طراحی و چاپ نگاران

طراحی و چاپ کاتالوگ‌‌ تبلیغاتی : با توجه به فضای رقابتی در هر صنف کاری طراحی و چاپ کاتالوگ با جذابیت‌های بصری،  نقش پر رنگی در اهداف تبلیغاتی هر مجموعه ایفا می‌کند و به خودی خود می‎تواند در روند برند سازی، بازاریابی و فروش هر مجموعه اثرات بسزایی داشته باشد. کارشناسان ما در نگاران با در نظر گرفتن زمان انجام پروژه و بودجه تبلیغاتی شما، این امکان را فراهم می‌کنند تا با چاپ کاتالوگ ارزان، فوری و حرفه‌ای و با کیفیتی مطلوب شما را به اهداف تبلیغاتی مدنظرتان برسانند. تمام پروسه از طراحی تا چاپ می تواند به صورت آنلاین با ما انجام دهید و ما شما را مداوم از لحظه سفارش تا موقع تحویل مطلع می نماییم

چاپ کاتالوگ

چاپ و تبلیغات نگاران با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین امکانات در صنعت چاپ و همچنین ایجاد سیستم QC (کنترل کیفیت) برای کلیه مراحل اجرا این امکان را به شما می‌دهد تا با ارائه مشاوره تخصصی کارشناسان، بهترین حالت چاپ با حداکثر بازخورد و کمترین قیمت را در اختیار شما بگذارد. از این رو با اطمینان اعلام می‌کنیم کلیه خدمات ارائه شده در این مجموعه شامل گارانتی بوده و در صورت بروز کوچک‌ترین اشتباه در پروسه طراحی و چاپ کاتالوگ وجه دریافتی باز گردانده می‌شود. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

برخی از نمونه کارهای طراحی و چاپ کاتالوگ مجموعه نگاران

برای مشاهده صفحات داخلی و عکسهای با کیفیت از نمونه کاتالوگ های چاپ و طراحی شده شرکت چاپ نگاران دکمه زیر را بزنید:

تخفیف فوق االعاده طراحی و چاپ کاتالوگ در چاپخانه نگاران

تا ۱۰ ٪ تخفیف چاپ و تا ۶۰ ٪ تخفیف جشنواره زمستانه چاپخانه نگاران فرصت محدود 📅

مجموعه نگاران با در اختیار داشتن چاپخانه و مجموعه کادر طراحی حرفه ای و تخصصی در زمینه کاتالوگ با کیفیت ترین نوع کاتالوگ را با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد ، در اینجا کلیپ مراحل چاپ کاتالوگ کارخانجات چینی مروارید توسط مجموعه نگاران آورده ایم

کاتالوگ ها کالانماهای صنعتی و تبلیغاتی، کتابچه‌هایی هستند که تعریف کاملی از خدمات و محصولات ارائه شده توسط هر برند را می‌دهند. کاتالوگ‌‌های تبلیغاتی اصولاً با معرفی برند و تاریخچه آن شروع شده و سپس با شرح اهداف و چشم‌انداز‌ها، مخاطب را با سیاست‌های کلی سازمان آشنا می‌کنند. سپس به معرفی مزیت‌های رقابتی و جزئیات تمامی خدمات و محصولات ارائه شده می‌پردازند و در نهایت با ارائه استاندارد‌ها، گواهینامه‌ها، تندیس‌ها و مدارک اخذ شده تمام می‌شوند.

با توجه به نوع فعالیت، دسته‌بندی محصولات و خدمات، تصاویر، نمودار‌ها و … ابعادی متناسب تعیین می‌شود تا خدمات و محصولات ارائه شده نمایش بهتری داشته باشند. کاتالوگ‌ها در ابعاد مختلف می‌توانند به صورت عمودی و افقی قرار ‌گیرند.

با توجه استانداردهای موجود در تولید کاغذ ابعاد کاتالوگ‌ها به نوعی در نظر گرفته می‌شود که صفحات هر کاتالوگ مضربی از کاغذ تولید شده باشد. از این رو کاتالوگ‌ها در ابعاد مختلفی قابل ارائه هستند. که در ذیل به آن‌ها اشاره می‌شود:

– کاتالوگ رحلی بزرگ یا  B4 (34*24)

– کاتالوگ رحلی یا A4 (21*29)

– کاتالوگ وزیری یا B5 (17*24)

– کاتالوگ رقعی یا A5 (14/5*21)

– کاتالوگ خشتی 19*19 و 23*23

عموما طراحی و چاپ کاتالوگ بر اساس ابعاد فوق می‌باشد. بدیهی است ابعادی که در این مجموعه نباشد، خارج از استاندارد بوده و بخشی از کاغذ دور ریز می‌شود. ولی در مواردی برای ایجاد ساختاری متفاوت نیاز به استفاده از ابعادی خارج از استاندارد می‌باشد. در هنگام سفارش خرید کاتالوگ به موارد بالا توجه داشته باشید، تا مناسب ترین کاتالوگ را برای کار خود انتخاب نمایید.

کاتالوگ‌ها و بروشورها مفاهیم بیگانه‌ای برای ما نیستند و همه ما در نگاه اول، شناخت نسبتاً خوبی از آن‌ها داریم. اما طراحی هر یک از این دو، قواعد، الزامات و مؤلفه‌های خاص خودش را دارد. بنابراین در این مقاله قصد داریم اندکی تخصصی‌تر به تفاوت کاتالوگ و بروشور پرداخته و وجوه تمایز میان این دو را بیان کنیم.

مأموریت و رسالت کاتالوگ و بروشور، از نظر ماهیت مشترک است. بدین معنی که هر دوی آن‌ها اطلاعاتی را درباره یک شرکت یا سازمان، محصولات و خدماتش ارائه می‌نمایند و در حوزه‌های تبلیغی و تجاری طرفداران زیادی دارند. اما در عین وجود این وجه اشتراک، تفاوت‌هایی نیز میان کاتالوگ و بروشور وجود دارد.

کاتالوگ در واقع نوعی جزوه یا کتابچه جامع است که فهرستی از همه آیتم‌ها اعم از محصولات یا خدمات یک سازمان، شرکت یا فروشگاه را در قالب یک نظم سیستماتیک ارائه می‌کند. کاتالوگ‌ها همواره بر مبنای نوعی نظم مُدون طراحی می‌شوند تا آیتم‌های موجود در آن‌ها از قابلیت دسترسی مطلوبی برخوردار باشند. کاتالوگ‌ها در فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها، کتابخانه‌ها، مؤسسات آموزشی و … موارد استفاده زیادی دارند. اطلاعات موجود در یک کاتالوگ، از نظر ماهیت، کلیدی بوده و تلاش می‌شود که به شکل واضح و درعین‌حال خلاصه ارائه شوند. به‌عنوان مثال یک کاتالوگ فروشگاهی شرحی از همه اقلام و محصولات موجود در یک فروشگاه را ارائه می‌دهد و یا یک کاتالوگ کتابخانه‌ای، حاوی اطلاعاتی اساسی نظیر عنوان کتاب، نویسنده، ژانر و مکان کتاب‌ها در کتابخانه است.

 

اما در نقطه مقابل، بروشور، کتابچه یا جزوه‌ای کوچک‌تر در قیاس با کاتالوگ است که شامل اطلاعات و تصاویری در مورد یک محصول، خدمت و به‌طورکلی یک موضوع خاص است. بروشورها را می تونیم نوعی اسناد تبلیغاتی بدانیم که عموماً برای معرفی یک شرکت، محصولات و خدمات آن به مشتریان بالقوه و تشریح مزایای ارائه‌شده به آنان مورد استفاده قرار می‌گیرند. بروشورها در قالب نسخه‌های چاپی و معمولاً روی کاغذهای باکیفیت منتشر می‌شوند و عموماً در قیاس با کاتالوگ‌ها، رنگارنگ‌تر هستند.

 با ارائه توضیحات بالا، درمی‌یابیم که ویژگی اصلی یک کاتالوگ، جامعیت و همه‌جانبه بودن آن و ویژگی اصلی یک بروشور، تک‌بعدی بودن آن است. البته گاهی نیز ممکن است که یک بروشور به معرفی و تشریح بیش از یک محصول یا خدمت بپردازد اما در چنین حالاتی نیز تعداد این آیتم‌های موجود در بروشور آن‌قدر زیاد نیست که با ماهیت تک‌بعدی بودن آن منافاتی ندارد. خلاصه اینکه بروشورها معمولا رویکرد تک‌محوری داشته و روی یک محصول یا موضوع متمرکز هستند. لازم به ذکر است که بروشورها در فرمت‌های الکترونیکی نیز منتشر می‌شوند که این نوع از بروشورها را تحت عنوان “E-Brochures” می‌شناسند.

تفاوت کاتالوگ و بروشور در یک نگاه

جدول زیر خلاصه‌ای از تفاوت‌های اساسی بین کاتالوگ و بروشور را از جهات مختلف بیان می‌نماید.

ابعاد

کاتالوگ‌ها

بروشورها

نظم

آیتم‌ها با نوعی نظم و ترتیب هدفمند و غالباً بر مبنای معیارهایی نظیر حروف الفبا معرفی می‌شوند.

الزامی برای معرفی منظم موارد وجود ندارد.

محتوا

حاوی اطلاعات اساسی در مورد محصولات هستند.

حاوی توضیحاتی در خصوص شرکت، یک یا تعداد محدودی از محصولات آن هستند.

عکس‌ها و تصاویر

همیشه با عکس و تصویر همراه نیستند.

دارای عکس‌ها و تصاویر جذاب، چشم‌نواز و رنگارنگ هستند.

صفحات

چندصفحه‌ای هستند

معمولاً تک‌صفحه‌ای هستند

ساختار فیزیکی

صحافی شده

تاشو

 با طراحی و چاپ کاتالوگ‌ 🖨️ تبلیغاتی این امکان را به مخاطبین خود می‌دهید که همواره به اطلاعات محصولات و خدمات ارائه شده توسط شما دسترسی داشته باشند.  همچنین با لحاظ کردن اطلاعات فنی،  جزئیات محصولات و خدمات برای مخاطبین  این قابلیت وجود دارد، تا مقایسه درست و دقیقی  نسبت به سایر خدمات و محصولات ارائه شده توسط شما داشته باشند.

با طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه‌ای دیگر نیازی به ارسال محصولات و ارائه توضیحات و ویژگی‌های هر محصول به همکاران و مشتریان خود را ندارید. از این رو با انتخاب تصاویری با کیفیت بالا از محصولات و خدمات خود این امکان را به مخاطبین خود می‌دهید که درک درستی از محصولات و خدمات ارائه شده را داشته باشند. لازم به ذکر است در صورت در اختیار نبودن تصاویر مناسب با عکاسی صنعتی و طراحی 3D محصولات توسط مجموعه نگاران می‌توان آرشیو مناسبی از محصولات تهیه نمود.

با توجه به فضای رقابتی در هر صنف کاری طراحی و چاپ کاتالوگ با جذابیت‌های بصری،  نقش پر رنگی در اهداف تبلیغاتی هر مجموعه ایفا می‌کند و به خودی خود می‎تواند در روند برند سازی، بازاریابی و فروش هر مجموعه اثرات بسزایی داشته باشد. کارشناسان ما در نگاران با در نظر گرفتن زمان انجام پروژه و بودجه تبلیغاتی شما، این امکان را فراهم می‌کنند تا با چاپ کاتالوگ ارزان، چاپ کاتالوگ فوری، چاپ کاتالوگ حرفه‌ای با کیفیتی مطلوب شما را به اهداف تبلیغاتی مدنظرتان برسانند.  

بخش اساسی طراحی کاتالوگ، ترکیب‌بندی در قالب ایده‌پردازی خلاقانه می‌باشد. در این مرحله است که با ایجاد ساختاری متفاوت و ایجاد جذابیت بصری لازم، در کنار القای رنگ سازمانی مجموعه به صفحات می‌توان به بهتر دیده شدن محصولات و خدمات کمک کرد. ولی نباید فراموش کرد که ایده‌پردازی‌، خلاقیت و یک طراحی گرافیک جذاب بدون رعایت اصول چاپی معنایی پیدا نمی‌کنند.

