چاپ سررسید 1404 ، قیمت سالنامه سال ۱۴۰۴

چاپ سررسید 1404 در این صفحه تمامی نمونه کارهای سررسید و سالنامه 1404  عمومی نگاران به همراه مشخصات و قیمت سفارش سررسید آمده است، تولید سررسید تبلیغاتی عمومی ، اختصاصی ، اروپایی، وزیری ،رقعی، هفته شمار، ماه شمار و دستیار در مجموعه نگاران بیش از 30 سال قدمت دارد و برآنیم که هر ساله طراحی های جدید و خلاقانه و همچنین بادوام ارائه دهیم تا هدیه ای تبلیغاتی ارزشمند و موثر برای شرکت ها باشد. در صورتی که به چاپ سررسید فوری نیاز دارید، هنگام ثبت سفارش  آنرا درخواست دهید. در صورتی که تمایل دارید که سررسید به صورت اختصاصی برای شما طراحی و چاپ شود میتوانید به صفحه سررسید اختصاصی رجوع کنید.

چاپ سررسید اروپایی

سررسید وزیری

سررسید ماه شمار

تقویم رومیزی 1404
ست مدیریتی 1404

دانلود کاتالوگ محصولات سررسید 1404 نگاران

برای دانلود کاتالوگ سررسید 1404 تولید شده در نگاران و اطلاع از قیمت ها و

توضیحات در مورد هر کدام به صورت یکجا میتوانید از اینجا دانلود بفرمایید:

مطالب مرتبط

سررسید 1404 - سالنامه 1404 - تقویم رومیزی 1404

سالنامه نگاران با تجربه 35 سال چاپ سررسید تبلیغاتی این امکان را دارد تا انواع سالنامه 1404 ، سررسید 1404، تقویم رومیزی 1404 ، سررسید ماه شمار را در مدل های متنوع به سازمان ها، نهادها، شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید. سالنامه نگاران با تجربه این سالها در کنار استفاده از مواد اولیه در بالاترین کیفیت و برخورداری از تکنولوژی روز و ماشین آلات اتوماتیک توانسته محصولاتی با کیفیتی بالا، طراحی منحصر به فرد و قیمتی مناسب در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد تا با خرید تقویمی شیک بتوانند برند خود را به همکاران و مشتریان معرفی کنند.

افتخار این را داشته ایم تا با ارائه مدل های متنوع سالنامه های 1404 مثل سررسید ماه شمار با خدماتی گسترده، تحویل به موقع و محصولاتی با کیفیتی مطلوب رضایت مشتریان خود را جلب کرده و جمعی از معتبرترین برندهای ایرانی را در کنار خود داشته باشیم. هدف ما در مجموعه نگاران مشتری مداری و افزایش سطح رضایتمندی از طریق پایبندی به تعهدات و پشتیبانی مشتریان به طور مستمر می باشد. امیدوار هستیم تا با ارائه محصولاتی در خور برندهای ایرانی، شما نیز به جمع خانواده نگاران بپیوندید و در سالیان پیشرو ما را همراهی نمایید.

خرید سالنامه ارزان قیمت

سالنامه نگاران با توجه به تنوع بالا در محصولات و تولید سالنامه و چاپ سررسید 1404 مثل سررسید ماه شمار در تیراژ بالا، ابعاد و انواع مختلف از جمله سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی و تقویم رومیزی و در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار این امکان را به شما می دهد که با توجه به نیاز خود مناسب ترین سالنامه را با کیفیت بالا تهیه نمایید.

چاپ سررسید و سالنامه 1404

چاپ سررسید تبلیغاتی و سالنامه سال ۱۴۰۴ در واحد سالنامه چاپخانه نگاران همه ساله با کیفیت ترین سالنامه ها را در کشور عرضه نموده و بسیاری از شرکت ها جهت ارائه سالنامه  تبلیغاتی خود به چاپخانه نگاران اعتماد دارند. بسیاری از شرکت ها سالنامه  اختصاصی در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار ، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار سفارش می دهند که سررسید اختصاصی مستلزم طراحی نیز می باشد که بخش طراحی نگاران ، انجام این امر را با توجه به معیارهای مد نظر شرکت ها برایشان انجام میدهد.

لیست قیمت سالنامه و سفارش سررسید سال ۱۴۰۴

برای مشاهده لیست قیمت سفارش سررسید 1404 و قیمت های سالنامه 1404 در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار کافیست روی هر لینک زیر کلیک کنید و فایل پی دی اف قیمت ها را به صورت یکجا دریافت نمایید

دانلود لیست قیمت 

ابعاد سالنامه

سررسید‌ 1404 مثل سررسید دستیار با توجه به کاربردهای متفاوتی که دارند در ابعاد استانداردی ار قبیل سالنامه وزیری، سالنامه رقعی، سالنامه اروپایی، سالنامه پالتویی، سالنامه مدیران، سالنامه خشتی، تقویم رومیزی و … در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار تولید می‌شوند. اما مهم‌ترین نکته‌ای که می‌توان هنگام خرید و سفارش سالنامه و یا سررسید دستیار به آن توجه کرد کیفیت کاغذ مصرفی و نوع جنس جلد و صحافی و چاپ تقویم می‌باشد. زیرا سالنامه‌ها مثل سررسید دستیار از لحاظ کیفی باید به نوعی باشند که در اثر باز و بسته شدن زیاد و جابجایی‌های فراوان در طول سال تغییری در فرم سالنامه ایجاد نشود. این نکته حتی در چاپ سررسید فوری و سررسید دستیار نیز صادق است.

چاپ سررسید فوری وزیری - چاپ سررسید اروپایی

رایج‌ترین نوع سررسیدی که از سال‌‌های قبل تولید شده است سررسید وزیری 1404 می‌باشد که ابعادی در حدود 24*17 سانتی‌متر دارد. با توجه به ابعاد بزرگتر،‌ سالنامه وزیری فضای مناسبی را در اختیار هر فرد برای یادداشت‌های روزانه می‌گذارد. عموماً سالنامه‌های وزیری در دو نوع جمعه جدا و پنج شنبه و جمعه با هم با صحافی ته دوخت تولید می‌شوند. به دلیل اینکه سالنامه وزیری بیشتر بعنوان دفتری برای گزارشات روزانه استفاده می‌شود نوع کاغذ صفحات داخل آن تحریر 70 گرم سفید می‌باشد. می توانید هنگام سفارش چاپ سررسید تبلیغاتی خود در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار، قیمت آن را نیز از کارشناسان دریافت کنید.

سالنامه رقعی ۱۴۰۴

سررسید وزیری 1404 رایج‌ترین نوع سالنامه است  که از سال‌‌های قبل تولید میشده می‌باشد نوع رقعی 1404 در ابعاد حدود 21*15 تولید می‌شود. این سالنامه ابعاد کوچک تری نسبت به سایر سالنامه ها مثل سفارش سررسید دستیار دارد و این ابعاد کوچک  این امکان را به افراد مختلف می‌دهد که در کنار خرید سالنامه‌ ای که نسبت به سالنامه وزیری ارزان تر است  حمل و نقل راحتی نیز داشته باشد. در واقع سالنامه رقعی حد وسطی میان سالنامه اروپایی و وزیری ‌می‌باشد. که هم کاربرد یادداشت‌های روزانه را دارد و هم در جلسات بعنوان نت‌برداری از آن استفاده می‌شود. از این رو سالنامه رقعی به صورت یکروزه با تحریر 70 گرم سفید و کرم و همچنین صحافی ته‌دوخت تولید می‌شود.

حدود 24*17 سانتی‌متر دارد. با توجه به ابعاد بزرگتر،‌ سالنامه وزیری فضای مناسبی را در اختیار هر فرد برای یادداشت‌های روزانه می‌گذارد. عموماً سالنامه‌های وزیری در دو نوع جمعه جدا و پنج شنبه و جمعه با هم با صحافی ته دوخت تولید می‌شوند. به دلیل اینکه سالنامه وزیری در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار بیشتر بعنوان دفتری برای گزارشات روزانه استفاده می‌شود نوع کاغذ صفحات داخل آن تحریر 70 گرم سفید می‌باشد.

کیفیت چاپ سررسید

آنچه باعث ارائه سالنامه 1404 و چاپ سررسید 1404 در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار با کیفیت بالا در طی سالیان حضور نگاران در صنعت چاپ شده است. همکاری با معتبرترین برندهای ایرانی می باشد. نگاران نیز در جهت اصول مشتری مداری هدف خود را بر این اساس گذاشته که در کنار ارائه محصولی با ظاهری زیبا و قیمتی مناسب، کیفیتی در اندازه نوع مخاطبین خود ارائه دهد.
تیم طراحی نگاران هر سال با ارائه طرح های خاص، مدرن و به روز شده این امکان را به شما می دهد که محصولاتی با تنوع بالا برای انتخاب با توجه به نوع مخاطب شما در اختیار داشته باشید. نوع کاغذ مصرفی در سالنامه 1404، سررسید 1404 در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار تحریر 70 گرمی سفید یا کرم اندونزی می باشد. با توجه به کیفیت بالاتر کاغذ های تحریر اندونزی سالنامه از دوام بیشتری برخوردار است.

همچنین در تقویم های رومیزی از مقوای گلاسه 250 گرم کره ای استفاده می شود که نسبت به گرماژ مشابه سایر مقوا ها ضخیم تر می باشد. پوشش جلد سالنامه های نگاران از چرم ترمو، چرم مصنوعی، چرم جیر در بالاترین کیفیت می باشد و برای تقویم رومیزی 1404 نیز از پایه سخت با مقوای ربات و پایه چوبی از ام دی اف درجه یک استفاده می شود. می توانید هنگام سفاارش چاپ سررسید فوری کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. بدین ترتبب قیمت سررسید 1404 در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار نیز برای شما مشخص خواهد شد.

تکنولوژی سالنامه

نگاران با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته چاپ سررسید تبلیغاتی به صورت دو رنگ و چهار رنگ  خود رادر بالاترین کیفیت انجام میدهد. مهمترین رکن هر سالنامه یا تقویم نوع صحافی آن می باشد. که به زیبا بودن و دوام آن در طی استفاده در مدت یک سال کمک فراوانی می کند. سالنامه نگاران با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک جلد سازی، ترتیب، دوخت و صحافی محصولی بدون کوچکترین ایراد به شما عرضه می دارد.

قیمت خرید سالنامه

سالنامه نگاران با توجه به تنوع بالا در محصولات و تولید سالنامه و چاپ سررسید 1404 در تیراژ بالا، ابعاد و انواع مختلف از جمله سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی و تقویم رومیزی در مدل های یکروزه ، دوروزه، دستیار، ماه شمار و هفته شمار این امکان را به شما می دهد که با توجه به نیاز خود مناسب ترین سالنامه را با کیفیت بالا تهیه نمایید. قیمت چاپ سررسید در اندازه های مختلف، به صورت پی دی اف در زیر آمده است و میتوانید دانلود نمایید

دانلود لیست قیمت سررسید

چاپ سررسید فوری پالتویی و جیبی 1404

در سال‌های اخیر چاپ سررسید تبلیغاتی اروپایی 1404 مثل سررسید دستیار با توجه به ظاهری زیبا‌، مدرن و خوش دست طرفدار‌های فراوانی پیدا کرده‌اند. همین امر باعث شده است که خرید سررسید با استقبال بیشتری روبرو شود. سالنامه اروپایی در ابعادی حدود 22*13 تولید‌ می‌شوند و از لحاظ نوع صحافی و کاغذ مصرفی تفاوتی میان سالنامه اروپایی و رقعی وجود ندارد. فقط در نوع برش صفحات داخلی آن‌ها تفاوت وجود دارد. جلد سالنامه‌های اروپایی عموماً دارای کش و فضایی برای قرار دادن خودکار می‌باشد. همچنین نوع کاغذ آن 70 گرم کرم رنگ می‌باشد.
سالنامه‌های اروپایی در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار با صحافی ته‌دوخت و فنری تولید می‌شوند. سالنامه‌های اروپایی به دلیل حمل و نقل آسان و ظاهری زیبا بیشتر در ملاقات‌ها، همایش‌ها و جلسات برای نت‌برداری‌ کاربرد دارند.

تقویم رومیزی سال ۱۴۰۴

تقویم‌ رومیزی 1404 در ابعاد مختلفی با پایه‌ مقوایی، جلد‌سخت و چوبی با صحافی فنری تولید می‌شوند. تقویم رومیزی نمایشی از ماه‌های سال در هر صفحه می‌باشد، که با قرار دادن آن بر روی میز کارتان همواره به تعطیلات و رویداد‌های هر ماه دسترسی دارید و در برنامه‌ریزی‌های شما می‌تواند کمک زیادی بکند. برای ایجاد جذابیت بصری بیشتر بدلیل اینکه تقویم رومیزی همیشه در معرض دید می‌باشد از تصاویری نظیر مناظر طبیعی، آثار باستانی، مکان‌های دیدنی ایران، جهان و … استفاده می‌شود.

آیا چاپ سررسید ها ابزارهای بازاریابی موثری هستند؟

مقرون به صرفه بودن خرید سالنامه

مقرون به صرفه بودن قیمت چاپ سررسید مثل سررسید دستیار، اولین مزیت آنها در تبلیغات است. در مقایسه با سایر روش های بازاریابی مانند تبلیغات روزنامه یا تلویزیون، تقویم های تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند. هزینه چاپ سررسید بسیار کم است و بنابراین این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تعداد زیادی سالنامه برای هدیه دادن به مشتریان خود را سفارش دهید.

در روش هایی مانند تبلیغات تلویزیون یا رادیو، این احتمال وجود دارد پیام هایی که از طریق آنها ارسال می شود به مخاطب مورد نظر نرسد. از سویی دیگر، کنترل کاملی بر ارائه سررسیدی که به عنوان هدیه ارسال می کنید دارید. به عبارتی مخاطبان هدف خود را شناخته و سررسید 1404 در مدل های یکروزه ، دوروزه، سررسید دستیار، سررسید ماه شمار و سررسید هفته شمار را مستقیما برای آنها می فرستید.

افزایش دامنه معرفی برند با سالنامه 1404

می توانید با چاپ سالنامه 1403، برای افزایش دامنه معرفی برند اقدام کنید. یک سررسید تبلیغاتی به شما امکان می دهد برند خود را به گونه ای به مشتریان خود نشان دهید که منحصر به فرد بودن و نقاط قوت آن را نشان دهد. شما می توانید ویژگی های محصولات و خدمات خود را با استفاده از تصاویر باکیفیت بدون استفاده از کلمات زیاد تبلیغ کنید. با سفارش و خرید سالنامه می توانید مشتریان وفاداری را برای خود فراهم کنید.

کاربردی بودن چاپ سررسید

نکته مهم دیگر کاربردی بودن چاپ سررسید است. در حالت کلی، مشتریان هدایایی را دوست دارند که در زندگی روزمره آنها کاربرد عملی داشته باشد. تهیه سالنامه با کیفیت بالا، می تواند ماندگاری بالایی داشته و کسب و کار شما را برای دوازده ماه از سال تبلیغ کند.

هدیه دادن سررسید 1404

یکی از مزیت های بزرگ هنگام خرید سالنامه و هدیه دادن آنها به مشتریان و همکاران این است که قابل لمس هستند و همواره در دسترس قرار می گیرند که برای همه قابل مشاهده باشند. این به آنها برتری بیشتری نسبت به ایده‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات آنلاین می‌دهد که فیزیکی نیستند.

 مزیت دیگری که در مقایسه با تبلیغات دیجیتال این است که مخاطبان می توانند سالنامه را مشاهده کنند. زیرا برای رویت سالنامه نیازی به تجهیزات خاصی همچون لپ تاپ یا موبایل ندارند. ممکن است چاپ سررسید نیازی به فناوری پیشرفته نداشته باشد، اما همچنان برای تبلیغ محصولات و خدمات شما به اندازه کافی موثر است. به دلیل اهمیت این ابزار تبلیغاتی است که قیمت سررسید در چاپخانه های مختلف، متفاوت است.

سوالات متداول

در این صفحه تمامی قیمت های سررسید های سال 1404 تولید شده توسط نگاران به همراه عکس های باکیفیت سررسید ها و همچنین مشخصات کامل آمده است

سالنامه 1404 را می توانید در قطع های وزیری، اروپایی دریافت کنید. امسال سررسید های رقعی نیز اضافه شده است. برای اطلاع بیشتر از ابعاد به صفحه چاپ سررسید مراجعه کنید.

از آنجایی که سررسید قابل حمل است، انتخاب بهتری خواهد بود. از طرفی انواع تقویم رومیزی جهت هدیه تبلیغاتی به شرکت ها می تواند گزینه مناسبی باشد. نکته ای که در اینجا مطرح است هنگام انتخاب هر یک، باید قیمت سررسید 1404 را در نظر بگیرید.

ابتدا وارد صفحه چاپ سررسید شده و طرح های مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با کلیک روی هر یک از آنها، وارد صفحه همان مدل شده و در آنجا مشخصات و قیمت را به همراه عکس های بیشتری از محصول خواهید داشت. در صورتی که نمونه ای مورد نظر شما بود، بر روی دکمه تماس را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان زمان تحویل را نیز خواهند گفت. توجه کنید در صورتی که نیاز به چاپ سررسید فوری دارید، هنگام سفارش آنرا با کارشناسان مطرح کنید.

یکی از هدایای مرسوم و پرطرفدار در پایان سال، انواع سررسید است که می توان به دوستان، خانواده و شرکت ها ارائه نمود. چاپ سررسید تبلیغاتی در نگاران متناسب با سفارش مشتری خواهد بود

لیست ده تایی بهترین شرکت های چاپ سررسید | سررسید 1404

در اینجا لیستی از بهترین شرکت های چاپ سررسید آورده شده است. اگر تصمیم دارید برای کسب و کار خود، سفارش سررسید 1404 بدهید، بهتر است ابتدا کیفیت چاپ و خدمات این گونه شرکت ها را بررسی کرده و قیمت چاپ آنها را مقایسه کنید. بدین ترتیب می توانید متناسب با بودجه و اولویت های خود، سررسیدهای خود را خریداری کنید. برای سفارش چاپ سررسید تبلیغاتی یا چاپ سررسید فوری با کارشناسان تماس بگیرید. قیمت سررسید 1404 در نگاران در طرح های مختلف ، کاملا مناسب است.

شرکت چاپ سررسید نگاران

مجتمع چاپ و تبلیغات نگاران، یکی از بهترین شرکت های چاپ سررسید فوری است که دارای سابقه 35 ساله در این حوزه بوده و در تولید تقویم و سالنامه برای موسسات دولتی و خصوصی اقدامات گسترده ای به عمل آورده است. این مجموعه در راستای پاسخ به تقاضای بازار، امکانات و ماشین آلات پیشرفته ای را در اختیار گرفته و توانسته است خدمات کاملی را در حوزه چاپ و تبلیغات به شخصیت های حقیقی و حقوقی ارائه دهد. شما این امکان را دارید تا متناسب با انتظارات خود، سررسید 1404 خود را سفارشی سازی کرده و به تعداد مورد نیاز چاپ کنید. برای سفارش چاپ سررسید تبلیغاتی کافی است با نگاران تماس بگیرید.

 • آدرس: تهران، فردوسی، خیابان شهید موسوی (فرصت)، پلاک 54، طبقه 4، واحد 8​
 • تلفن: 02188314483
 • وب سایت: www.negaranco.com
 • اینستاگرام: negaranco

مجموع چاپ برگ

شرکت برگ، یکی از شرکت های فعال در حوزه چاپ و تبلیغات است که فعالیت خود را در این حوزه از سال 1383 شروع کرده و خدمات خود را در سطح کیفی بالایی به مشتریان ارائه نموده است. این مجموعه به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت داشته و از مدرن ترین تجهیزات و فرآینده بهره برده است تا خدمات تبلیغاتی خود را به صورت یکپارچه ارائه کند. سابقه فعالیت مفید در حوزه چاپ و بهره مندی از پرسنلی متخصص و متعهد باعث شده است که تولید و چاپ سررسید 1404 در این مجموعه همواره از بالاتری کیفیت برخوردار بوده است. در صورت درخواست چاپ سررسید فوری با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

چاپ سررسید آزاده

شرکت آزاده، یکی از بهترین شرکت های چاپ سررسید فوری است که در صنعت چاپ به موفقیت های زیادی دست یافته و توانسته است گواهینامه بین المللی استاندارد را دریافت کند. این مجموعه که دارای سابقه فعالیت30 ساله در این بخش است از فناوری های نوین دنیا بهره برده و مطابق با فرهنگ و سلایق مختلف، انواع تقویم را تولید و عرضه کرده است. این گروه حرفه ای، در کنار چاپ و طراحی سالنامه و تقویم کارهای چاپی دیگر مانند هدایای تبلیغاتی و ست های مدیریتی را نیز تولید می کند. ضمن آنکه قیمت سررسید 1404 در این مجموعه مناسب است.

 • آدرس: تهران، چهارراه فرمانیه، مجتمع تجاری اداری، پارک سنتر، طبقه 16 واحد 1601
 • تلفن: 02126876185
 • وب سایت: www.azadehco.com
 • اینستاگرام: azadehco

سررسید پارت

پارت چاپ، به عنوان گروه تولیدی و صنعتی از سال 1391 فعالیت داشته و خدمات بسته بندی و چاپ را ارائه کرده است. این مجموعه که از دستگاه های چاپ  و بسته بندی پیشرفته ای را در اختیار دارد، توانسته است محصولات باکیفیتی مانند سررسید 1404 را طراحی و تولید کند. اگر تصمیم دارید سررسید امسال را در تعداد مورد نظر و با طراحی خاص، سفارشی کنید، می توانید با کارشناسان مجموعه پارت در ارتباط باشید. می توانید برای سفارش چاپ سررسید فوری نیز اقدام کنید. 

 • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، خیابان سهند-پلاک ۱۰، واحد سوم شمالی
 • تلفن: 02188500898
 • وب سایت: www.partchap.com
 • اینستاگرام: partads

شرکت چاپ سررسید فوری گاموت

صنایع چاپ و بسته بندی گاموت، یکی از بهترین شرکت های چاپ سررسید فوری است که با پشتوانه سال ها تجربه در صنعت چاپ توانسته است محصولاتی با کیفیت را مطابق با دانش روز ارائه کند. این مجموعه در کنار چاپ سررسید تبلیغاتی،  انواع سالنامه، ست مدیریتی، ساک دستی و نایلون را نیز مطابق با سفارش مشتری به چاپ برساند. همچنین می توان برای چاپ سررسید فوری نیز اقدام نمود.

 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه جنتی، پلاک ۴۴، واحد ۱۷
 • تلفن: 02188814456
 • وب سایت: www.gamutprint.com
 • اینستاگرام: gamut.print

چاپ آریس

مجموعه آریس با سال ها تجربه و تخصص در زمینه چاپ، آمادگی آن را دارد تا سفارش تولید سررسید 1404 را متناسب با تعداد و نوع طراحی مشتریان ارائه کند. این مجموعه از تجهیزات پیشرفته ای بهره مند است تا محصولاتی با بالاترین کیفیت را ارائه نماید. طراحی و تولید محصولات مشتری به صورت سفارشی انجام می شود. تیم طراحان گرافیک و کارشناسان فنی این مجموعه در راستای اولویت ها و رضایتمندی مشتری، اقدام به تولید انواع محصولات تبلیغاتی از جمله سالنامه، تقویم رومیزی و … با طراحی های خلاقانه نموده است. برای دریافت قیمت چاپ و تولید این محصولات، با بخش کارشناسی آریس تماس بگیرید.

 • آدرس: قم، بلوار امام رضا(ع)، روبروی مجتمع فردوس، ساختمان کوثر، طبقه 6
 • تلفن: 02532910100
 • وب سایت: www.arischap.com
 • اینستاگرام: arischap

شرکت تولید سررسید آپادانا

چاپ سررسید

مجموعه آپادانا، یکی از بهترین شرکت های چاپ سررسید است که در زمینه تولید سررسید، سالنامه و هدایای تبلیغاتی سابقه ای ارزشمند داشته و همواره محصولاتی با کیفیت را به بازار عرضه کرده است. شما می توانید سفارش تقویم خود را همراه با جلد چرم سفارشی کنید و از کاغذهای مرغوب با گراماژ بالا استفاده نمایید. ضمن آنکه امکان طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی نیز در این مجموعه وجود دارد. اگر به دنبال مجموعه ای معتبر هستید تا سفارش چاپ و تولید سررسید را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه کند، با کارشناسان چاپ آپادانا تماس بگیرید.

 • آدرس: تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر

 • تلفن: 02133000672
 • وب سایت: www.apadanacalendar.com
 • اینستاگرام: apadana_calendar

شرکت نقش آبرنگ

سررسید 1403

مجموعه نقش آبرنگ، در زمینه چاپ و نشر دارای سابقه ای طولانی بوده و با تکیه بر تخصص و تجربه خود، انواع محصولات تبلیغاتی را طراحی و تولید می کند. این مجموعه که از تیم متخصص و حرفه ای بهره می برد، در تولیدات خود استانداردهای لازم را به کار گرفته و مطابق با درخواست مشتری، سررسیدهایی با جلدهای جذاب و صفحات مقاوم را تولید می کند. برای سفارش سررسید 1404 با این مجموعه در ارتباط باشید.

 •  آدرس: اصفهان، خیابان اشراق شمالی، نبش کوچه 5 ، مجتمع الهیه، طبقه 4 ، واحد 401

 • تلفن: 03131323008
 • وب سایت: www.naghshabrang.com
 • اینستاگرام:  naghsh_abrang_adv

شرکت تبلیغات ایران کهن

چاپ سررسید

مجموعه ایران کهن، یکی از بهترین شرکت های چاپ سررسید است که فعالیت خود را با ماشین آلات و دستگاه های مجهز چاپ دیجیتال و افست شروع کرد و محصولات چاپی به ویژه سررسید را به بازار عرضه کرد. این مجموعه با اندوخته سال ها تجربه و تخصص در این حوزه، اقدام به چاپ و طراحی انواع محصولات تبلیغاتی نموده و در کنار سررسید، برای چاپ کارت ویزیت، پاکت های نامه و کاتالوگ نیز اقدام کرده است. این مجموعه همواره از تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت بهره برده است تا بتواند در نهایت خدمات چاپ و نشر مرغوبی را به مشتریان خود ارائه کند.

 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن

 • تلفن: 02188344387
 • وب سایت: www.irankohan.ir
 • اینستاگرام: irankohan.ir

شرکت چاپ سررسید قاصدک

سررسید 1403

مجموعه ایران هنر، فعالیت خود را با اندوخته ای از تجربه و تخصص مدیران خود و پرسنل فنی شروع کرده و در حوزه نشر و چاپ محصولات مختلف از جمله چاپ سررسید و تقویم، تمرکز خود را بر ارائه بهترین کیفیت گذاشته است. این گروه حرفه ای، با برخورداری از بخش طراحی و لیتوگرافی، تنوع محصولات خود را گسترش داده و به یکی از معتبرترین مجموعه های چاپ محصولات تبلیغاتی تبدیل شده است.

 • آدرس: تهران، خیابان جمهوری، قبل از ظهیر اسلام، کوچه مراغه ای بن بست اول پلاک۲ واحد۱۱

 • تلفن: 02188418910
 • وب سایت: www.ghasedakprint.com
 • اینستاگرام: ghasedakprint
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =