چاپ پوستر دیواری | قیمت چاپ پوستر تکی

پوستر | چاپ پوستر ارزان | طراحی پوستر | قیمت چاپ پوستر | چاپ پوستر تکی

چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه و چاپ پوستر تبلیغاتی ، در میان انواع تبلیغات چاپی، یکی از موثرترین ابزارها می باشد. طراحی پوستر توسط متخصصین، می تواند به راحتی، مخاطبان زیادی را جذب نماید. می توانید برای دریافت قیمت طراحی و چاپ پوستر تکی در شرایطی مناسب از خدمات چاپ و طراحی نگاران استفاده نمایید. در این خصوص با کارشناسان نگاران در ارتباط باشید.

تبلیغات با پوستر تبلیغاتی

تبلیغات پوستری، از اوایل دهه 1800 شروع شده و از قدیمی ترین نوع تبلیغات به شمار می آید. poster ها 200 سال پیش محصولات و تبلیغات قدرتمندی بودند. البته باید گفت که آنها هنوز هم همچنان محبوب هستند و این نشان می دهد که چقدر خوب کار می کنند.

اما همواره در چاپ پوستر ارزان ، این مطرح بوده است که چگونه می توانید ایده خود را به یک اثر هنری چشم نواز و موثر تبدیل کنید؟ پس از ایده مناسب و جذاب، طراحی حرفه ای مطرح وی شود و این جایی است که همه چیز می تواند مساله ساز شود. مگر اینکه از چند قانون ساده پیروی کنید. ضمن آنکه بتوانید به قیمت طراحی پوستر  تکی مناسبی نیز دست یابید.

طراحی پوستر

در طراحی پوستر ، یک تیتر کوتاه و سریع اغلب تنها چیزی است که شما نیاز دارید. به خاطر داشته باشید که اگر خواندن پیام شما بیش از چند ثانیه طول بکشد، خوانده نمی شود. مدت زمان لازم برای دریافت یک تیتر عالی، شرایط بسیار خوبی است.

هنگام چاپ پوستر ارزان، تصاویر، مانند متن، باید جلب توجه کرده و چشمگیر باشند. همیشه تصاویر را در حالت رنگ CMYK ذخیره کنید و فقط از عکس های با وضوح بالا استفاده نمایید. در حالت ایده آل این اندازه 300dpi برای آثار هنری است. برای گرافیک آن، سعی کنید تا جای ممکن از فایل های برداری استفاده کنید.

عکس ها از پیکسل تشکیل شده اند. در طراحی پوستر ، هرچه بیشتر یک عکس را بزرگ کنید، پیکسل ها بزرگتر می شوند و تصویر شما تار به نظر می رسد. گرافیک های برداری، بخشی از حافظه را اشغال می کنند و می توانید آنها را تا آنجا که به نظر می رسد بدون افت کیفیت، بزرگ کنید.

تبلیغات با چاپ پوستر ارزان

انواع کاغذ های چاپ

بسته به محل استفاده، پوسترها بر روی انواع کاغذهای چاپ از قبیل قوی تا وینیل چاپ می شوند. posterهای داخلی اغلب بر روی کاغذ پوسترها 170 گرم چاپ می شوند. از کاغذ عکس سنگین تر، در جایی استفاده می شود که می خواهند رنگ ها واقعاً برجسته شوند و تصاویر تا حد ممکن واضح ظاهر شوند.

همچنین هنگام چاپ پوستر در فضای باز، برای دوام در برابر هر شرایطی، آنها روی کاغذهای مقاوم در برابر آب و پارگی چاپ می شوند. همچنین پوسترهای چسبناک وینیل وجود دارد. در نظر داشته باشید که انتخاب های زیادی وجود دارد. 

در صورتی که با بودجه ای مناسب کار می کنید، می توانید به یک poster مناسب دست یابید. ضمن آنکه به سادگی، اندازه poster های معمولی را نمی توان محدود کرد. اندازه آنها از A4 تا اندازه 48 تا 96 است. این به شما بستگی دارد و جایی که می خواهید پوسترهای شما نمایش داده شود.

چاپ پوستر دیجیتال یا افست

در مقایسه چاپ پوستر دیجیتال با افست، باید گفت که چاپ از نوع دیجیتال، یک روش چاپ نسبتاً جدید است. این دستگاه در سال 1991 و پس از موفقیت چاپگر IRIS گرافیکی Iris Graphics مورد استفاده عمومی قرار گرفت.

با گذشت زمان، چاپگر IRIS که به طور سنتی برای ایجاد چاپهای زیبا در آثار هنری استفاده می شد، با ماشین های مشابه تولید شده توسط شرکت های بزرگتر مانند Epsom و Kodak جایگزین شد.

در مقایسه با چاپ پوستر افست، چاپ های دیجیتالی شامل بار دادن ذرات جوهر و سپس هدایت بار به محل خاصی از کاغذ یا کارتن مورد استفاده می باشد. به طور معمو ، چاپ دیجیتال، به ویژه چاپ دیجیتال لیزری برای چاپهای کوتاهتر و کمتر برای چاپ پوستر ارزان استفاده می شود.

پوستر با چاپ افست

چاپ لیتوگرافی یا چاپ پوستر افست ، شامل استفاده از صفحات فولادی بزرگ با جوهر می باشد. این گزینه گران تر از چاپ پوستری دیجیتال است، اما کیفیت بهتری را به ویژه برای برنامه های بزرگتر ارائه می دهد.

به طور معمول ، چاپ posterی لیتوگرافی برای چاپ پوسترهای با حجم بالا و همچنین کتاب، نقشه، روزنامه و بسته بندی استفاده می شود. با چاپ پوستری افست می توان مناطق وسیع رنگی را با کیفیت بالا چاپ کرد.

علاوه بر این ، رنگ را می توان به طور خاص مخلوط کرد و برای حداکثر تطابق استفاده نمود. این امر با چاپ پوستر دیجیتال متفاوت است. زیرا تصاویر دیجیتالی باید از فرمت رنگی RGB به CYMK تبدیل شوند.

یک سیستم درجه بندی رنگی که تصاویر را با استفاده از ترکیبی از فیروزه ای، سرخابی ، زرد و سیاه  چاپ می کند. با چاپ پوستر لیتوگرافی، رنگها مطابقت دقیق دارند. این امر چاپ افست را به روش انتخابی برای چاپهای هنرهای زیبا و poster های بزرگ تبدیل می کند.

قیمت چاپ پوستر تکی

انتخابی که برای چاپ پوستر خود انجام می دهید به احتمال زیاد به بودجه، زمان بندی و قیمت طراحی پوستر تکی بستگی دارد. چاپ دیجیتال ارزان تر، سریعتر و مناسب تر برای چاپ های کوچکتر است. برای چاپ پوسترهای بزرگتر که کیفیت بیشتر اهمیت دارد، به چاپ افست مراجعه کنید.

البته فقط در صورتی که بودجه و زمان کافی دارید، این روش را انتخاب نمایید. چاپ لیتوگرافی همچنین برای چاپ پوستر با اندازه A3 مانند بنرهای تجاری، پرچم ها و بوم ها بهترین انتخاب خواهد بود. 

قیمت طراحی پوستر تکی

محل نصب پوستر ها

به طور معمول، پوسترها با مشخصات خاصی چاپ می شوند که بر اساس محلی که برای نصب آن ها منظور شده است، انتخاب می گردند. در برخی از مواقع از چاپ پوستر ارزان در براقیت بالا استفاده می گردد.

چاپ با درخشندگی بالا، وسیع ترین طیف را برای رنگ های پر جنب و جوش، از جمله رنگ های روشن ایجاد می کند. با این حال، چاپ براق، برای استفاده در مکان هایی با نور روشن توصیه نمی شود، زیرا مقدار قابل توجهی از تابش خیره کننده وجود دارد.

اما چاپ پوسترهای نیمه براق، متداول ترین روش است. در طراحی پوستر کاهش میزان براقیت، باعث درخشندگی کمتر و اثر کمتر لکه های اثر انگشت می شود، اما همچنان طیف گسترده ای از رنگ و تطبیق را امکان پذیر می کند.  این در حالی است که چاپ پوستر مات، کمترین درخشندگی را دارد و جلوه ای زیبا و تخصصی به شما می بخشد.

در نظر داشته باشید که می توانید برای کسب اطلاعاتی جامع تر و دریافت راهنمایی های لازم، با گروه طراحی و چاپ نگاران در ارتباط بوده و برای چاپ پوستر خود در بهترین کیفیت، از خدمات این مجموعه معتبر و برجسته بهره مند شوید.

انواع poster

بیشتر ما با انواع poster هایی که در اتاق هایمان آویزان شده بود بزرگ شدیم و عادت کرده ایم آنها را به عنوان آگهی های تبلیغاتی در سطح شهر ببینیم. با این حال، با رایج شدن چاپ آثار هنری، اکثر مصرف کنندگان معمولی هنوز تفاوت این دو را ندانسته یا نمی دانند چه زمانی یکی را در مقابل دیگری انتخاب کنند.

امروزه چاپ هنرهای زیبا محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و مصرف کنندگان به تدریج با تغییر نیازها از پوسترهای سنتی فاصله می گیرند. بنابراین چاپ پوستر هنرهای زیبا چیست. چرا بسیاری از شرکتهای چاپ این را ارائه می دهند و قیمت بالاتر آنها، چه چیزی توجیه می کند؟ این امر به چند عامل نه تنها در مورد کیفیت بلکه در مورد امکانات برمی گردد.

