برند بوک | کتابچه برند

برند بوک | کتابچه برند | قیمت طراحی برند بوک | برند بوک اختصاصی

برند بوک می تواند معرف شرکت و فعالیت های شما باشد. شناسایی آن به مخاطبان، اعتبار و اعتماد بالایی را فراهم نماید.  در صورتی که نیاز دارید تا تعرفه طراحی برند را دانسته و از هزینه و قیمت طراحی  برند بوک اختصاصی ، اطلاعات جامع تری را کسب نمایید، می توانید راهنمایی های لازم را از نگاران دریافت کنید و کتابچه برند خود را سفارش دهید. 

تاثیرگذاری برند بوک

یکی از اقداماتی که می توانید برای دوام و تاثیرگذاری بیشتر هویت برند خود در ارتباطات ایجاد کنید، برند بوک است. این، بیشتر بر روی استفاده از لوگو، رنگ و تصویر و عکس تمرکز دارد. اما چرا کسب و کارها باید یک راهنمای سبک نام تجاری ایجاد کنند؟ می توان گفت بزرگترین مزیت داشتن کتاب راهنمای برند این است که به کسب و کار شما ثبات و انسجام می بخشد. ثبات در پیام رسانی و ارائه بصری، شخصیت و هویت شرکت شما را تعیین می کند.

این در یک دوره زمانی طولانی تر، اعتماد و وفاداری را با مخاطب هدف تقویت می کند. در نظر داشته باشید که طرحی که بیش از حد متنوع است، می تواند ناسازگار باشد و هویت برند و قابل اعتماد بودن آن را دچار خدشه می کند. این، علاوه بر ارائه یک تصویر یکنواخت از برند به مخاطبان هدف، در ایجاد و ارتقاء فرهنگ و هویت سازمانی منحصر به فرد کمک خواهد کرد.

راهنمای طراحی کتابچه برند

راهنمای طراحی کتابچه برند

 در راهنمای طراحی کتابچه برند و در دستورالعمل های ارتباطی، لازم است که زبان های رسمی که یک برند با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند، به همراه سبک هایی همچون قالب بندی، پیام رسانی فنی و غیر فنی، منظور گردد. همچنین حضور در رسانه های اجتماعی از قبیل انواع پست، زمان ارسال، سبک های مختلف رسانه های اجتماعی در نظر گرفته شده و در ایمیل ها نیز، ساختار، امضا و لحن نوشتار استفاده شود. در این راستا، می توان از راهنمای کتابچه برند استفاده نمود.

خوانایی و دستور زبان نیز از دیگر مطالبی است که هنگام طراحی برند بوک باید رعایت شود. انواع جملات و طول آن، حروف بزرگ، اعداد، اختصارات تماما در این راهنما مطابق با برند کسب و کار ایجاد می شود. البته باید یادآور شویم که کسب و کارها تنها زمانی می توانند این راهنما را ایجاد کنند که شخصیت و چشم انداز منحصر به فرد خود را تعریف کنند.

برای انجام این کار، لازم است تا چهار جزء کسب و کار خود را که شامل چشم انداز و ارزش های اصلی، ماموریت و شخصیت برند و مخاطب هدف است را تعریف کنید. می توانید اطلاعات کامل تر در این مورد را از نگاران دریافت نمایید.

قیمت طراحی برند بوک اختصاصی

قیمت طراحی برند بوک اختصاصی

برآورد قیمت طراحی برند بوک اختصاصی،  شامل سه بخش اصلی است که شامل بخش درباره آن، دستورالعمل های بصری و دستورالعمل های ارتباطی می شود. در بخش درباره، باید ماموریت، ارزش ها و مخاطبان هدف خود را مشخص کنید. در برند بوک ، تعریف درست، به محتوایی که در ادامه می آید، هویت می دهد. همچنین، به هر کاری که شما قصد انجام آن را با استفاده از این راهنمای برند دارید، منطق می بخشد. 

اما در بخش راهنمای بصری، باید طرح مشخصی را فهرست کنید که شامل موارد متعددی خواهد بود. در کتابچه برند ، محل قرارگیری لوگو در نظر گرفته می شود. ضمن آنکه رنگ، نسبت ها و اندازه باید منظور شود. همچنین لازم است که رنگ های اصلی و ثانویه و فونت ها که در سرفصل ها و متن های اسناد رسمی استفاده می شود، تناسب لازم را داشته باشد.

در بخش عکاسی نیز، سبک و رهنمودهای آن برای ارائه منسجم تر، استفاده می شود و علامت تجاری، الگوها، گرافیک ها و نمادها منظور می شود تا بتواند اطلاعات مشخصی از برند را منتقل کند. در نظر گرفتن نکات لازم در طراحی برند، می تواند بر تعرفه ها نیز تاثیرگذار باشد.

تاثیرگذاری برند بوک

سوالات متداول برند بوک

برند بوک چیست ؟

نقش برند بوک در مشاغل این است که بتواند تاثیر و دوام بالاتر را در معرفی هویت برند خود به کار ببندد. که در این راستا از رنگ، تصویر و لوگو بهره می برد.

کتابچه برند چه مزیتی بر کسب و کار دارد ؟

کتابچه برند باعث می شود تا اطلاعات برند، در شکلی گویا و همراه با ارتباطات بصری به مشتریان منتقل شود.

طراحی برند بوک در نگاران انجام می شود ؟

برای طراحی برند بوک خود می توانید با بخش طراحی نگاران تماس گرفته و از ایده پردازی خلاقانه این تیم، بهره مند شوید.

چاپ برند بوک اختصاصی چه مدت طول می کشد ؟

چاپ برند بوک اختصاصی که دارای طراحی مطابق با کسب و کار شماست، می تواند متناسب با حجم طراحی های در نظر گرفته شده، زمان ببرد.

قیمت طراحی برند بوک چگونه است؟

بر اساس طرحی که برای طراحی برند بوک خود در نظر دارید، قیمت آن محاسبه می شود.

اشتراک گذاری

آخرین مقالات

آشنایی با هدایای تبلیغاتی بانوان
آشنایی با هدایای تبلیغاتی بانوان

امروزه، رقابت در عرصه تبلیغات نیازمند نوآوری و استفاده از روش های مدرن است. هدایای تبلیغاتی بانوان به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی مدرن

پیمایش به بالا