ادمین اینستاگرام | تولید محتوا در اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام از این شبکه اجتماعی قدرتمند استفاده می کند تا به معرفی و شناساندن خدمات یا محصول کمک نماید. این یک کانال اجتماعی جذاب برای مدیران کسب و کار است. یک پلت فرم گسترده و پیشرفته برای شرکت ‌های بزرگ یا کسب ‌و کارهای کوچک برای تبلیغ، حمایت مالی و بازاریابی برندهای خود است. در صورتی که در خصوص تولید محتوا در اینستاگرام و یا مدیریت انیستاگرام نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می توانید با کارشناسان نگاران در تماس باشید.

ادمین اینستاگرام و وظایف او

ادمین و مدیریت  اینستاگرام ، با استفاده از تکنیک های مناسب، در صدد رشد برند برآمده و مطابق با شرح وظایف ادمین، آن را پیش می برد. همچنین ادمین با تولید محتواهای بصری و متنی، بهترین تاثیر را بر روی مخاطبان خود، ایجاد خواهد کرد.

اینستاگرام به افراد اجازه می ‌دهد از طریق گروه‌ ها یا حساب‌هایی که مانند صفحات کار می‌کنند، ارتباط برقرار نمایند. برای گروه ها، می توانید یک نفر را به عنوان رهبر یا ادمین در اینستاگرام کنید.

این شخص، دارای اختیار یا حقوقی برای افزودن یا حذف فردی در گروه، تأیید، رد درخواست‌ها برای حفظ حریم خصوصی و محتوای با کیفیت قابل دسترسی برای هر کاربر خواهد بود.

ادمین اینستاگرام  افرادی از جامعه هستند که گروه یا صفحه را در مسیری مثبت و موفق هدایت می کنند. آنها استراتژی هایی را برای کیفیت تولید سرنخ مشتری ایجاد می کنند. با حداکثر یکپارچگی محتوا، ادمین ها در اینستاگرام کیفیت صفحه و گروه های خود را افزایش می دهند و  مخاطبان بیشتری را جذب می کنند.

مزیت های تولید محتوا در اینستاگرام

مزیت های تولید محتوا در اینستاگرام

به عنوان ادمین تولید محتوا در اینستاگرام لازم است که نقش و مزایای استفاده از این شبکه اجتماعی را درک کنید. قبل از اینکه عمیقاً به نقش کاربر یک صفحه و مدیر اینستاگرام بپردازیم، در اینجا چند آمار مهم وجود دارد که باید در زمانی که در صفحه تجاری اینستاگرام ادمین هستید، بدانید:

هفتمین وب سایت پربازدید در سراسر جهان

اگرچه اینستاگرام عمدتاً از طریق یک برنامه تلفن همراه اداره می شود، اما همچنان 10 بازدیدکننده وب سایت برتر را فهرست می کند.

دهمین جستجوی محبوب گوگل

اینستاگرام دهمین عبارت پر جستجو در گوگل است که 338 میلیون بار در جستجو ظاهر شده است. فقط فیس بوک، یوتیوب، جیمیل، والمارت، فاکس نیوز و سایر عبارات عمومی مانند آب و هوا و اخبار جستجوهای بیشتری نسبت به اینستاگرام دارند.

بیشترین کاربران و ادمین اینستاگرام برنامه موبایل

اینستاگرام برای اکثر کاربران اپلیکیشن موبایل در جایگاه سوم قرار دارد و تنها واتس اپ و فیسبوک تعداد کاربران بیشتری نسبت به اینستاگرام دارند. این می تواند شرح وظایف ادمین اینستاگرام را بیشتر مورد توجه و اهمیت قرار دهد.

ترکیب جنسیت یکسان 51% زن و 49% مرد

ترکیب جنسیتی در اینستاگرام تقریباً برابر است، با 51٪ زن و 49٪ مرد روبرو می باشد. این آمار ممکن است به شما در ایجاد یک استراتژی بازاریابی منحصر به فرد برای کسب و کارتان به عنوان مدیریت اینستاگرام کمک کند.

میانگین زمان صرف شده 53 دقیقه روزانه

امروزه کاربران به اندازه فیسبوک در اینستاگرام زمان می گذرانند. با این حال، فیس بوک همچنان در رتبه بالاتری قرار دارد و یک کاربر به طور متوسط روزانه حدود 58 دقیقه را صرف می کند.

حساب کاربری در اینستاگرام

حساب کاربری در اینستاگرام

چه در حال ایجاد و تولید محتوا در اینستاگرام یا چت گروهی باشید، ابتدا باید یک حساب کاربری اینستاگرام داشته باشید. این به شما کمک می کند با مخاطبان گسترده تری در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این، می توانید حساب کاربری در اینستاگرام خود را با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود به حساب فیسبوک خود پیوند دهید.

اتصال حساب فیسبوک خود به اینستاگرام به شما کمک می کند تا به راحتی با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. بنابراین، ادمین شدن در صفحات اینستاگرام و فیس بوک اضافی است. با این حال، شما باید یک صفحه تجاری یا محصول در هر دو کانال رسانه اجتماعی داشته باشید. اجازه دهید راهنمای گام به گام تبدیل شدن به ادمین اینستاگرام  را بررسی کنیم. قدم اول، تبدیل شدن به ادمین صفحه فیس بوک است.

مرحله 1 – وارد حساب فیس بوک خود شوید.

مرحله 2 – روی تب تنظیمات در گوشه سمت راست صفحه فیس بوک خود کلیک کنید. چندین گزینه را در خود جای خواهد داد.

مرحله 3 – روی نقش های صفحه در نوار منوی تنظیمات کلیک کنید.

مرحله 4 – نشان می دهد که مدیر صفحه شما چه کسی است. اگر نه، از مدیر صفحه بخواهید که نقش کاربری شما را به ادمین تولید محتوا در اینستاگرام به روز کند.

مدیریت و ادمین اینستاگرام

هنگامی که ادمین صفحه تجاری فیس بوک هستید، باید مراحل زیر را دنبال کنید تا مدیر اینستاگرام شوید.

مرحله 1 – وارد حساب اینستاگرام خود شوید و روی پروفایل خود کلیک کنید.

مرحله 2 – روی تب تنظیمات در پایین صفحه اینستاگرام خود کلیک کنید. چندین گزینه را در خود جای خواهد داد.

مرحله 3 – روی Accounts کلیک کرده و ببینید اکانت شما خصوصی است یا عمومی. سپس حساب خود را به نمایه تجاری تغییر دهید.

مرحله 4 – اکنون، اطلاعات مورد نیاز را پر کرده و روی تمام چک باکس های لازم کلیک کنید تا به شما اجازه اتصال یا پیوند به صفحه کسب و کار خود را بدهد.

مرحله 5 – روی صفحه کسب و کار معتبر کلیک کنید و روی دکمه Next ضربه بزنید.

مرحله 6 – مرحله آخر این است که اطلاعات تماس خود را بررسی کنید. پس از اتمام بررسی اطلاعات، روی انجام شد، کلیک نمایید.

می توانید مستقیماً تنظیمات صفحه را به عنوان ادمین اینستاگرام ، به الزامات حریم خصوصی تغییر دهید. علاوه بر این، به شما مطابق با تواند شرح وظایف ادمین اینستاگرام ، این حق را می دهد که برای کیفیت بهتر حضور در رسانه های اجتماعی به صفحه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.  در این خصوص، با کارشناسان نگاران مشورت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا