طراحی و چاپ نگاران

چاپ سررسید 1400 | سالنامه ارزان 1400 | سررسید سال ۱۴۰۰ | قیمت سالنامه ۱۴۰۰

چاپ سررسید 1400 نگاران ، واحد سررسید نگاران در سال 1400 قصد دارد سالنامه های جذاب و لوکس را با قیمت بسیار مناسب تولید نماید که بتواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب و ارزشمند محسوب شود، در اینجا نمونه کارها و لیست قیمت های آنها آورده شده است، برای مشاهده قیمت چاپ سالنامه، روی تصویر نمونه مورد نظر خود کلیک نمایید و در پایین همین صفحه نیز لیست قیمت به صورت تفکیکی آمده است:

سررسید وزیری

سررسید وزیری رز

سالنامه وزیری رامان

سررسید وزیری زُروان

سالنامه وزیری آرا قرمز

سالنامه وزیری آرا طلایی

سررسید وزیری آرا مشکی

سالنامه وزیری سارنگ

سالنامه وزیری سیوان

سالنامه وزیری کارن

سالنامه وزیری دایان

سررسید وزیری ماهور

سررسید اروپایی

سالنامه اروپایی رز

سالنامه اروپایی رامان

سررسید اروپایی زُروان

سالنامه اروپایی آرا طلایی

سالنامه اروپایی آرا قرمز

سالنامه اروپایی آرا مشکی

سالنامه اروپایی سارنگ

سالنامه اروپایی سیوان

سالنامه اروپایی ماهور

سالنامه اروپایی کارن

سالنامه اروپایی دایان

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی سرو

تقویم رومیزی سپیدار

تقویم رومیزی راش

تقویم رومیزی افرا

سالنامه 1400 - سررسید 1400 - تقویم رومیزی 1400

سالنامه نگاران با تجربه 35 سال تولید سررسید این امکان را دارد تا انواع سالنامه 1400 ، سررسید 1400، تقویم رومیزی 1400 را در مدل های متنوع به سازمان ها، نهادها، شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید. سالنامه نگاران با تجربه این سالیان در کنار استفاده از مواد اولیه در بالاترین کیفیت و برخورداری از تکنولوژی روز و ماشین آلات اتوماتیک توانسته محصولاتی با کیفیتی بالا، طراحی منحصر به فرد و قیمتی مناسب در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد. افتخار این را داشته ایم تا با ارائه مدل های متنوع سالنامه های 1400 با خدماتی گسترده، تحویل به موقع و محصولاتی با کیفیتی مطلوب رضایت مشتریان خود را جلب کرده و جمعی از معتبرترین برندهای ایرانی را در کنار خود داشته باشیم. هدف ما در مجموعه نگاران مشتری مداری و افزایش سطح رضایتمندی از طریق پایبندی به تعهدات و پشتیبانی مشتریان به طور مستمر می باشد. امیدوار هستیم تا با ارائه محصولاتی در خور برندهای ایرانی، شما نیز به جمع خانواده نگاران بپیوندید و در سالیان پیشرو ما را همراهی نمایید.

آنچه ما را نسبت به سایر تولیدگنندگان سررسید متمایز می کند

کیفیت سررسید

آنچه باعث ارائه سالنامه 1400، سررسید 1400 با کیفیت بالا در طی سالیان حضور نگاران در صنعت چاپ شده است. همکاری با معتبرترین برندهای ایرانی می باشد. نگاران نیز در جهت اصول مشتری مداری هدف خود را بر این اساس گذاشته که در کنار ارائه محصولی با ظاهری زیبا و قیمتی مناسب، کیفیتی در اندازه نوع مخاطبین خود ارائه دهد.
تیم طراحی نگاران هر سال با ارائه طرح های خاص، مدرن و به روز شده این امکان را به شما می دهد که محصولاتی با تنوع بالا برای انتخاب با توجه به نوع مخاطب شما در اختیار داشته باشید. نوع کاغذ مصرفی در سالنامه 1400، سررسید 1400 تحریر 70 گرمی سفید یا کرم اندونزی می باشد. با توجه به کیفیت بالاتر کاغذ های تحریر اندونزی سالنامه از دوام بیشتری برخوردار است. همچنین در تقویم های رومیزی از مقوای گلاسه 250 گرم کره ای استفاده می شود که نسبت به گرماژ مشابه سایر مقوا ها ضخیم تر می باشد. پوشش جلد سالنامه های نگاران از چرم ترمو، چرم مصنوعی، چرم جیر در بالاترین کیفیت می باشد و برای تقویم رومیزی 1400 نیز از پایه سخت با مقوای ربات و پایه چوبی از ام دی اف درجه یک استفاده می شود.

تکنولوژی سالنامه

نگاران با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته چاپ دو رنگ و چهار رنگ سالنامه و تقویم های خود رادر بالاترین کیفیت چاپ می نماید. مهمترین رکن هر سالنامه یا تقویم نوع صحافی آن می باشد. که به زیبا بودن و دوام آن در طی استفاده در مدت یک سال کمک فراوانی می کند. سالنامه نگاران با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک جلد سازی، ترتیب، دوخت و صحافی محصولی بدون کوچکترین ایراد به شما عرضه می دارد.

قیمت

سالنامه نگاران با توجه به تنوع بالا در محصولات و تولید سالنامه و سررسید 1400 در تیراژ بالا، ابعاد و انواع مختلف از جمله سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی و تقویم رومیزی در مدل های یکروزه ، دوروزه، دستیار، ماه شمار و هفته شمار این امکان را به شما می دهد که با توجه به نیاز خود مناسب ترین سالنامه را با کیفیت بالا تهیه نمایید.

ابعاد سالنامه‌

سررسید‌ 1400 با توجه به کاربردهای متفاوتی که دارند در ابعاد استانداردی ار قبیل سالنامه وزیری، سالنامه رقعی، سالنامه اروپایی، سالنامه پالتویی، سالنامه مدیران، سالنامه خشتی، تقویم رومیزی و … تولید می‌شوند. اما مهم‌ترین نکته‌ای که می‌توان به آن توجه کرد کیفیت کاغذ مصرفی و نوع جنس جلد و صحافی سررسید می‌باشد. زیرا سالنامه‌ها از لحاظ کیفی باید به نوعی باشند که در اثر باز و بسته شدن زیاد و جابجایی‌های فراوان در طول سال تغییری در فرم سالنامه ایجاد نشود.

قطع سالنامه کاغذ مصرفی ابعاد هر فرم تعداد صفحات هر فرم اندازه قبل از برش ابعاد هر صفحه
جیبی
۳ ورقی
۶۰‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۳۲
۱۵ × ۱۰
۱۴ × ۹
پالتویی
۴/۵ ورقی
۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰
۳۲
۱۷ × ۱۲
۱۶ × ۱۱
خشتی
۴/۵ ورقی
۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰
۱۲
۲۳ × ۲۳
۲۲ × ۲۲
رقعی
۳ ورقی
۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۱۶
۲۲ × ۱۵
۲۱ × ۱۴/۵
اروپایی
۳ ورقی
۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۱۶
۲۲ × ۱۴
۲۱ × ۱۳
وزیری
۴/۵ ورقی
۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰
۱۶
۲۴ × ۱۷
۲۳ × ۱۶/۵
رحلی
۳ ورقی
۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۸
۲۹/۵ × ۲۱/۵
۲۸/۵ × ۲۱

سررسید وزیری ۱۴۰۰

رایج‌ترین نوع سررسیدی که از سال‌‌های قبل تولید شده است سررسید وزیری 1400 می‌باشد که ابعادی در حدود 24*17 سانتی‌متر دارد. با توجه به ابعاد بزرگتر،‌ سالنامه وزیری فضای مناسبی را در اختیار هر فرد برای یادداشت‌های روزانه می‌گذارد. عموماً سالنامه‌های وزیری در دو نوع جمعه جدا و پنج شنبه و جمعه با هم با صحافی ته دوخت تولید می‌شوند. به دلیل اینکه سالنامه وزیری بیشتر بعنوان دفتری برای گزارشات روزانه استفاده می‌شود نوع کاغذ صفحات داخل آن تحریر 70 گرم سفید می‌باشد.

سالنامه رقعی ۱۴۰۰

سررسید رقعی 1400 در ابعاد حدود 21*15 تولید می‌شود. ابعاد کوچکتر سالنامه رقعی این امکان را به هر فرد می‌دهد که در کنار خرید سالنامه‌ ارزان‌تر نسبت به سالنامه وزیری حمل و نقل راحتی نیز داشته باشد. در واقع سالنامه رقعی حد وسطی میان سالنامه اروپایی و وزیری ‌می‌باشد. که هم کاربرد یادداشت‌های روزانه را دارد و هم در جلسات بعنوان نت‌برداری از آن استفاده می‌شود. از این رو سالنامه رقعی به صورت یکروزه با تحریر 70 گرم سفید و کرم و همچنین صحافی ته‌دوخت تولید می‌شود.

سالنامه اروپایی ۱۴۰۰

در سال‌های اخیر سررسید اروپایی 1400 با توجه به ظاهری زیبا‌، مدرن و خوش دست طرفدار‌های فراوانی پیدا کرده‌اند. سالنامه اروپایی در ابعادی حدود 22*13 تولید‌ می‌شوند و از لحاظ نوع صحافی و کاغذ مصرفی تفاوتی میان سالنامه اروپایی و رقعی وجود ندارد. فقط در نوع برش صفحات داخلی آن‌ها تفاوت وجود دارد. جلد سالنامه‌های اروپایی عموماً دارای کش و فضایی برای قرار دادن خودکار می‌باشد. همچنین نوع کاغذ آن 70 گرم کرم رنگ می‌باشد.
سالنامه‌های اروپایی به صورت یکروزه، دوروزه، هفته‌شمار، ماه‌شمار و دستیار با صحافی ته‌دوخت و فنری تولید می‌شوند. سالنامه‌های اروپایی به دلیل حمل و نقل آسان و ظاهری زیبا بیشتر در ملاقات‌ها، همایش‌ها و جلسات برای نت‌برداری‌ کاربرد دارند.

سررسید پالتویی و جیبی 1400

در سال‌های اخیر سررسید اروپایی 1400 با توجه به ظاهری زیبا‌، مدرن و خوش دست طرفدار‌های فراوانی پیدا کرده‌اند. سالنامه اروپایی در ابعادی حدود 22*13 تولید‌ می‌شوند و از لحاظ نوع صحافی و کاغذ مصرفی تفاوتی میان سالنامه اروپایی و رقعی وجود ندارد. فقط در نوع برش صفحات داخلی آن‌ها تفاوت وجود دارد. جلد سالنامه‌های اروپایی عموماً دارای کش و فضایی برای قرار دادن خودکار می‌باشد. همچنین نوع کاغذ آن 70 گرم کرم رنگ می‌باشد.
سالنامه‌های اروپایی به صورت یکروزه، دوروزه، هفته‌شمار، ماه‌شمار و دستیار با صحافی ته‌دوخت و فنری تولید می‌شوند. سالنامه‌های اروپایی به دلیل حمل و نقل آسان و ظاهری زیبا بیشتر در ملاقات‌ها، همایش‌ها و جلسات برای نت‌برداری‌ کاربرد دارند.

تقویم رومیزی سال ۱۴۰۰

تقویم‌ رومیزی 1400 در ابعاد مختلفی با پایه‌ مقوایی، جلد‌سخت و چوبی با صحافی فنری تولید می‌شوند. تقویم رومیزی نمایشی از ماه‌های سال در هر صفحه می‌باشد، که با قرار دادن آن بر روی میز کارتان همواره به تعطیلات و رویداد‌های هر ماه دسترسی دارید و در برنامه‌ریزی‌های شما می‌تواند کمک زیادی بکند. برای ایجاد جذابیت بصری بیشتر بدلیل اینکه تقویم رومیزی همیشه در معرض دید می‌باشد از تصاویری نظیر مناظر طبیعی، آثار باستانی، مکان‌های دیدنی ایران، جهان و … استفاده می‌شود.

چاپ سررسید سال 1400 توسط واحد تولید و چاپ سالنامه نگاران برای تمامی شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی

ما در اینجا قیمت انواع سالنامه و سررسید سال 1400 که به قیمت مناسب و ارزان ارائه می شود آورده ایم.

ما اینجا تمامی انواع سررسید ها و سالنامه های اروپایی ، رقعی ، ارگانایزر  ، وزیری و تقویم رومیزی سال ۱۴۰۰  را تولید می نماییم.

سررسید | سالنامه | سررسید 99

تماس با واحد چاپ سررسید نگاران

آدرس: استان تهران، تهران، منطقه ۶، خیابان موسوی، پلاک ۵۴ ، واحد چاپ سررسید نگاران

تلفن تماس : ۸۸۳۱۴۴۸۵ – ۰۲۱

سررسیدهای چرمی

خرید سالنامه ارزان قیمت

با توجه به لیست قیمت زیر متوجه می شوید که سالنامه نگاران بهترین قیمت رقابتی را در بازار سالنامه و سررسید کشور ارائه می دهد

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید تا هر گونه اطلاعاتی که لازم باشد در اختیار بگذاریم

چاپ سررسید و سالنامه 1400

چاپ سالنامه و سررسید سال ۱۴۰۰ در واحد سالنامه چاپخانه نگاران همه ساله با کیفیت ترین سالنامه ها را در کشور عرضه نموده و بسیاری از شرکت ها جهت ارائه سالنامه و سررسید تبلیغاتی خود به چاپخانه نگاران اعتماد دارند.

بسیاری از شرکت ها سالنامه  اختصاصی سفارش می دهند که سررسید اختصاصی مستلزم طراحی نیز میباشد که هسته طراحی نگاران ، انجام این امر را با توجه به معیارهای مد نظر شرکت ها برایشان انجام میدهد.

سررسید های سفارشی نگاران کاملا دارای گارانتی می باشد.

چاپ سالنامه 99 | چاپ سررسید وزیری 99

لیست قیمت سالنامه و سررسید سال ۱۴۰۰

برای مشاهده لیست قیمت های سالنامه 1400 کافیست روی هر کدام از نمونه کارهای بالا کلیک نمایید تا قیمت را مشاهده نمایید، به زودی لیست قیمت به صورت pdf مربوط به سال 1400 در اینجا قرار میگیرید

آخرین مطالب

به بالای صفحه بردن