طراحی ست مدریتی | قیمت ست مدریتی | ست مدریتی لوکس

ست مدریتی

ست مدیریتی از دسته‌ هدایای لوکس و باارزشی است که توسط نهاد‌ها و صاحبان مشاغل به عنوان هدیه به مدیران و عموما مشتریان وفادار آن‌ها ارائه می‌شود. این ست‌ها در طول زمان دچار تحول زیادی شده‌اند. نمونه‌های قدیمی‌تر آن‌ها شامل انواع تقویم و سررسید بوده است. به مرور مدل‌های لوکس خودکار و خودنویس به آن‌ها اضافه شد. امروزه برخی تجهیزات الکترونیکی در این ست‌ها قرار گرفته است. با نگارین همراه باشید تا نمونه‌ها مختلف این ست‌ها را بررسی نماییم.

ست مدیریتی چیست؟

مدت‌هاست در بین صاحبان مشاغل و مدیران باب شده که به مناسبت‌های مختلف به یکدیگر هدیه می‌دهند. برای مثال عموما صاحبان مشاغل و تولید کنندگان به مشتریان وفادار خود و مدیران ارشد مجموعه‌هایی که با آنان همکاری دارند هدایای نفیسی اهدا می‌کنند. این هدایا موارد مختلفی را شامل می‌شود. مثلا در مواردی که هدیه دهنده تولید کننده محصول پرکاربردی باشد، محصول خود را به مدیران هدیه می‌دهد.

مناسبتی که در آن‌ها این هدایا اهدا می‌شود در نوع آن‌ها بسیار تعیین کننده است. برای مثال اکثر شرکت‌ها در دو زمان از این دست هدایا ارائه می‌دهند. اولین مناسبت که برای آن‌ها بسیار اهمیت دارد، سالگرد تاسیس است. بهترین ست مدیریتی تبلیغاتی را در این زمان مي‌توان ارائه نمود. از سوی دیگر این هدایا عموما در نزدیکی سال نو ست‌های ویژه‌ای است. این ویژگی به دلیل سنخیت موارد موجود در ست با سال نو است. بسته به بودجه و سلیقه هدیه دهنده این ست‌ها متفاوت هستند. تقویم در انواع مختلف یکی از موارد مهم در ست سال نو می‌باشد.

ست مدریتی نگاران

در برخی موارد نیز مدیر اصلی یک مجموعه جهت تشویق و تمجید از مدیران همکار خود ستی با ویژگی‌های مشخص برای آن‌ها سفارش می‌دهد.

جنبه تبلیغاتی ست مدیریتی

در صنعت تبلیغات ارائه نمونه‌ای از محصول و یا یک هدیه نفیس به عنوان تبلیغات پنهان بسیار توصیه شده است. از سوی دیگر نمونه‌های تبلیغاتی چون سررسیدها و تقویم‌ها موفقیت بسیاری کسب کردند. کارخانجات و شرکت‌های معتبر سالانه مجموعه‌ای از این موارد را به عنوان ست مدیریتی آماده و به عنوان هدیه به همکاران و شرکای تجاری خود اهدا می‌کنند.

این ست‌ها انواع مختلفی دارند. که بسته به محتویات و هزینه نام گذاری شده‌اند. البته لازم به ذکر است که مواردی که عنوان محتویات ست نام برده می‌شود سلیقه‌ای هستند. در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را کم یا زیاد کرده و تغییر دهید.

معمولا مدیران سخت‌تر تحت تاثیر قرار می‌گیرند. با این وجود اگر بتوانید مدیر یک مجموعه را تحت تاثیر قرار دهید، در واقع همکاری مجموعه با خود را تضمین کرده‌اید. لذا این هدایا در زمان مناسب یکی از اثرگذارترین و بهترین گزینه‌های شما هستند. این مورد امتحان خود را پس داده و تایید شده است. تردید نکنید.

ست مدیریتی رومیزی

این ست حاوی مواردی است که روی میز کار چیده می‌شوند. تقویم رومیزی لوکس، قلمدان و انواع قلم‌ها را می‌توان در این ست قرار داد. در برخی موارد این ست را به صورت ترکیبی طراحی می‌کنند. برای مثال تقویم رومیزی طراحی می‌شود که دارای مکان مشخص برای قلم، کاغذهای یادداشت اختصاصی و خودکار یا خودنویس مشخص است.

