چاپ دفترچه یادداشت | دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفتر یادداشت | چاپ دفترچه یادداشت | طراحی دفترچه یادداشت | قیمت دفتر یادداشت

دفتر یادداشت ، یکی از ابزارهایی است که به طور معمول، برای بسیاری افراد ضروری بوده و بخشی از لوازم کاری آنها محسوب می شود. از همین روست که طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی را به یک ضرورت تبدیل  می کند. چاپ و طراحی دفترچه یادداشت ، می تواند در اندازه ها و با طراحی متفاوتی انجام شود که در نهایت، دفترچه یادداشت سفارشی را فراهم می کند. برای  دریافت قیمت دفترچه یادداشت، می توانید با کارشناسان نگاران تماس بگیرید.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفتر یادداشت سفارشی ، عمدتا به سفارش شرکت ها و سازمان ها طراحی می گردند که می تواند برای بکارگیری روزمره و یادداشت برداری های مهم افراد، مورد استفاده قرار گیرد. در طراحی و چاپ نگاران ، به راحتی می توانید از ده ها هزار گرافیک با کیفیت بالا ، با انواع طرح ها و آثار هنری بهره مند شوید تا چاپ دفترچه یادداشت سفارشی خود را داشته باشید.

همچنین صدها فونت برای انتخاب شما وجود دارد و بارگذاری فایل های گرافیکی در طرح دفترچه یادداشت شما بسیار آسان است. به علاوه، هر سفارشی توسط هنرمندان متخصص بررسی می شود و تصاویر اولیه با هر سفارش نیز ارائه می گردد. شما می توانید پس از نهایی کردن طرح و سفارش خود، در کوتاه ترین زمان، چاپ و طراحی دفترچه یادداشت خود را با قیمت  مناسب از نگاران دریافت کرده و آن را در بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

دفتر یادداشت سفارشی

دفتر یادداشت

وقتی نوبت به اجرای ایده ها برای پروژه خلاقانه در طراحی دفترچه یادداشت می رسد، اکثر طراحان، ار ایده های منحصر به فرد خود استفاده می کنند. البته امروزه بسیاری از کاربرران از روش های دیجیتالی برای یادداشت برداری استفاده می کنند، اما مزیت هایی در نوشتن فیزیکی در دفتر یادداشت های طراحی شده وجود دارد که  نمی توان از آن چشم پوشی کرد. البته اینگونه نیست که همه دفترچه های یادداشت به طور مساوی ایجاد شده اند. زیرا معیارهای زیادی وجود دارد که آنها را از یکدیگر متمایز می کند.

این مهم است که هنگام چاپ و طراحی دفترچه یادداشت ، جلد گالینگور را انتخاب می کنید یا جلد نرم را درخواست خواهید کرد؟ دفتر یادداشت با گوشه های گرد یا زاویه دار را سفارش می دهید؟ یا شاید انتخاب شما این است که صفحات دفترچه یاد داشت، به راحتی قابل نوشتن مطالب ضروری شما باشد.

طراحی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی | دفتر یادداشت

چاپ و طراحی دفتر یادداشت

چاپ و طراحی دفترچه یادداشت ممکن است برای برخی از افراد، جزئیات پیش پا افتاده به نظر برسند، اما اگر از دفترچه یادداشت تبلیغاتی خود به طور مکرر استفاده می کنید، لازم است چیزی را انتخاب کنید که با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. 

چاپ دفترچه یادداشت با جنس جلد گالینگور، همواره می تواند باعث دوام و طراحی بهتر آن ها گردد که توسط طراحان نگاران، با دقت و توجه ساخته شده و می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.

شما می توانید دفتر یادداشت های سازمانی خود را با جلدهای سخت یا نرم و در رنگ های روشن یا کلاسیک سفارش دهید. همچنین نوع کاغذهایی که در دفترهای یادداشت استفاده قرار می گیرد می تواند در زیبایی و قیمت چاپ آن تاثیر گذار باشد.

دفتر یادداشت یک ابزار قدرتمند بازاریابی

به خاطر داشته باشید که انواع دفتر یادداشت، همواره توانسته است با استفاده از طراحی مناسب، به ابزاری قوی در بازاریابی تبدیل شوند. بنابراین می توانید از تخصص و تجربه نگاران استفاده کرده و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

ضمن آنکه باید یادآورشویم که موفقیت نسبتاً سریع نگاران، نتیجه تعهد به ایجاد محصولات با کیفیت است. چاپ و طراحی دفترچه یادداشت،  که همراه با جلوه هایی شیک بوده است، توانسته است هر گونه سلیقه ای را پاسخگو باشد.

حتی ابتدایی ترین دفترهای یادداشت در این جا، احساس خاصی دارند و با انواع مختلف سبک ها ، از جمله دفترچه  های رنگی و دفترچه یادداشت هایی با پوشش های چرم و پارچه ای عرضه شده است. می توانید هنگام سفارش چاپ دفترچه یادداشت ، به نوع عمودی و یا افقی باز شدن آن ها اشاره کرده و دفتر یادداشت را سفارش دهید.

