طراحی و چاپ نگاران

چاپ بروشور | طراحی و چاپ بروشور ارزان در تهران

چاپ بروشور ارزان در تهران،  قیمت چاپ بروشور (آپدیت ۹۹ ) ، سفارش آنلاین ، طراحی بروشور سه لت،a4،a5 ، ارسال به تهران، مشهد، اصفهان، تبریز،ایلام، رشت و …

دسترسی سریع به خدمات چاپ بروشور در این صفحه

 چاپ بروشور غالبا یک یا چند صفحه به هم پیوسته است که کاربردهای مختلفی دارد و بیشتر برای تبلیغات محصولات و خدمات شرکت ها از آن استفاده می شود، تبلیغات به وسیله ی بروشور  یکی از در دسترس ترین نوع تبلیغ برای کسب و کار و بیزینس امروزی است، حتی اگر کسی بر روی  قله های اورست هم زندگی کند، قطعا یک برگ بروشور چاپی را به صورتی تصادفی دریافت خواهد کرد و می تواند با محصولات شما آشنا شود.

جهت مشاوره طراحی و چاپ ، اطلاع از تخفیف اولین خرید با شماره ۸۸۳۱۴۴۸۴ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

برخی از نمونه کارهای طراحی و چاپ بروشور نگاران

جهت مشاوره طراحی و چاپ ، اطلاع از تخفیف اولین خرید با شماره ۸۸۳۱۴۴۸۴ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

تخفیف فوق العاده طراحی و چاپ بروشور در چاپخانه نگاران

تا ۱۰ ٪ تخفیف چاپ و تا ۶۰ ٪ تخفیف جشنواره بهاره چاپخانه نگاران فرصت محدود 📅

قیمت چاپ بروشور

قیمت چاپ بروشور بستگی به سایز بروشور تبلیغاتی درخواستی دارد ، در اینجا با توجه به نوسان بازار قیمت های موقتا برداشته شده اند. و شما می توانید از طریق لینک زیر سریعا قیمت به روز چاپ بروشور در تهران توسط چاپخانه نگاران را در اختیار شما می گذاریم. ما پایین ترین قیمت بازار را تضمین می نماییم

قیمت بروشور سه لت ۳۰ × ۶۶

تیراژ 1000 عددی A4
تومان ۳/۴۴۰/۰۰۰
 • اندازه بروشور: (۶۶ ×۳۰ ) A4
 • نوع چاپ: افست
 • جنس کاغذ جلد: گلاسه ۳۰۰ گرم
 • جنس کاغذ صفحات داخلی: گلاسه ۳۰۰ گرم
 • پوشش جلد : سلفون مات
 • گارانتی بازگشت ۱۰۰٪ وجه
 • تیراژ: ۱۰۰۰ عدد
 • تحویل ۴ روز کاری

قیمت بروشور سه لت ۲۹/۷ * ۲۱

تیراژ 1000 عددی A4
تومان ۳/۴۴۰/۰۰۰
 • اندازه بروشور: (۲۱ ×۲۹/۷ ) A4
 • نوع چاپ: افست
 • جنس کاغذ جلد: گلاسه ۳۰۰ گرم
 • جنس کاغذ صفحات داخلی: گلاسه ۳۰۰ گرم
 • پوشش جلد : سلفون مات
 • گارانتی بازگشت ۱۰۰٪ وجه
 • تیراژ: ۱۰۰۰ عدد
 • تحویل ۴ روز کاری

قیمت بروشور دو لت ۲۹/۷ * ۴۲

تیراژ 1000 عددی
تومان ۲/۱۰۰/۰۰۰
 • اندازه بروشور: (۴۲ ×۲۹/۷ )
 • نوع چاپ: افست
 • جنس کاغذ جلد: گلاسه ۳۰۰ گرم
 • جنس کاغذ صفحات داخلی: گلاسه ۳۰۰ گرم
 • پوشش جلد : سلفون مات
 • گارانتی بازگشت ۱۰۰٪ وجه
 • تیراژ: ۱۰۰۰ عدد
 • تحویل ۴ روز کاری

قیمت طراحی بروشور

قیمت طراحی جلد

طراحی جلد بروشور
تومان ۱۲۰/۰۰۰
 • ارائه ۵ طرح
 • طراحان حرفه ای
 • اصلاح تا ۵ بار رایگان
 • گارانتی بازگشت ۱۰۰٪ وجه
 • تحویل ۴ روز کاری

قیمت طراحی هر لت داخلی

طراحی لت داخلی بروشور
تومان ۴۰/۰۰۰
 • ارائه ۴ طرح
 • طراحان حرفه ای
 • اصلاح تا ۵ بار رایگان
 • گارانتی بازگشت ۱۰۰٪ وجه
 • تحویل ۶ روز کاری

چه کنیم چاپ بروشور ارزان تمام شود؟

بهترین راه برای این که طراحی و چاپ بروشور برایمان ارزان تمام شود، سفارش چاپ در تیراژ بالاست ، چرا که در چاپ بروشور قیمت زینک و چاپ ثابت می ماند و با بالا رفتن تیراژ مثلا با تیراژ های بالای ۲۰۰۰ عملا تنها هزینه کاغذ است که بالا می رود و باقی عوامل تقریبا ثابت می ماند، حتی در تیراژ های بالا می توان سر قیمت طراحی نیز با مرکز چاپی به توافق بهتری در گرفتن تخفیف رسید ، لذا پیشنهاد ما این است که با برنامه ریزی بهتری تیراژ های بالا را مد نظر قرار دهید تا چاپ بروشور در نهایت ارزان تر تمام شود.

حرفهای زیادی برای گفتن در مورد شغل خود دارید؟  بروشور سفارشی یک اصل بازاریابی است که به شما فضای اضافی می دهد تا داستان کسب و کار خود را بگویید ، دیدگاه های خود را با محصولات و خدمات ارائه دهید و به سادگی فروش خود را بالا ببرید.

بروشورهای تجاری جمع و جور و متنوع را می توان در جراید توزیع کرد و یا  به صورت پستی ارسال نمود یا روی میزهای اداری قرار داد.

با انتخاب لت و اندازه چاپ بروشور که برای شما مناسب است ، بروشورهای خود را ایجاد کنید ،

سپس می توانید طرح بروشور خود را برای ما ارسال کنید یا به تیم طراحی نگاران اعتماد کنید که می تواند طرح را با مشورت با خودتان و با تجربه بیش از 20 سال، کمکی برای هر چه بهتر طراحی کردن بروشورهای شما نماید. و اگر می خواهید بروشورهای خود را فوق العاده حرفه ای و شسته و رفته جلوه دهید ، و یا میتوانید راهنمای مفصل ما در مورد نحوه طراحی بروشور را مطالعه نمایید.

منبع

جهت مشاوره طراحی و چاپ ، اطلاع از تخفیف اولین خرید با شماره ۸۸۳۱۴۴۸۴ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

چاپ بروشور سه لت و A4 و A5

بروشورها را عموما در قالب های A4   و A5  چاپ می کنند ، اما انواع قالب های مختلف برای چاپ بروشور وجود دارد:

سایز A6  (105x148mm) این سایز بیشتر برای تبلیغات بروشور جیبی چاپ می شود.

سایز A5  (148x210mm)

سایز A4  (210×297mm) که بیشترین فرمت مورد نظر برای چاپ بروشور تبلیغاتی است

سایز (mm210×280) این سایز هم تقریبا همان فرمت A4 است.

که کمی ارتفاع آن بلندتر شده و بیشتر برای بروشور های هنری استفاده می شود.

سایز (105×210mm)  فرمت استاندارد برای ارسال نامه است زیرا با اندازه یک پاکت نامه استاندارد سازگار است.

سایز  mm)105×297) میلی متر: یک فرمت طولی است.

سایز mm) 120×120) میلی متر، یک قالب مربع کوچک است، که بیشتر برای جزوه های سی دی استفاده می شود .

سایز 148x 148mm)) میلی متر، یک بروشور مربعی متوسط است.

سایز  mm)210×210) میلی متر، یک قالب مربع بزرگ است.

سایز mm)120×180) میلی متر مربوط به کتابچه های DVD است.

بروشور دیجیتال چیست

چاپ بروشور دیجیتال در واقع فروشگاه محصولات شما به صورت دیجیتال است. بر خلاف بروشورهای فیزیکی ، بروشورهای دیجیتال برای رسانه های مختلف دیجیتال از جمله وب سایت ها بسیار بهینه سازی می شوند. شما می توانید بروشورهای دیجیتالی که به صورت PDF یا به صورت انیمیشن  طراحی شده اند و در وب سایت های مختلف از جمله وب سایت نگاران به نمایش بگذارید.
در اینجا 8 نفع ایجاد بروشور دیجیتال را مطالعه کنید.
 

چاپ بروشور تبلیغاتی ارزان و فوری

همانطور که می دانید چاپ بروشور، یکی از تبلیغات بسیار ارزان و رایج برای بیزینس های مختلف است که در قطع ها و انواع مختلفی طراحی و چاپ می شوند.

شرکت طراحی و چاپ نگاران تهران ضمن ارائه نمونه کارهای فراوان در این زمینه، کیفیت چاپ بروشور  آنلاین و جذابیت طراحی آن را برای مشتریان و صاحبان کسب و کارها تضمین می نماید.

شما با سپردن طراحی و چاپ بروشور خود به همکاران متخصص ما در مجتمع چاپی نگاران، علاوه بر بهره مندی از کیفیت چاپ فوق العاده و با ضمانت خدمات ما، می توانید به تبلیغات شغلی خود جان تازه ای هم ببخشید، پس منتظر نمانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

همه چیز درباره طراحی و چاپ بروشور

طراحی و چاپ بروشور عالی یقینا وقت‎گیر است ولی گاهی اوقات مزایای زیادی می‎تواند برای یک کسب و کار به همراه آورد.

در واقع بروشور (brochure) یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیاری از کسب و کارها در هر اندازه‎ای است. اگر به دنبال راهی برای بالا بردن جایگاه کسب و کارتان در بازار هستید و می‎خواهید محصولات خود را معرفی کنید، با طراحی و چاپ می‎توانید این کار را به شکلی عالی انجام دهید.

بروشورهای چاپی برخلاف تراکت‎ها و پوسترهای تبلیغاتی می‎توانند پیام دپارتمان بازاریابی شما را منعکس کنند و محصولات شما را به مشتریان بالقوه‎تان نشان دهند. شما توسط بروشورها می‎توانید به مکانی دست پیدا کنید که محصولات خود را متمایز از رقبا نشان دهید.

اما زمان طراحی بروشور باید به نکاتی توجه داشته باشید از جمله استفاده از تصاویر جذاب و اشاره به نکات متفاوت و جزئیات محصولاتتان.

با این مقدمه قصد داریم در این مطلب مراحل طراحی و چاپ بروشور را به شما معرفی کنیم. شما با طی این مراحل ساده می‎توانید یک بروشور تبلیغاتی عالی را طراحی و چاپ کنید.

بدون در نظرگیری هزینه‎های یک بروشور و این که چقدر استفاده از آن برای شما مهم است باید زمانی را به فکر کردن در مورد پیام آن اختصاص دهید. به عبارتی باید توجه کنید بروشور شما چه پیامی از کسب و کارتان را باید انتقال دهد و خوانندگان توسط آن به چه اطلاعاتی دست پیدا می‎کنند. برای همین منظور عناوین اصلی را انتخاب کنید و در نظر بگیرید صفحه پوششی چاپ بروشور چه ظاهری باید داشته باشد چون این صفحه تاثیر قابل توجه ای روی مصرف‎کنندگان می‎گذارد.

پس از مشخص‎سازی سناریو بروشور (اهداف، پیام و ساختار آن)، وقت آن است که در مورد اندازه بروشور خود تصمیم بگیرید. در این مرحله باید مواردی مانند تعداد صفحات به همراه کیفیت کاغذ بررسی شود. به هنگام انتخاب کاغذ به مواردی مانند وزن، جنس و اندازه آن دقت کنید چون روی قیمت چاپ بروشور تاثیر مستقیمی می‎گذارد. بنابراین براساس بودجه‎ای که دارید انتخاب کنید.

توجه داشته باشید نیازی به انتخاب گرانترین کاغذ نیست ولی بروشور بی‎کیفیت (از نظر کیفیت مواد) نتیجه خوبی به همراه نمی‎آورد.

طی دو مرحله قبل پیام اصلی بروشور، اندازه و جنس کاغذ آن را انتخاب کردید. حال باید محتوای داخل بروشور را مشخص کنید. این محتوا باید اطلاعاتی مانند تصاویر جذاب، اعلام قیمت، دستاوردهای شرکت و غیره باشد. به طور کلی هر چیزی که فکر می‎کنید در راستای اهداف بروشور قرار می‎گیرد و مخاطب را جذب می‎کند از قلم نیاندازید. سعی کنید خلاصه ولی هدفمند اطلاعات را قرار دهید.

توجه داشته باشید نیازی به انتخاب گرانترین کاغذ نیست ولی بروشور بی‎کیفیت (از نظر کیفیت مواد) نتیجه خوبی به همراه نمی‎آورد.

مرحله طراحی بروشور بسیار مهم است. در این زمینه باید از یک طراح متخصص و با تجربه استفاده کنید و اگر بودجه شرکت شما اجازه انجام چنین کاری را نمی‎دهد و خودتان می‎خواهید بروشور تبلیغاتی طراحی کنید باید چند اصلی مهم را رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید:

 • اطلاعاتی که می‎نویسید از نظر گرامری و نگارشی مشکلی نداشته باشند و برای خواننده جذاب و گیرا باشد.
 • عکس‎هایی که می‎خواهید در بروشور استفاده کنید باید با کیفیت باشند و در قسمت‎های گوناگون بروشور به شکل منظم و ثابتی قرار گیرند.
 • روانشناسی رنگ را در طراحی بروشور مد نظر قرار دهید و از رنگ‎هایی استفاده کنید که بهتر پیام کسب و کار شما را برساند و تاثیرگذار باشند.

بروشوری که طراحی کرده‎اید را بررسی کنید

کار طراحی بروشور را انجام داده‎اید و در مرحله بعدی باید تمامی قسمت‎های گوناگون آن را بررسی کنید. در این مرحله به نوع جمله‎بندی و نوشتن مطالب، عناوین انتخاب شده یا هر نکته دیگری دقت کنید و سعی داشته باشید تا جای ممکن از یک ویراستار کمک بگیرید.

شکل طراحی و عکس‎های انتخاب شده، نوع قیمت‎گذاری و عددگذاری قیمت‎ها را بررسی کنید تا اشتباهی صورت نگرفته باشد چون می‎تواند تبعات منفی برای شما به همراه آورد. تصور کنید قیمت کالاها جابه‎جا یا اشتباه درج شده است!

مرحله پیش از چاپ بروشور بسیار مهم است چون باید در مورد نکاتی مانند استفاده از روکش براق، کاغذ گلاسه براق یا معمولی و غیره تصمیم بگیرید. روکش می‎تواند کیفیت بروشور را به خوبی نشان دهد.

انتخاب روکش باید با توجه به وزن و کیفیت کاغذ بروشور انجام شود. یک بروشور با کیفیت نکات زیادی را به مشتری نشان می‎دهد و کیفیت عالی آن جذابیت خدمات و محصولات را برجسته‎تر می‎کند.

توجه داشته باشید نیازی به انتخاب گرانترین کاغذ نیست ولی بروشور بی‎کیفیت (از نظر کیفیت مواد) نتیجه خوبی به همراه نمی‎آورد.

زمانی که تمامی مراحل بالا را انجام دادید و بروشور کاملی طراحی کردید می‎توانید آن را با فرمت پی‎دی‎اف ذخیره و برای چاپ ارسال کنید. استفاده از این فرمت سبب می‎شود کلیه رنگ‎ها و مطالب بدون هیچ نوع تغییری ذخیره شود.

بعد از تحویل بروشورهای چاپ شده مرحله مهم دیگری شروع می‎شود که توزیع آن است. برنامه‎ریزی برای توزیع بروشور تبلیغاتی از نکاتی است که مشخص می‎کند چطور آن را به دست مشتریان بالقوه یا فعلی خود برسانید.

در پایان فراموش نکنید سطح بالای رقابت در دنیای فعلی و اهمیت تبلیغات موثر باعث شده است کوچکترین خطا به معنای از دست رفتن پایگاه انبوهی از کاربران باشد. در نتیجه در طراحی و چاپ بروشور نهایت دقت را داشته باشید تا بعدا پشیمان نشوید!

دانلود تقویم طبیعت ۹۹

دانلود تقویم والپیپر و پس زمینه دسکتاپ طبیعت :

حجم فایل : 19 MB

رمز فایل فشرده: www.negaranco.com

دانلود تقویم پس زمینه ماشین سال ۹۹

دانلود تقویم با پس زمینه ماشین سال ۹۹ :

حجم فایل : 12 MB

رمز فایل فشرده: www.negaranco.com

برای دانلود تقویم مذهبی به صورت فایل فشرده و همچنین تقویم طبیعت و ماشین سال 1399 به صورت فایل PDF وارد صفحه زیر شوید :

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

مطالب مرتبط

بروشور تبلیغاتی نگاران

نحوه طراحی بروشور

طراحی بروشور آنلاین | نحوه طراحی بروشور | قیمت طراحی طراحی بروشور آنلاین شرکت چاپ و تبلیغات نگاران ، تمامی مراحل به صورت آنلاین صورت می گیرد، قیمت طراحی بروشور در بسیاری از مواقع با توجه به تیراژ چاپ بروشور ممکن است حتی رایگان تمام شود . برای مشاهده قیمت طراحی بروشور به صورت استاندارد

Read More »

آخرین مطالب

به بالای صفحه بردن