قیمت ست مدیریتی

با توجه به شرایط اقتصادی موجود امکان ارائه قیمت مشخص وجود ندارد. با این وجود جهت آنکه کلیت و حدودی از قیمت مورد نظر را بداینید با هم مواردی که در قیمت گذاری موثر هستند را بیان می‌کنیم.

  • نوع طراحی
  • تعداد موارد موجود
  • موارد موجود
  • جنس موارد انتخابی
  • نوع  چاپ
  • طرح مورد نظر
  • بسته‌بندی مورد نظر
  • تعداد سفارش
  • تکرار سفارش

همانطور که توضیح داده شد انواع موجود از  این نمونه‌ها محتویات مختلفی می‌تواند داشته باشد. به همین دلیل قیمت ثابتی ندارند. از سوی دیگر کیفیت این محتویات و شکل بسته‌بندی آن‌ها از مواردی است که در قیمت گذاری مهم به شمار می‌آیند. نمی‌توان برای یکی از آن‌ها قیمت دقیق مشخص کرد. علاوه بر مواردی که بیان شد موارد دیگری همچون نوع و شکل تبلیغات در این ست‌ها مهم و تعیین کننده هستند. از سوی دیگر تعداد مورد نظر نیز می‌تواند در قیمت موثر باشد. بسیاری از تولید کنندگان این نمونه‌ها در صورت سفارش در تعداد بالا شرایط بهینه برای مشتریان خود خواهند داشت. از سوی دیگر طراحی این مجموعه اهمیت بسیاری دارد. سرمایه‌گذاری تبلیغاتی شما باید در سطح مدیران باشد. همچنین طراحی که برای بسته خود در نظر می‌گیرید می‌تواند تفاوت قیمت ایجاد کند.

بسیاری از تولید کنندگان انواعی از طرح‌های آماده برای این مجموعه‌ها را دراختیار دارند. بدیهی است انتخاب از میان طرح‌های آماده می‌تواند قیمت را به طور قابل توجهی کاهش دهد. دقت کنید طرحی که انتخاب می‌کنید با کالا و خدمات شما سنخیت داشته باشد.

سفارش ست مدیریتی

نکته مهمی در که در مورد سفارش ست مدیریتی لازم است بدانید این است که بهتر است پیش از سفارش تحقیق کنید. مجموعه‌ای را که جهت سفارش انتخاب می‌کنید باید بتواند برای چند دوره نمونه مورد نظر شما را چاپ و تهیه کند. اگر بنا باشد هر دفعه تصمیم به اهدا هدایایی از این دست می‌کنید به سراغ یک مجموعه بروید، باید روندی را تکرار کنید که هزینه‌بر است. هر مرتبه باید سیاسیت‌ها و موارد تبلیغاتی را توضیح دهید و جهت طراحی هزینه و وقت صرف کنید. در حالی که با انتخاب درست می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی نمایید.

جهت سفارش انواع این هدایای نفیس می‌توانید با سایت نگارین تماس بگیرید. چنانچه تمایل داشته باشید موارد مورد نظر خود را اعلام خواهید کرد. نمونه‌های مختلف را به شما معرفی خواهیم نمود. می‌توانید بهترین کیفیت را در کنار بهترین طراحی داشته باشید.

کلام آخر

ست مدیریتی یکی از لوکس‌ترین و بهترین هدیا جهت تحت تاثیر قرار دادن مدیران است. ممکن است در وهله اول هزینه‌ای که برای آن لازم است در ذهن شما بیاید. اما فراموش نکنید تبلیغات هزینه نیست، سرمایه است. تبلیغاتی که مدیران را هدف قرار دهد، درست‌ترین و بهترین سرمایه‌گذاری برای شما خواهد بود. در نگارین مي‌توانیم در این موارد شما را یاری دهیم. منتظر پیام‌های شما هستیم و در کوتاه‌ترین زمان پاسخگو خواهیم بود.همچنین اگر به این مطلب علاقه داشتید به شما پیشنهاد میکنیم از صفحه ست اداری ما نیز دیدین کنید.

 

اشتراک گذاری

پیمایش به بالا