طراحی و چاپ نگاران

چاپ بروشور کارخانجات چینی مروارید
طراحی و چاپ بروشور کارخانجات مروارید
طراحی و چاپ بروشور شرکت بهنام صنعت

 چاپ بروشور 🖨️غالبا یک یا چند صفحه به هم پیوسته است که کاربردهای مختلفی دارد و بیشتر برای تبلیغات محصولات و خدمات شرکت ها از آن استفاده می شود، تبلیغات به وسیله ی بروشور  یکی از در دسترس ترین نوع تبلیغ برای کسب و کار و بیزینس امروزی است، حتی اگر کسی بر روی  قله های اورست هم زندگی کند، قطعا یک برگ بروشور چاپی را به صورتی تصادفی از هوا دریافت خواهد کرد و می تواند با محصولات شما آشنا شود.

طراحی و چاپ بروشور شرکت ماهوت

تخفیف فوق االعاده طراحی و چاپ بروشور در چاپخانه نگاران

تا 60% تخفیف در طراحی بروشور و تا 10% تخفیف در چاپ جشنواره زمستانه چاپخانه نگاران ، مدت محدود 📅

طراحی و چاپ بروشور شرکت آرتمیس

قیمت چاپ بروشور بستگی به سایز بروشور تبلیغاتی درخواستی دارد ، در اینجا با توجه به نوسان بازار قیمت های موقتا برداشته شده اند. و شما می توانید با ما تماس بگیرید و سریعا قیمت روز چاپ بروشور را در اختیار شما می گذاریم.

چاپ بروشور دیجیتال

چاپ بروشور دیجیتال در واقع فروشگاه محصولات شما به صورت دیجیتال است. بر خلاف بروشورهای فیزیکی ، بروشورهای دیجیتال برای رسانه های مختلف دیجیتال از جمله وب سایت ها بسیار بهینه سازی می شوند. شما می توانید بروشورهای دیجیتالی که به صورت PDF یا به صورت انیمیشن  طراحی شده اند و در وب سایت های مختلف از جمله وب سایت نگاران به نمایش بگذارید.
در اینجا 8 نفع ایجاد بروشور دیجیتال را مطالعه کنید.
 
طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ بروشور شرکت نگین پدیده
طراحی و چاپ بروشور پارا المپیک

چاپ بروشور سه لت و A4 و A5

بروشورها را عموما در قالب های A4   و A5  چاپ می کنند ، اما انواع قالب های مختلف برای چاپ بروشورها وجود دارد:

سایز A6  (105x148mm) این سایز بیشتر برای تبلیغات بروشور جیبی چاپ می شود.

سایز A5  (148x210mm)

سایز A4  (210×297mm) که بیشترین فرمت مورد نظر برای چاپ بروشورهای تبلیغاتی است

سایز (mm210×280) این سایز هم تقریبا همان فرمت A4 است.

که کمی ارتفاع آن بلندتر شده و بیشتر برای بروشور های هنری استفاده می شود.

سایز (105×210mm)  فرمت استاندارد برای ارسال نامه است زیرا با اندازه یک پاکت نامه استاندارد سازگار است.

سایز  mm)105×297) میلی متر: یک فرمت طولی است.

سایز mm) 120×120) میلی متر، یک قالب مربع کوچک است، که بیشتر برای جزوه های سی دی استفاده می شود .

سایز 148x 148mm)) میلی متر، یک بروشور مربعی متوسط است.

سایز  mm)210×210) میلی متر، یک قالب مربع بزرگ است.

سایز mm)120×180) میلی متر مربوط به کتابچه های DVD است.

چاپ بروشور تبلیغاتی ارزان و فوری

همانطور که می دانید چاپ بروشور، یکی از تبلیغات بسیار ارزان و رایج برای بیزینس های مختلف است که در قطع ها و انواع مختلفی طراحی و چاپ می شوند.

شرکت طراحی و چاپ نگاران تهران ضمن ارائه نمونه کارهای فراوان در این زمینه، کیفیت چاپ بروشور و جذابیت طراحی آن را برای مشتریان و صاحبان کسب و کارها تضمین می نماید.

شما با سپردن طراحی و چاپ بروشور خود به همکاران متخصص ما در مجتمع چاپی نگاران، علاوه بر بهره مندی از کیفیت چاپ فوق العاده و با ضمانت خدمات ما، می توانید به تبلیغات شغلی خود جان تازه ای هم ببخشید، پس منتظر نمانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

طراحی و چاپ یک بروشور عالی یقینا وقت‎گیر است ولی گاهی اوقات مزایای زیادی می‎تواند برای یک کسب و کار به همراه آورد.

در واقع بروشور (brochure) یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیاری از کسب و کارها در هر اندازه‎ای است. اگر به دنبال راهی برای بالا بردن جایگاه کسب و کارتان در بازار هستید و می‎خواهید محصولات خود را معرفی کنید، با طراحی و چاپ می‎توانید این کار را به شکلی عالی انجام دهید.

بروشورهای چاپی برخلاف تراکت‎ها و پوسترهای تبلیغاتی می‎توانند پیام دپارتمان بازاریابی شما را منعکس کنند و محصولات شما را به مشتریان بالقوه‎تان نشان دهند. شما توسط بروشورها می‎توانید به مکانی دست پیدا کنید که محصولات خود را متمایز از رقبا نشان دهید.

اما زمان طراحی بروشور باید به نکاتی توجه داشته باشید از جمله استفاده از تصاویر جذاب و اشاره به نکات متفاوت و جزئیات محصولاتتان.

با این مقدمه قصد داریم در این مطلب مراحل طراحی و چاپ بروشور را به شما معرفی کنیم. شما با طی این مراحل ساده می‎توانید یک بروشور تبلیغاتی عالی را طراحی و چاپ کنید.

بدون در نظرگیری هزینه‎های یک بروشور و این که چقدر استفاده از آن برای شما مهم است باید زمانی را به فکر کردن در مورد پیام آن اختصاص دهید. به عبارتی باید توجه کنید بروشور شما چه پیامی از کسب و کارتان را باید انتقال دهد و خوانندگان توسط آن به چه اطلاعاتی دست پیدا می‎کنند. برای همین منظور عناوین اصلی را انتخاب کنید و در نظر بگیرید صفحه پوششی بروشور چه ظاهری باید داشته باشد چون این صفحه تاثیر قابل توجهی روی مصرف‎کنندگان می‎گذارد.

پس از مشخص‎سازی سناریو بروشور (اهداف، پیام و ساختار آن)، وقت آن است که در مورد اندازه بروشور خود تصمیم بگیرید. در این مرحله باید مواردی مانند تعداد صفحات به همراه کیفیت کاغذ بررسی شود. به هنگام انتخاب کاغذ به مواردی مانند وزن، جنس و اندازه آن دقت کنید چون روی قیمت چاپ بروشور تاثیر مستقیمی می‎گذارد. بنابراین براساس بودجه‎ای که دارید انتخاب کنید.

توجه داشته باشید نیازی به انتخاب گرانترین کاغذ نیست ولی بروشور بی‎کیفیت (از نظر کیفیت مواد) نتیجه خوبی به همراه نمی‎آورد.

طی دو مرحله قبل پیام اصلی بروشور، اندازه و جنس کاغذ آن را انتخاب کردید. حال باید محتوای داخل بروشور را مشخص کنید. این محتوا باید اطلاعاتی مانند تصاویر جذاب، اعلام قیمت، دستاوردهای شرکت و غیره باشد. به طور کلی هر چیزی که فکر می‎کنید در راستای اهداف بروشور قرار می‎گیرد و مخاطب را جذب می‎کند از قلم نیاندازید. سعی کنید خلاصه ولی هدفمند اطلاعات را قرار دهید.

توجه داشته باشید نیازی به انتخاب گرانترین کاغذ نیست ولی بروشور بی‎کیفیت (از نظر کیفیت مواد) نتیجه خوبی به همراه نمی‎آورد.

مرحله طراحی بروشور بسیار مهم است. در این زمینه باید از یک طراح متخصص و با تجربه استفاده کنید و اگر بودجه شرکت شما اجازه انجام چنین کاری را نمی‎دهد و خودتان می‎خواهید بروشور تبلیغاتی طراحی کنید باید چند اصلی مهم را رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید:

  • اطلاعاتی که می‎نویسید از نظر گرامری و نگارشی مشکلی نداشته باشند و برای خواننده جذاب و گیرا باشد.
  • عکس‎هایی که می‎خواهید در بروشور استفاده کنید باید با کیفیت باشند و در قسمت‎های گوناگون بروشور به شکل منظم و ثابتی قرار گیرند.
  • روانشناسی رنگ را در طراحی بروشور مد نظر قرار دهید و از رنگ‎هایی استفاده کنید که بهتر پیام کسب و کار شما را برساند و تاثیرگذار باشند.

بروشوری که طراحی کرده‎اید را بررسی کنید

کار طراحی بروشور را انجام داده‎اید و در مرحله بعدی باید تمامی قسمت‎های گوناگون آن را بررسی کنید. در این مرحله به نوع جمله‎بندی و نوشتن مطالب، عناوین انتخاب شده یا هر نکته دیگری دقت کنید و سعی داشته باشید تا جای ممکن از یک ویراستار کمک بگیرید.

شکل طراحی و عکس‎های انتخاب شده، نوع قیمت‎گذاری و عددگذاری قیمت‎ها را بررسی کنید تا اشتباهی صورت نگرفته باشد چون می‎تواند تبعات منفی برای شما به همراه آورد. تصور کنید قیمت کالاها جابه‎جا یا اشتباه درج شده است!

مرحله پیش از چاپ بروشور بسیار مهم است چون باید در مورد نکاتی مانند استفاده از روکش براق، کاغذ گلاسه براق یا معمولی و غیره تصمیم بگیرید. روکش می‎تواند کیفیت بروشور را به خوبی نشان دهد.

انتخاب روکش باید با توجه به وزن و کیفیت کاغذ بروشور انجام شود. یک بروشور با کیفیت نکات زیادی را به مشتری نشان می‎دهد و کیفیت عالی آن جذابیت خدمات و محصولات را برجسته‎تر می‎کند.

توجه داشته باشید نیازی به انتخاب گرانترین کاغذ نیست ولی بروشور بی‎کیفیت (از نظر کیفیت مواد) نتیجه خوبی به همراه نمی‎آورد.

زمانی که تمامی مراحل بالا را انجام دادید و بروشور کاملی طراحی کردید می‎توانید آن را با فرمت پی‎دی‎اف ذخیره و برای چاپ ارسال کنید. استفاده از این فرمت سبب می‎شود کلیه رنگ‎ها و مطالب بدون هیچ نوع تغییری ذخیره شود.

بعد از تحویل بروشورهای چاپ شده مرحله مهم دیگری شروع می‎شود که توزیع آن است. برنامه‎ریزی برای توزیع بروشور تبلیغاتی از نکاتی است که مشخص می‎کند چطور آن را به دست مشتریان بالقوه یا فعلی خود برسانید.

در پایان فراموش نکنید سطح بالای رقابت در دنیای فعلی و اهمیت تبلیغات موثر باعث شده است کوچکترین خطا به معنای از دست رفتن پایگاه انبوهی از کاربران باشد. در نتیجه در طراحی و چاپ بروشور نهایت دقت را داشته باشید تا بعدا پشیمان نشوید!

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
به بالای صفحه بردن