اندازه های مختلف دفترچه یادداشت تبلیغاتی

باید اضافه کنیم که دفتر یادداشت در اندازه ها و سبک های متنوعی متناسب با سلایق مختلف وجود دارد. بسیاری از  دفترچه های یادداشت ، با طراحی روی جلد عرضه شده اند و برای مواقعی که نیاز دارید ایده های خود را در حین حرکت بنویسید، بسیار مناسب است. به ویژه نوع جیبی برای این کار تعبیه شده است که با جلدهای مناسب، می تواند نکته برداری در هر شرایطی را برای کاربر آسان نماید.

می توانید دفتر یادداشت را در رنگ های مختلفی سفارش دهید. همچنین انواع مختلف کاغذ برای انتخاب وجود دارد، از جمله ساده ، خط دار و نقطه چین است. در بسیاری از مواقع و به سفارش مشتری، منظره و یا پرتره در چاپ و طراحی دفترچه یادداشت در نظر گرفته می شود.

می توانید هنگامی کهه ایده ای به ذهنتان می رسد، آن را ثبت کنید، یک دفترچه یاد داشت که دارای جلدی مقاوم و سخت بوده و صفحات کاغذی با کیفیت دارد و به سادگی باز می شود، می تواند گزینه مناسبی  باشد.

به خصوص که بتوانید این نوع دفترچه یاد داشت را با محافظ و پوششی مانند چرم مصنوعی تهیه کنید که آن را در برابر رطوبت نیز حفظ می کند. این نوع از چاپ و طراحی دفترچه یادداشت می تواند متفاوت بوده و بر کاربران شما تاثیر بیشتری بگذارد.

طراحی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی | دفتر یادداشت

انتخاب طراحی مناسب

در نگاران مجموعه ای از دفتر یادداشت های جیبی،  برای انتخاب طراحی مناسب و سفارشی وجود دارد. آنها دارای طراحی ساده، با ابعاد کاغذ درخواستی و تعداد تعیین شده هستند که می تواند با دوخت های متفاوتی ارائه گردد تا برای ترسیم یا یادداشت برداری در حال حرکت ایده آل باشند. 

در واقع باید گفت که قیمت دفترچه یادداشت در این جا می تواند بر اساس اندازه و کیفیت کاغذ و نوعی که از آن استفاده می شود، متفاوت باشد. اما در حالت کلی باید اشاره کنیم که دفتر یادداشت کوچک همواره مفید بوده و کاربردی هستند.

هنگام سفارش چاپ دفترچه یادداشت خود، بهتر است یک چک لیست مشخص داشته و جزئیاتی را که مد نظر دارید برای چاپ ارائه کنید. با توجه به تعداد زیادی از خواسته های مختلف که بر روی آنها اعمال می شود، طراحان خواهند دانست که چگونه آن را برای چاپ آماده و طراحی نمایند.

قیمت چاپ و طراحی دفترچه یادداشت

در حقیقت استفاده از کاغذهای مرغوب، می تواند در استفاده طولانی مدت از دفترچه یاد داشت موثر بوده و مانع از بین رفتن آن باشد. در صورتی که قصد دارید برای سازمان و شرکت خود، دفتر یادداشت سفارش دهید، می توانید قیمت چاپ و طراحی دفترچه یادداشت را به همراه راهنمایی های لازم ، از کارشناسان طراحی و چاپ نگاران دریافت کنید.

سوالات متداول FAQ

برای سفارش و طراحی دفترچه یادداشت چه باید کرد؟

برای آن که بتوانید دفترچه یادداشت خود را در نگاران سفارش دهید، لازم است که ابتدا مشاوره های لازم را از بخش طراحی دریافت کنید.

هزینه های طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی چگونه است؟

اگر ایده ای برای طراحی دفترچه یادداشت خود ندارید، می توانید با هزینه ای مناسب، این کار را به طراحان نگاران بسپارید.

چاپ دفترچه یادداشت چه مدت طول می کشد؟

می توانید پس از انجام طراحی اولیه، برای کسب اطلاع در خصوص مدت زمان چاپ، با بخش فروش در ارتباط باشید.

آیا می توان نمونه های طراحی دفترچه یادداشت را در نگاران مشاهده کرد؟

شما می توانید بخشی از نمونه های طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی را روی سایت مشاهده کنید. ضمن آنکه برای این کار می توانید با کارشناسان بخش طراحی هماهنگ نمایید.

چاپ دفتر یادداشت چقدر هزینه دارد؟

در نظر داشته باشید که متناسب با نوع طراحی و اندازه و جنس کاغذی که مورد نظر شماست، این هزینه های چاپ دفتر یادداشت تبلیغاتی، متفاوت خواهد بود.

اشتراک گذاری

صفحات پیشنهادی برای شما

چاپ سررسید | قیمت سالنامه سال | خرید سررسید
سالنامه

چاپ سررسید 1403 ، قیمت سالنامه سال ۱۴۰۳ چاپ سررسید 1403 در این صفحه تمامی نمونه کارهای سررسید و سالنامه

ادامه مطلب »
چاپ بروشور تبلیغاتی نگاران
چاپ بروشور

چاپ بروشور چاپ بروشور تبلیغاتی و شرکتی درحالت های سه لت، دو لت و تک برگ انجام میشود. این چاپ

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا