طراحی سایت | خدمات طراحی سایت | هزینه طراحی سایت

طراحی سایت

سرعت، قابلیت استفاده و کاربرد، تعیین کننده موفقیت یا شکست یک وب سایت است. از آنجایی که بازدیدکننده صفحه، تنها فردی است که روی ماوس کلیک می‌کند و تصمیم می ‌گیرد، طراحی کاربر محور، به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی site موفق مطرح شده است. از این گذشته، اگر کاربران نتوانند از یک ویژگی استفاده کنند، ممکن است صفحه را ترک کنند. اگر به خدمات طراحی سایت نیاز دارید، می توانید با گروه حرفه ای نگاران در ارتباط باشید و از کارشناسان آن، هزینه طراحی سایت را سوال نمایید.

طراحی سایت

اصول طراحی سایت خوب

برای استفاده صحیح از اصول طراحی وبسایت خوب، ابتدا باید بدانیم که کاربران چگونه با وب سایت ها تعامل دارند، چگونه فکر می کنند و الگوهای اساسی رفتار کاربران چیست. اساساً، عادات کاربران در وب، با عادات مشتریان در یک فروشگاه تفاوت چندانی ندارد.

بازدیدکنندگان به هر صفحه جدید نگاه می ‌کنند، بخشی از متن را اسکن می‌ کنند و روی اولین پیوندی که مورد علاقه ‌شان است یا به طور مبهمی شبیه چیزی است که به دنبال آن هستند، کلیک می نمایند. در واقع، بخش ‌های بزرگی از صفحه وجود دارد که حتی به آن‌ ها نگاه نمی‌کنند که باید در ارائه خدمات طراحی وبسایت به آن توجه شود.

اکثر کاربران چیزی جالب یا مفید و قابل کلیک را جستجو می کنند. آنها به محض یافتن برخی از گزینه های مورد علاقه، کلیک می کنند. اگر صفحه جدید انتظارات کاربران را برآورده نکند، دکمه بازگشت، کلیک می شود و روند جستجو ادامه می یابد.

کاربران از کیفیت و اعتبار وب سایت، قدردانی می کنند. اگر صفحه ای محتوای باکیفیت را در اختیار کاربران قرار دهد، آن ها حاضرند محتوا را با تبلیغات و طراحی site جایگزین کنند. به همین دلیل است که وب‌ سایت‌های نه چندان خوب با محتوای باکیفیت در طول سال‌ ها ترافیک زیادی کسب می‌کنند. محتوا از طرحی که از آن پشتیبانی می نماید، مهم تر است.

نکته مهم در این جا این است که کاربران نمی خوانند، آنها اسکن می کنند. با تجزیه و تحلیل یک صفحه وب، کاربران به دنبال نقاط ثابت می گردند که آنها را در محتوای صفحه راهنمایی می کند. از همین روست که همواره در ارائه خدمات طراحی سایت ، به این نکته توجه بالایی می شود.

دستورالعمل های طراحی وب سایت

در حالت کلی، کاربران وب بی حوصله هستند و بر رضایت آنی پافشاری دارند. اصل بسیار ساده در دستورالعملی های طراحی وب سایت این است که اگر سایتی نتواند انتظارات کاربران را برآورده کند، طراح در انجام کار خود برای طراحی سایت به طور کامل شکست می خورد و شرکت متضرر می شود. هرچه بار شناختی بیشتر باشد و ناوبری، کمتر بصری باشد، کاربران تمایل بیشتری به ترک وب سایت و جستجوی جایگزین دارند.

کاربران انتخاب های بهینه ای انجام نمی دهند. آنها سریع ترین راه را برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود جستجو نمی کنند. باید گفت که کاربران، به طور معمول، وب را به صورت خطی اسکن نمی کنند و به طور متوالی از یک بخش سایت به بخش دیگر می روند.

طراحی سایت

اصول طراحی وبسایت موثر

جریان خواندن متوالی در وب کار نمی کند. کاربران از شهود خود پیروی می کنند. در بیشتر موارد، آنها به جای خواندن اطلاعاتی که یک طراح ارائه کرده است، درگیر می شوند. دلیل اصلی این است که کاربران اهمیتی نمی دهند که کارها چگونه انجام می شود. اگر چیزی را پیدا کنند که کار می کند، به آن خواهند چسبید، تا زمانی که بتوانند از آنها استفاده کنند.

کاربران می خواهند بتوانند مرورگر خود را کنترل کنند و به ارائه داده های ثابت در سراسر طراحی سایت تکیه کنند. به عنوان مثال. آن‌ها نمی‌خواهند پنجره‌های جدیدی به‌طور غیرمنتظره ظاهر شوند. همچنین تمایل دارند بتوانند با یک دکمه بازگشت به سایتی که قبلاً بوده‌اند بازگردند.  بنابراین ایده خوبی است که هرگز پیوندها را در پنجره‌های مرورگر جدید باز نکنید.

انجام تست های لازم در طراحی

تست یک فرآیند تکراری در خدمات طراحی سایت است. این بدان معناست که شما چیزی را طراحی می کنید و برای انجام تست های لازم در طراحی، اقدام نموده و در صورت نیاز، اصلاحات را در آن انجام داده و مجدد تست را انجام می دهید.

ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که در دور اول پیدا نشده باشد. تست ها همیشه نتایج مفیدی را به همراه دارد. یا به مشکلاتی که دارید اشاره می شود یا به عدم وجود نقص های عمده در طراحی site نگاه می اندازد که در هر دو مورد بینش مفیدی برای پروژه شما است.

در حالت کلی، یک توسعه دهنده  نمی تواند کد خود را به شکلی کامل تست کند. این برای طراحان نیز صدق می کند. بعد از اینکه چند هفته روی یک سایت کار کردید، دیگر نمی توانید آن را از منظری تازه مشاهده کنید. شما می‌دانید که طراحی وبسایت چگونه ایجاد شده است و بنابراین دقیقاً می‌دانید که چگونه کار می‌کند.

از همین روست که تست توسط شخص ثالث، می تواند بهترین نتیجه را در خدمات طراحی سایت ارائه کند. در صورتی که نیاز به وب سایت دارید، می توانید هزینه طراحی سایت را از نگاران دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا