طراحی و چاپ نگاران

برند بوک | کتابچه برند | قیمت طراحی برند بوک | برند بوک اختصاصی

برند بوک | کتابچه برند | قیمت طراحی برند بوک | برند بوک اختصاصی

اگر دارای کسب و کار حرفه ای هستید و تصمیم دارید آنرا گسترش دهید، لازم است که در خصوص آنکه برند بوک  ( Brand Book ) چیست ، اطلاعات لازم را داشته باشید. کتابچه برند می تواند معرف شرکت و فعالیت های شما باشد و شناسایی آن به مخاطبان ، می تواند اعتبار و اعتماد بالایی را فراهم نماید. در صورتی که نیاز دارید تا تعرفه طراحی برند را دانسته و از هزینه و قیمت طراحی برند بوک اختصاصی ، اطلاعات جامع تری را کسب نمایید، می توانید به راهنمای طراحی کتابچه برند در نگاران مراجعه کنید.

یکی از اقداماتی که می توان برای دوام و تاثیرگذاری بیشتر هویت برند خود در ارتباطات خود ایجاد کنید، برند بوک است. آنها بیشتر بر روی استفاده از لوگو، رنگ و تصویر و عکس تمرکز دارند. اما چرا کسب و کارها باید یک راهنمای سبک نام تجاری ایجاد کنند؟ می توان گفت بزرگترین مزیت داشتن کتاب راهنمای برند این است که به کسب و کار شما ثبات و انسجام می بخشد. ثبات در پیام رسانی و ارائه بصری، شخصیت و هویت شرکت شما را تعیین می کند.

این در یک دوره زمانی طولانی تر، اعتماد و وفاداری را با مخاطب هدف تقویت می کند. در نظر داشته باشید که طرحی که بیش از حد متنوع است، می تواند ناسازگار باشد که هویت برند و قابل اعتماد بودن آن را دچار خدشه می کند. برند بوک ، علاوه بر ارائه یک تصویر یکنواخت از برند به مخاطبان هدف، می تواند به ایجاد و ارتقای فرهنگ و هویت سازمانی منحصر به فرد کمک کند و در نتیجه کارمندان بالاتری را حفظ نماید.

برند بوک | کتابچه برند | قیمت طراحی برند بوک | برند بوک اختصاصی

قیمت طراحی برند بوک اختصاصی | تعرفه طراحی برند

به طور معمول، آنها شامل سه بخش اصلی هستند که شامل بخش درباره، دستورالعمل های بصری و دستورالعمل های ارتباطی است. در بخش درباره، باید ماموریت، ارزش ها و مخاطبان هدف خود را مشخص کنید. در برند بوک ، تعریف درست، به محتوایی که در ادامه می آید، زمینه می دهد و به هر کاری که شما قصد انجام آن را با استفاده از این راهنمای برند دارید، منطق می بخشد. ضمن آنکه در خصوص تعرفه طراحی برند ، در گام های اولیه ، لازم است که قیمت طراحی برند بوک اختصاصی را نیز بررسی کنید

اما در بخش راهنمای بصری باید طرح مشخصی را فهرست کنید که شامل موارد متعددی خواهد بود. در برند بوک ، محل قرارگیری لوگو در نظر گرفته می شود. ضمن آنکه رنگ، نسبت ها و اندازه باید منظور شود. همچنین لازم است که رنگ های اصلی و ثانویه و فونت ها که در سرفصل ها و متن های اسناد رسمی استفاده می شود، تناسب لازم را داشته باشد. در بخش عکاسی نیز، سبک و رهنمودهای آن برای ارائه منسجم تر، استفاده می شود و علامت تجاری، الگوها، گرافیک ها و نمادها منظور می شود تا بتواند اطلاعات مشخصی از برند را منتقل کند. در نظر گرفتن نکات لازم در طراحی برند، می تواند بر تعرفه ها نیز تاثیرگذار باشد.

برند بوک | کتابچه برند | قیمت طراحی برند بوک | برند بوک اختصاصی

راهنمای طراحی کتابچه برند

اما در برند بوک و در دستورالعمل های ارتباطی، لازم است که زبان های رسمی که یک برند با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند، به همراه سبک آن که می تواند قالب بندی، پیام رسانی فنی و غیر فنی را شامل شود، منظور گردد. همچنین حضور در رسانه های اجتماعی از قبیل انواع پست، زمان ارسال، سبک های مختلف رسانه های اجتماعی در نظر گرفته شده و در ایمیل ها نیز، ساختار، امضا و لحن نوشتار استفاده شود. در این راستا، می توان از راهنمای طراحی کتابچه برند استفاده نمود.

خوانایی و دستور زبان نیز از دیگر مطالبی است که هنگام طراحی برند بوک باید رعایت شود. انواع جملات و طول آن، حروف بزرگ، اعداد، اختصارات تماما در این راهنما مطابق با برند کسب و کار ایجاد می شود. البته باید یادآور شویم که کسب و کارها تنها زمانی می توانند این راهنما را ایجاد کنند که شخصیت و چشم انداز منحصر به فرد خود را تعریف کنند. برای انجام این کار، لازم است تا چهار جزء کسب و کار خود را که شامل چشم انداز و ارزش های اصلی، ماموریت برند، شخصیت برند و مخاطب هدف است را تعریف کنید.  می توانید اطلاعات کامل تر در مورد برند بوک را از نگاران دریافت نمایید.

برند بوک | کتابچه برند | قیمت طراحی برند بوک | برند بوک اختصاصی

سوالات متداول برند بوک

نقش برند بوک در مشاغل این است که بتواند تاثیر و دوام بالاتر را در معرفی هویت برند خود به کار ببندد. که در این راستا از رنگ، تصویر و لوگو بهره می برد.

کتابچه برند باعث می شود تا اطلاعات برند، در شکلی گویا و همراه با ارتباطات بصری به مشتریان منتقل شود.

برای طراحی برند بوک خود می توانید با بخش طراحی نگاران تماس گرفته و از ایده پردازی خلاقانه این تیم، بهره مند شوید.

چاپ برند بوک اختصاصی که دارای طراحی مطابق با کسب و کار شماست، می تواند متناسب با حجم طراحی های در نظر گرفته شده، زمان ببرد.

بر اساس طرحی که برای طراحی برند بوک خود در نظر دارید، قیمت آن محاسبه می شود.

share

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

آخرین مقالات

به بالای صفحه بردن