شناخت نسبت به انواع چاپ، رنگ شناسی دقیق و کالیبره کردن طرح نسبت به خروجی چاپ، رعایت حاشیه‌های مناسب جهت صحافی و …. همه این موارد می‌تواند اهمیت فراوانی برای تبدیل یک طرح جذاب به یک چاپ ایده‌آل باشد. ما در مجموعه نگاران هدف را بر این اساس گذاشته‌ایم تا با نظارت کارشناسان بر کلیه مراحل طراحی و چاپ کاتالوگ بتوانیم تصویری که بواسطه طراحی در ذهنتان خلق کرده‌ایم به واقعیت برسانیم.

عداد صفحات کاتالوگ با توجه به ابعاد کاتالوگ و نوع صحافی آن می‌تواند متفاوت ‌باشد. به صورت کلی کاتالوگ‌ها شامل 4 صفحه جلد و تعدادی صفحات داخلی هستند که باید ضریبی از 4 صفحه باشند.

ولی با توجه به ابعاد استانداردی که پیش از این گفته شد، در اصول چاپ و صحافی به تعدادی از صفحات که با فرمول خاصی کنار هم قرار می‌گیرند فرم گفته می‌شود. همچنین تعداد صفحاتی که در هر فرم می‌توان جاگذاری نمود نیز متفاوت می‌باشد. از این رو برای برخورداری از چاپ و صحافی با بهترین خروجی، ترجیها تعداد صفحات داخل کاتالوگ باید از تعدادی فرم کامل تشکیل شده باشد، که در ذیل به ان اشاره می‌کنیم:

کاتالوگ رحلی بزرگ: ابعاد کاغذ فرم: 70*50 سانتی متر    تعداد صفحات هر فرم: 8 صفحه

کاتالوگ رحلی: ابعاد کاغذ فرم: 60*45 سانتی متر    تعداد صفحات هر فرم: 8 صفحه

کاتالوگ وزیری: ابعاد کاغذ فرم: 70*50 سانتی متر    تعداد صفحات هر فرم: 16 صفحه

کاتالوگ رقعی: ابعاد کاغذ فرم: 60*45 سانتی متر    تعداد صفحات هر فرم: 16 صفحه

کاتالوگ خشتی 19*19: ابعاد کاغذ فرم: 60*45 سانتی متر    تعداد صفحات هر فرم: 12 صفحه

کاتالوگ خشتی 23*23: ابعاد کاغذ فرم: 70*50 سانتی متر    تعداد صفحات هر فرم: 12 صفحه

به طور مثال برای کاتالوگ خشتی علاوه بر 4 صفحه جلد تعداد صفحات داخل باید 12، 24، 36 و …. باشد.

همانگونه که پیش از این نیز گفته شد هدف ما در مجموعه نگاران ایجاد جذابیت بصری با استفاده از قابلیت‌ها موجود در صنعت چاپ می‌باشد. برای آشنایی با این قابلیت‌ها تعریف مختصری نسبت به هر کدام را ذکر می‌کنیم.

طراحی کاتالوگ با توجه به نوع کار هر سازمانی در قالب تجاری، صنعتی، هنری و … انجام می‌شود. طراحی کاتالوگ برای بازخورد حداکثری باید به نحوی باشد که به ساده‌ترین شکل ممکن کلیه جزئیات محصولات و خدمات ارائه شده در اختیار مخاطبین قرار‌ گیرد. در دنیای مدرن امروز تاثیر طراحی کاتالوگ حرفه‌ای می‌تواند به هویت سازمانی و اصالت یک مجموعه کمک فراوانی بکند. با طراحی کاتالوگی جذاب شما این فضا را ایجاد می‌کنید که در میان تعداد زیادی از رقبای تجاری، خدمات و  محصول شما برگزیده شود.

نوع صحافی کاتالوگ با توجه به تعداد صفحات آن تغییر می‌کند. به این صورت که برای تعداد صفحات کم اصولا از صحافی منگنه استفاده می‌شود. صحافی منگنه بر دو نوع است، منگنه لوپ و تخت که منگنه لوپ بصورت برجسته می‌باشد و زمانی کاربرد دارد که کاتالوگ را داخل کلاسور یا زونکن قرار می‌دهند. پس اگر با سازمان‌های دولتی کار می‌کنید پیشنهاد می‌شود که از منگنه لوپ استفاده کنید. برای تعداد صفحات بالاتر هم صحافی چسب گرم، جلد سخت و فنر دوبل می‎باشد. که اصولا با توجه هزینه و نوع کاربرد کاتالوگ‌ها از صحافی چسب گرم استفاده می‌شود.

طراحی و چاپ کاتالوگ‌‌ تبلیغاتی اصولاً با معرفی برند و تاریخچه آن شروع میشود و سپس با شرح اهداف و چشم‌انداز‌ها، مخاطب را با سیاست‌های کلی سازمان آشنا می‌کنند. پس از آن به معرفی مزیت‌های رقابتی و جزئیات تمامی خدمات و محصولات ارائه شده می‌پردازند و در نهایت با ارائه استاندارد‌ها، گواهینامه‌ها، تندیس‌ها و مدارک اخذ شده تمام می‌شوند.

قیمت چاپ کاتالوگ در صفحه محاسبه آنلاین قیمت چاپ کاتالوگ می توانید حساب کنید و یا با تماس با مشاوران ما به سرعت از آن مطلع شوید، چاپ و تبلیغات  نگاران با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین امکانات در صنعت چاپ و همچنین ایجاد سیستم QC برای کلیه مراحل اجرا این امکان را به شما می‌دهد تا با ارائه مشاوره تخصصی کارشناسان بهترین حالت چاپ با حداکثر بازخورد را در اختیار شما بگذارد. از این رو با اطمینان اعلام می‌کنیم کلیه خدمات ارائه شده در این مجموعه شامل گارانتی بوده و در صورت بروز کوچک‌ترین اشتباه در پروسه طراحی و چاپ کاتالوگ وجه دریافتی باز گردانده می‌شود. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

چاپ افست را به 2 صورت می‌توان دسته بندی نمود:

  • ابعاد: ماشین‌های چاپ افست از نظر ابعادی که امکان چاپ برروی کاغذ را دارند متفاوت می‌باشند. بدین صورت که در ماشین چاپ افست یک ورقی(جی‌تی‌او) که تا کاغذی با ابعاد 50*35 سانتی‌متر، ماشین چاپ افست دو ورقی  که تا کاغذی با  ابعاد 70*50 سانتی‌متر و ماشین چاپ افست 4/5 ورقی که تا کاغذی با  ابعاد 100*70 سانتی‌متر امکان چاپ را دارد. از این رو با توجه به زمان انجام، ابعاد و تیراژ کار ماشین مناسب جهت چاپ انتخاب می‌شود.
  • تعداد رنگ: ماشین‌های چاپ افست از نظر تعداد رنگ‌هایی که همزمان قابلیت چاپ برروی کاغذ را دارند نیز متفاوت هستند. که شامل ماشین چاپ افست تک رنگ، دو رنگ، چهار رنگ، پنج رنگ، هشت رنگ و ده رنگ می‌باشند. که با توجه به نوع چاپ از ماشین مورد نظر استفاده می‌شود.
  •   – بدین صورت که ماشین‌های چاپ تک رنگ و دو رنگ اصولا برای چاپ با رنگ‌های ساختگی، متالیک و پوشش ورنی سرد استفاده می‌شود. در بعضی ماشین‌ها این قابلیت وجود دارد که بصورت همزمان پشت و روی کاغذ (ماشین‌های افست ZP) چاپ شود.
  •    – ماشین‌های چاپ چهار رنگ و پنج رنگ اصولا برای چاپ با رنگ‌های تفکیکی (CMYK) استفاده می‌شوند. و ماشین‌های پنج رنگ این قابلیت را دارند که همزمان با چاپ چهار رنگ اصلی، یک رنگ (متالیک، ساختگی، پوشش ورنی سرد) دیگر نیز چاپ شود.
  •    – ماشین‌های چاپ هشت رنگ و ده رنگ کاربردی مشابه ماشین‌های چهار رنگ و پنج رنگ را دارند با این تفاوت که امکان چاپ همزمان پشت و روی کاغذ را نیز دارند. این امر سبب می‌شود در سرعت انجام کار و همچنین کم کردن میزان باطله کار کاهش چشم‌گیری داشته باشیم.

سلفون: پوشش سلفون باعث ایجاد مقاومت و کیفیت بالاتر می‌شود و این امکان را می‌دهد که مدت زمان طولانی‌تری از کاتالوگ خود استفاده کنید. سلفون‌های براق، مات و مخملی اصولاً برروی جلد کاتالوگ کشیده می‌شوند. ولی در صورت نیاز و بالابردن کیفیت برروی صفحات داخل نیز کشیده می‌شوند.

پوشش یووی: پوشش‌های یووی این امکان را می‌دهند با تهیه شابلون قسمتی خاص از جلد و یا صفحات داخل را براق نمود. که می‌توان با این کار جلای بهتری بر روی عکس‌ها ایجاد کنیم. همچنین طرح‌های مختلفی را با استفاده از این قابلیت بر روی جلد و یا صفحات داخلی ایجاد کنیم که شامل یووی موضعی، برجسته، شنی و اکلیلی می‌باشد.

کلیشه برجسته: با ساخت یک کلیشه نر و ماده امکان این وجود دارد که با  ایجاد فشار با استفاده ار دستگاه‌های ملخی و لترپرس بر روی جلد، قسمتی از آن را برجسته کنیم.

طلاکوب و نقره کوب: برای ایجاد جلوه بیشتر میتوان با ساخت کلیشه و ضرب آن روی جلد به صورت طلاکوب یا نقره‌کوب لوگو یا قسمتی خاص را به صورت متالیک در آورد. این کار با دستگاه لتزپرس مجهز به سیستم طلاکوب و نقره کوب با دقت بسیار بالا صورت می‌گیرد

قالب زدن: با توجه به ابعاد کار و ساختن قالبی خاص می‌توان با استفاده از دستگاه لترپرس و ملخی کاتالوگ و بروشور خود را به شکل قالب در آورد.

توجه به اهمیت کاتالوگ‌های تبلیغاتی در جذب بخشی از بازار هدف در دنیای رقابتی امروز، نیازمند بررسی و تحلیل بازار هدف هر مجموعه می‌باشیم. لذا تیم ما در مجموعه نگاران برای طراحی کاتالوگ در وحله اول اقدام به بررسی سیاست‌گذاری‌های مجموعه، تحلیل بازار هدف، آنالیز رقبای کاری داخلی و خارجی به منظور ایجاد فضایی متفاوت با سایر رقبا تجاری می‌نماید. تا در این راستا بتوانیم یک گام جلوتر و متفاوت با سایر رقبا عمل کنیم.

قیمت طراحی کاتالوگ به صورت آنلاین را می توانید با مراجعه به صفحه قیمت طراحی کاتالوگ دریابید و یا با تماس با کارشناسان ما قیمت دقیق طراحی توسط گرافیست های مجموعه نگاران را به سرعت دریابید.

کاغذ‌ها را می‌توان از نظر ابعاد و نوع جنس دسته بندی کرد. عموما کاغذ‌های استاندارد در ابعاد 70*100 سانتی‌متر (5/4 ورقی) و 90*60 سانتی‌متر (3ورقی) می‌باشند. همچنین در جنس‌های متفاوتی با گرم‌های مختلف عرضه می‌شوند. کاغذ‌ها از لحاظ نوع جنس شامل: گلاسه، تحریر، کاغذ‌های بافت‌دار (فانتزی)، ایندربورد، کرافت و پشت‌طوسی می‌باشند. که با در نظر گرفتن نوع کاربرد از هر کدام استفاده می‌کنند.

در راستای بازار رقابتی امروز و نقش پررنگ طراحی و چاپ کاتالوگ در هویت سازمانی هر برند، شما می‌توانید با ارائه کاتالوگی با کیفیت مطلوب یک گام جلوتر از سایر رقبا باشید.  با توجه به کاربرد کاتالوگ‌ها و استفاده از تصاویر به منظور معرفی محصولات و خدمات عموماً صفحات داخلی کاتالوگ از جنس کاغذ گلاسه در گرم‌‌های مختلف (170،150،135،120) می‌باشد. برای جلد از مقواهای فانتزی و همچنین مقوای گلاسه با گرم‌های مختلف (300،250،200) استفاده می‌شود.

ما به پشتوانه سه دهه فعالیت در صنعت چاپ بر این باور هستیم که در حال حاضر به تنهایی و با استفاده از طراحی گرافیک نمی‌توان جذابیت بصری لازم برای تاثیرگذاری برروی مخاطب را ایجاد کرد. لذا با استفاده درست از قابلیت‌های موجود در صنعت چاپ ار قبیل کاغذ‌های فانتزی، قالب‌های اختصاصی، رنگ‌های متالیک، برجسته سازی، طلاکوب و نقره‌کوب، یووی‌های موضعی، شنی و… می‌توانیم با ایجاد خلاقیت‌های چاپی، تلفیق زیبایی از هنر و صنعت را به مشتریان خود ارائه دهیم. جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

دانلود رایگان کاتالوگ لایه باز 📥

جزئیات تمپلیت طراحی و چاپ کاتالوگ

 سایز 8.5×11 اینچ + Bleed
بارگیری فوری در هر فرمت پرونده ، در هر نقطه ، هر زمان
سریع و آسان برای شخصی سازی

آماده برای چاپ کاتالوگ
تغییر رنگ آسان
عنوان با محتوای پیشنهادی

طراحی در 4 صفحه شامل جلوی و جلد پشتی است
تصاویر رایگان و آثار هنری
فونت های استاندارد Google رایگان
Layers Layers و Layer Groups
شیء هوشمند برای جایگزینی تصویر

 

سایز 8.5×11 اینچ + Bleed
بارگیری فوری در هر فرمت، در هر نقطه ، هر زمان
سریع و آسان برای شخصی سازی

آماده برای چاپ
تغییر رنگ آسان
عنوان با محتوای پیشنهادی

طراحی در 4 صفحه شامل جلوی و جلد پشتی است
تصاویر رایگان و آثار هنری
فونت های استاندارد Google رایگان
Layers Layers و Layer Groups
شیء هوشمند برای جایگزینی تصویر

اشیاء بردار مقیاس پذیر
طرح بندی ها و پرونده های گرافیکی کاملاً قابل تنظیم
سبک جهت گیری در پرتره
فضای رنگی CMYK
وضوح  ِِِِDPI 300

📥 دانلود فایل PSD

سایز 8.5×11 اینچ + Bleed
بارگیری فوری در هر فرمت پرونده ، در هر نقطه ، هر زمان
سریع و آسان برای شخصی سازی

آماده برای چاپ
تغییر رنگ آسان
عنوان Eyecatching با محتوای پیشنهادی

📥 دانلود فایل PSD

ماک آپ کاتالوگ مجله باز Open-Magazine-Mockup را از لینک زیر دانلود نمایید

حجم فایل 10 مگابایت

📥 دانلود فایل

دانلود رایگان ماک آپ لایه باز (UPDATED) A4 MAGAZINE MOCK UP TEMPLATE برای طراحی کاتالوگ های حرفه ای

حجم فایل 59 مگابایت

دانلود رایگان کاتالوگ برای طراحی

به زودی بیش از 200 قالب لایه باز کاتالوگ ارزشمند برای طراحان در اینجا به صورت رایگان برای دانلود قرار داده می شود، حتما دوباره سر بزنید.

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

آخرین مطالب

به بالای صفحه بردن