اگر تا به حال در داخل یک موزه بزرگ یا در مغازه هدایا قدم زده اید، به پوسترهایی که آثار هنری را ارزان می فروشند نگاه کرده اید. احتمالاً شما نیز در یک چاپخانه بوده و قیمت چاپ پوستر را در انواع مختلف آن مشاهده کرده اید. چه تفاوت هایی بین چاپ هنری زیبا و poster وجود دارد که می تواند تفاوت قیمت آن را همراه داشته باشد؟ به نظر می رسد تصاویر هر دو یکسان هستند، پس چرا باید هزینه یکی از دیگری بیشتر باشد؟ 

چاپ پوستر تیراژ کم

تفاوت قیمت پوسترهای مختلف

امروزه تفاوت قیمت پوسترهای مختلف را با توجه به نوع چاپ و کاغذهایی که استفاده می شوند، شاهد هستیم. در وهله اول، با پیشرفت تکنولوژی، چاپ، بیشتر به یک هنر تبدیل شده است. در مورد poster ها ، به لطف چاپ دیجیتال، می توانید به نتایج مطلوبی در چاپخانه ها دست پیدا کرد. اما برای پروژه های واقعاً بزرگ، شرکت ها کیفیت و قیمت بهتر می خواهند.

در نتیجه، آنها معمولاً به چاپ افست روی می آورند که به آنها اجازه می دهد تا هزاران چاپ پوستر ارزان را تولید کنند در حالی که بازتولید بهتر قطعه اصلی را دریافت می کنند که قیمت طراحی پوستر تکی را مقرون به صرفه می کنند.

این بسیار مهم است. زیرا هیچ کس مایل نیست برای poster هزینه بسیار بالایی را پرداخت کند. بنابراین، هزینه تولید باید پایین نگه داشته شود. به همین دلیل است که پوسترها اغلب از کاغذ و جوهر استفاده می کنند که بازگشت سرمایه مناسبی را به همراه دارد. البته در این مواقع کیفیت عالی نیست اما اگر از محصول خود به درستی مراقبت کنید سالها دوام می آورد.

تمرکز کیفیت بر کمیت در طراحی

در مقایسه ، چاپ پوستر هنرهای زیبا بر کیفیت به جای کمیت تمرکز دارد. پوسترهای یک تابلو مشهور ممکن است هر کدام به قیمت پوستر مناسبی به فروش برسد. هر چند هزینه تولید مهم است اما ، همه چیز به کیفیت خلاصه می شود. چاپهای هنری زیبا از جوهرها و سطوح چاپ با کیفیت بهتر استفاده می کنند، بیشتر شبیه کار اصلی هستند و بسیار کندتر از پوسترهای معمولی خراب می شوند.

با این وجود، طراحان گرافیک و فناوری آنقدر پیشرفت کرده اند که اکثر ما نمی توانیم تفاوت بین چاپ هنری زیبا و چاپ پوستر ارزان را که تازه از چاپگر تهیه شده است، تشخیص دهیم. هر دو رنگ و کیفیت شگفت انگیزی در هنگام چاپ خواهند داشت و تا هنگامی که چند سال از آن زمان نمی گذرد، واقعاً نمی توانید تفاوت را تشخیص دهید.

چاپ پوستر تیراژ کم

چاپ پوستر تیراژ کم هنوز برای مصرف کنندگانی که نیاز به تولید و چاپ پوستر ارزان دارند و افرادی که بلافاصله محصولی سریع می خواهند انتخاب می شود. به دوران کودکی خود فکر کنید و پوسترهایی را که قبلاً در اتاق خود نصب می کردید به خاطر بسپارید. آنها احتمالاً آثار هنری زیبایی نبوده اند.

متوجه خواهید شد که تصویر و رنگها آنقدرها که در کودکی آنها را به خاطر می آورید شاداب نیستند. اگر آن poster ها یک چاپ هنری زیبا بود، وضعیت بسیار بهتری داشت. رنگ های روشن می توانند ابتدا جنب و جوش خود را از دست بدهند و اگر به خوبی نگهداری نشوند، با گذشت زمان با یک تصویر محو مواجه می شوید.

پوسترها هنوز هم راهی عالی برای چاپ تصویر هستند و هنگامی که قاب می گذارید و آنها را از قرار گرفتن در معرض نور زیاد دور نگه می دارید، رنگ خود را به سرعت از دست نمی دهند. قوی ترین دلیل برای تمرکز بر چاپ پوستر هایی با کیفیت بالا،  برای کسب و کار ، کیفیت چاپ ، طول عمر و امکان چاپ روی هر سطحی است، هر چند قیمت طراحی پوستر تکی در این شرایط، به حتم تفاوت هایی خواهد داشت.

امکانات بیشتری برای بروز خلاقیت وجود دارد و هزینه خرید پوستر هر چند سال یکبار و قاب بندی آنها می تواند در مقایسه با یک بار چاپ پوستر هنری زیبا بیشتر باشد. اگر شما در زمینه هنر فعالیت می کنید، بازتولید برخی از آثار اصلی شما با چاپ های زیبا می تواند یکی دیگر از منابع درآمد باشد. 

اندازه کاغذهای مورد استفاده

اندازه کاغذهای مورد استفاده

کاغذ پوسترها، یک نوع براق است که در همه اندازه ها و اشکال وجود دارد. بر خلاف انواع دیگر کاغذها، کاغذ پوستر ضد آب است و هنگام خیس شدن یا چسباندن چروک نمی شود. کاغذ poster کمی ضخیم تر از کاغذ معمولی یا کاغذ ساختمانی است، اما دوام بیشتری دارد که در چاپ پوستر تکی ، بسیار کاربرد دارد.

اگرچه کاغذ چاپ پوستر ارزان که در فروشگاه های معمولی فروخته می شود معمولاً حدود 1 متر در 1 متر است، می توانید کاغذ پوستر را به صورت رول به صورت آنلاین یا در برخی از فروشگاه های لوازم اداری تخصصی سفارش دهید. کاغذ poster در اکثر فروشگاه های عرضه کننده، عمدتا سفید است، اگرچه می توانید آن را در چند رنگ دیگر در برخی از فروشگاه های هنری پیدا کنید.

کاغذ پوستر کاربردهای زیادی برای تبلیغات دارد. از کاغذ پوسترها برای ساخت بنر استفاده می شود. همچنین از کاغذ آن ها برای ایجاد پوستر فیلم و چاپ عکس با پیکسل بالا استفاده می کنند. نوع جدیدی از کاغذ پوستر نیز در این خصوص ارائه می شود که مزایای خاص خود را دارد.

 این کاغذ 100 درصد قابل بازیافت است و برای چاپهای دقیق و با کیفیت بالا استفاده می شود و کاملاً ضد آب است. این کاغذ چاپ پوستر ارزان ، برای استفاده در فضای باز توصیه می شود، زیرا می تواند تا شش ماه کاملاً سالم و بدون آسیب بماند. این کاغذ همچنین پس از چاپ تمام رنگی سریع خشک می شود که به شما امکان می دهد در زمان های فوری، چاپ را دقیق یا لحظه آخری انجام دهید. وزن این کاغذ حدود 130 گرم و ضخامت آن 5.8 میلی متر است.

چاپ پوستر با عکس دلخواه

اگر از یک برگه بزرگ پوستر برای پروژه خود استفاده می کنید، باید ارائه خود را روی کارت SD ، CD-ROM یا مموری ذخیره کنید. این فایل را به همراه کاغذ poster به چاپخانه بیاورید تا چاپ پوستر با عکس دلخواه شما به همراه قیمت طراحی پوستر تکی ارائه شود.

از طرفی می توانید چاپگری را خریداری کنید که روی کاغذ poster چاپ می کند، اما اکثر چاپگرهای خانگی فقط می توانند روی کاغذ poster ها با اندازه استاندارد چاپ کنند. می توانید برای انواع چاپ پوستر ارزان در اندازه های مناسب و قیمتی منطقی، که کیفیت اصلی را به همراه دارد با کارشناسان طراحی و چاپ نگاران همراه باشید.

سوالات متداول poster

برای سفارش انواع پوستر چه باید کرد؟

شما می توانید ایده و طرح خود را به نگاران سپرده و آن را در کیفیت مورد نظر و اندازه دلخواه تحویل بگیرید.

برای چاپ پوستر چه مدت زمان نیاز است؟

در صورتی که ایده های لازم برای چاپ پوستر وجود داشته باشد، نگاران متعهد است تا در کوتاه ترین زمان، آن را اجرا و تحویل نماید.

طراحی پوستر در نگاران چقدر هزینه دارد؟

گروه نگاران، بر اساس نوع درخواست طراحی مشتری، قیمت را محاسبه کرده و اعلام خواهد کرد.

قیمت پوستر چگونه محاسبه می شود؟

مطابق با میزان طراحی، نوع و اندازه کاغذی که برای چاپ استفاده می شود، قیمت پوستر ، محاسبه خواهد شد.

آیا امکان چاپ پوستر ارزان وجود دارد؟

این امکان برای تمامی مشتریان نگاران فراهم است که با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند، سفارش چاپ پوستر ارزان را داشته باشند.

اشتراک گذاری

مقالات پیشنهادی نگرارن برای شما

پیمایش به بالا