طلاکوب با چاپ افست | هزینه طلاکوبی روی جلد

طلاکوب با چاپ افست

طلاکوب با چاپ افست تکنیک تزئینی استفاده از پودر یا ورق طلای ریز برای چاپ محصولاتی مانند کارت های ویزیت یا دعوت، کاغذ، چوب یا حتی فلز است. نتیجه نهایی یک لایه طلا است که حسی باشکوه و لوکس به محصولات شما می دهد. بیشترین محبوبیت این روش، برای کارت ویزیت یا انواع تقویم و سررسید طلاکاری شده است که می تواند ابزار تبلیغاتی شما را از بین دیگران متمایز کند و تأثیری به یاد ماندنی و ماندگار برای مشتریان شما بگذارد. در صورتی که سفارش طلاکوبی دارید، می توانید هزینه طلاکوبی روی جلد یا کارت ویزیت را از نگاران جویا شوید.

طلاکوب با چاپ افست

فرآیند طلاکوب با چاپ افست

فرآیند طلاکوب با چاپ افست با استفاده از یک لایه نازک از رنگدانه های رنگی روی سطح چاپ با استفاده از یک چسب داغ شروع می شود. سپس تثبیت آن به صورت مکانیکی، شیمیایی یا در صورت نیاز با دست انجام خواهد شد. این فرآیند را می توان با کارهای چاپ تخت یا برجسته اعمال کرد.

طلاکوبی روی جلد چیست؟

طلاکوبی روی جلد یک تکنیک تزئینی است که شامل قرار دادن یک لایه بسیار نازک از طلا بر روی سطوح کارت ها و یا جلدهای تقویم به کار گرفته می شود. این تکنیک همچنین برای اشاره به یک شی طلاکاری شده استفاده می شود.

کتاب طلاکوب با چاپ افست

کتاب یا سالنامه طلاکوب با چاپ افست یکی از موارد رایج در این صنعت است. کلیه فعالیت های تهیه ورق طلا و همچنین تکنیک های اتصال مکانیکی طلا به سطوح در طلاکوبی مکانیکی گنجانده شده است. در مواردی که نیاز است بخشی از اطلاعات روی جلد سالنامه یا کتاب بیش از سایر قسمت ها برجسته شود، از روش طلاکوبی استفاده می کنند.برای اطلاعات بیشتر مقاله هر آن چه باید در مورد طراحی و چاپ را  بدانید را بخوانید.

طلاکوب با چاپ افست

هزینه طلاکوبی روی جلد

شما می توانید هنگام سفارش چاپی خود در چاپ افست، برای اضافه کردن خدمات طلاکوبی، هزینه طلاکوبی روی جلد را از کارشناسان نگاران سوال کنید. این کار باعث می شود تا با ثبت لوگو، نام کسب و کار و دیگر مشخصات مورد درخواست، کاری سفارشی سازی شده را دریافت کنید. یک تقویم یا سررسید با طلاکوبی مناسب می تواند یک هدیه ارزشمند و متمایز باشد که به دوستان یا همکاران و مشتریان خود ارائه می کنید.برای اطلاعات بیشتر مقاله طراحی و چاپ کاتالوگ را بخوانید.

اشتراک گذاری

مطلب پیشنادی برای شما

چاپ گیفت کارت | هزینه طراحی Gift cart
مقالات
چاپ گیفت کارت

چاپ گیفت کارت | هزینه طراحی Gift cart خاص کردن هر هدیه ای می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا