طراحی و چاپ نگاران

محاسبه آنلاین قیمت چاپ کاتالوگ B5

قیمت چاپ کاتالوگ B5

قیمت چاپ کاتالوگ با ابعاد و تعداد صفحات مشخص را می توان با در نظر گرفتن جنس کاغذ، خدمات پس از چاپ و تیراژ در حالات مختلفی محاسبه نمود. شما می توانید با انتخاب گزینه های زیر قیمت چاپ کاتالوگ خود را در گرماژ و تیراژ متفاوتی برآورد کنید. این امکان برای شما فراهم می شود تا در کمترین زمان با توجه به بودجه در نظر گرفته شده به بهترین گزینه چاپ کاتالوگ خود دست پیدا کنید.

اندازه کاتالوگ

نوع کاتالوگ

جنس کاغذ جلد

تعداد صفحات جلد

تعداد صفحات داخلی

جنس کاغذ صفحات داخلی

پوشش جلد

پوشش یووی روی جلد

نوع صحافی

تیراژ

توضیحات

– فایل ارسالی ۱۷۰ × ۲۴۵   میلی متر می باشد که بعد از چاپ و صحافی ۱۶۵ ‍‍× ۲۳۵ میلی متر تحویل داده می شود.
– فایل ارسالی توسط بخش QC نگاران قبل از چاپ بررسی و در صورت ایراد، اصلاحات مورد نظر ذکر می شود.
– با توجه به تیراژ و خدمات پس از چاپ باطله کار ۳ الی ۷ درصد می باشد.
– کلیه مراحل چاپ شامل گارانتی بازگشت وجه می باشد.
– زمان تحویل کاتالوگ با توجه به نوع خدمات ۵ الی ۱۰ روز کاری می باشد.
– در صورتی که کاتالوگ شما شامل خدمات بیشتری می باشد که در پنل محاسبه آنلاین نگاران موجود نیست جهت ثبت سفارش خود با همکاران ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای چاپ کاتالوگ

راهنمای محاسبه آنلاین:

ابتدا نوع کاتالوگ را انتخاب نموده، لازم به ذکر است عمودی یا افقی بودن کاتالوگ تاثیری در قیمت آن ندارد. در مرحله بعد جنس کاغذ جلد را انتخاب کنید. اصولاً کاغذ جلد مقوای۲۵۰ یا ۳۰۰ گرم می باشد. برای کاتالوگ های اقتصادی می توانید گرم های پایین تر را نیز انتخاب کنید. تعداد صفحات جلد جهت نشان دادن یکرو یا دورو بودن چاپ جلد می باشد. سپس تعداد صفحات داخلی که مضربی از عدد ۸ می باشند را مشخص نمایید. در صفحات داخلی معمولا از کاغذ ۱۳۵ یا ۱۵۰ گرم استفاده می شود. اما برای کاتالوگ های اقتصادی می توان از کاغذ ۱۲۰ گرم نیز استفاده نمود. همچنین برای کاتالوگ هایی با تعداد صفحات کمتر از کاغذ ۱۷۰ یا ۲۰۰ گرم نیز می توان استفاده نمود. در مرحله بعد پوشش روی جلد که شامل سلفون مات، براق و مخملی می‌باشد را انتخاب کنید. معمولا نوع پوشش جلد با توجه به طرح و نوع سلیقه افراد متفاوت می باشد. ولی برای کارهایی با پوشش یووی روی جلد باید از سلفون مات یا مخملی استفاده نمود. همچنین با توجه به نوع طراحی جلد و ایجاد جلوه بصری بهتر می توانید از یووی های موضعی، برجسته یا شنی برای جلد استفاده کنید. در مرحله بعد نوع صحافی را مشخص نمایید. صحافی منگنه تخت و لوپ برای کاتالوگ هایی با کمتر از ۴۰ صفحه انتخاب شده و برای کاتالوگ های با صفحات بیشتر صحافی چسب گرم قابلیت انتخاب را دارد. در نهایت با انتخاب تیراژ چاپ کاتالوگ محاسبه قیمت کاتالوگ شما مشخص شده و می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است با افزایش تیراژ چاپ با توجه به هزینه های ثابتی که در چاپ کاتالوگ وجود دارد قیمت هر کاتالوگ پایین تر می‌آید پس صرفه اقتصادی بر این پایه است که با توجه به نیاز مصرف تیراژ بالاتری را انتخاب نمایید.

مطالب مرتبط:

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن