طراحی و چاپ نگاران

چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی یک ابزار تبلیغاتی موثر برای معرفی برند و در معرض دید قرار دادن برند شما در سطح اجتماع می باشد. چاپ ساک دستی در مدل های مختلف با جنس های متفاوت کاربردهای فراوانی دارند از قبیل ساک خرید (shopping bag) ، ساک تبلیغاتی و ساک بسته بندی که در همه این موارد هدف مشترک تاثیر بر ذهن مخاطب است. شما با طراحی ساک دستی تبلیغاتی در واقع با کمترین هزینه صاحب یک رسانه تصویری شده اید. ساک دستی در دست مخاطبین شما در نمایشگاها، مراکز خرید، شرکت ها، کوچه و خیابان و … چرخیده می شود و در معرض دید قرار می گیرد و شما می توانید برند و لوگوی خود را به بهترین شکل در ذهن مخاطبانتان حک نمایید. چاپ ساک دستی با کیفیت مطلوب و ماندگاری زیاد با طراحی منحصر به فرد می تواند اهمیت فراوانی داشته باشد تا مخاطب شما از این ابزار تبلیغاتی مدت زیادی استفاده نموده و برند و لوگوی شما را در معرض دید قرار دهد.

ساک دستی تجاری

محاسبه قیمت

محاسبه قیمت

ساک دستی

محاسبه قیمت

ساک دستی

محاسبه قیمت

انواع ساک دستی

ساک های خرید یا تبلیغاتی

ساک های خرید یا تبلیغاتی در سه نوع پلاستیکی، پارچه ای و کاغذی تولید می شوند.
ساک دستی پلاستیکی بیشتر در فروشگاه ها، مراکز خرید، برندهای مد و پوشاک کاربرد دارند. با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست در سالیان اخیر و عدم سازگاری ساک های پلاستیکی و بازیافت آن ها در محیط زیست تولید این ساک های تبلیغاتی در دهه اخیر با کاهش چشم گیری روبرو شده است.

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای به دلیل سازگاری با محیط زیست از محبوبیت بیشتری برخوردار و در انواع مختلف با جنس های پارچه ای، برزنتی و سوزنی تولید می شوند. قیمت مناسب ساک دستی پارچه ای و تنوع رنگی بالا باعث شده سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. ساک دستی پارچه ای در انواع دوختی، پرسی و کاست دار با دسته های مختلف عرضه می شود که از مقاومت خوبی برخوردار است. شما می توانید لوگو، برند و تبلیغات خود را به صورت چاپ تامپو و سیلک در حالت تک رنگ و دو رنگ برروی ساک دستی پارچه ای چاپ نمایید.

ساک دستی کاغذی


ساک دستی کاغذی با انواع کاغذ کرافت، گلاسه و فانتزی با گرم های مختلف چاپ می شود. ساک دستی کاغذی با قابلیت چاپ افست و استفاده از قالب و سایز های متنوع باعث شده که بیشترین کاربرد را در یک تبلیغ موثر و بسته بندی چشمگیر ایفا کند.
ساک دستی کاغذی کرافت به رنگ نخودی می باشد که ارزان ترین ساک دستی کاغذی می باشد. ساک دستی کاغذی کرافت حالت کلاسیک داشته و در گرماژ پایین تولید می شود. با توجه به بافت و رنگ کاغذ کرافت از رنگ های ساختگی به صورت تک رنگ و دو رنگ برای چاپ طرح مورد نظر بر روی ساک دستی استفاده می کند.

ساک دستی کاغذی گلاسه

ساک دستی کاغذی گلاسه محبوب ترین و پرکاربرد ترین ار لحاظ کیفیت ساخت، چاپ و مقاومت می باشد. جنس ساک دستی کاغذی گلاسه از 135 تا 250گرم می باشد که با توجه به نوع کالایی که درون آن قرار می گیرد از گرماژ مختلف استفاده می شود. پوشش سلفون مات یا براقی که بر روی ساک دستی قرار می گیرد باعث می شود که از مقامت بیشتری نسبت به ساک دستی کرافت برخوردار باشد. جنس کاغذ کلاسه امکان چاپ طرح های مختلف با کیفیت بالا را به شما می دهد و شما می توانید برای ایجاد جذابیت بیشتر از خدماتی مانند استفاده از یووی های مختلف، رنگ های متالیک، طلاکوب و نقره کوب، برجسته سازی و … استفاده نمایید.

ویژگی های ساک دستی کاغذی:

* بسته بندی جذاب و چشمگیر با طراحی قالب های خاص و منحصر به فرد
* تنوع در چاپ (چهاررنگ، متالیک، ساختگی)
* مقاومت بالا با چاپ بر روی مقوای گلاسه و تقویت دسته ها
* ارزان ترین تبلیغات محیطی برند شما
* چندین بار استفاده توسط مخاطب و ماندگاری بر ضمیر ناخودآگاه مخاطبین
* تنوع رنگ و مدل بند ساک دستی کاغذی
* استفاده از خدمات پس از چاپ برای لوکس نمودن ساک دستی

قیمت چاپ ساک دستی کاغذی:

تائیر گذار ترین مورد در قیمت چاپ ساک دستی ابعاد آن می باشد. ما در مجموعه نگاران با طراحی چندین قالب منحصربه فرد در ابعاد گوناگون این امکان را فراهم نموده ایم که مناسب ترین ابعاد را برای ارائه محصولات یا اقلام تبلیغاتی خود انتخاب نمایید. گرماژ کاغذ ساک دستی را با توجه به وزن اجناسی که داخل آن می گذارید انتخاب نمایید. ولی حالت اید آل برای اجناس با وزن متعادل کاغذ گلاسه 170 گرمی و برای اجناس سنگین مقوای گلاسه 250 گرم می باشد. نوع چاپ نیز بر قیمت ساک دستی تاثیر گذار است. شما می توانید از تمام قابلیت های چاپ افست بر روی ساک دستی خود استفاده کنید. پوشش روکش سلفون مات یا براق لازمه هر ساک دستی تبلیغاتی می باشد تا استحکام آن افزایش یابد و استفاده از سلفون مات و براق صرفاً به سلیقه ی مخاطب بستگی دارد و اختلاف قیمتی نسبت به یکدیگر ندارند. بندهای متنوعی در ساخت ساک دستی تبلیغاتی استفاده می شود که در قیمت نهایی تائیر گذار می باشد. شما برای ایجاد تفاوت میان خود با سایر رقبای کاریتان می توانید با استفاده از خدمات پس از چاپ از قبیل چاپ رنگ های متالیک، یووی های موضعی و شنی، طلاکوب، نقره کوب و برجسته سازی به خاص بودن هویت سازمانیتان کمک کنید.

طراحی ساک دستی تبلیغاتی:

طراحی ساک دستی فقط یک بسته بندی برای حمل محصولات و کالاهای تبلیغاتی شما نیست. شما در حال طراحی یک بیلبورد تبلیغاتی هستید، که در نمایشگاه ها، فروشگاه های و اجتماع در دست مخاطبین شما به نمایش گذاشته می شود. طراحی ساک دستی باید به صورتی باشد که در وحله نخست احساس رضایت، ارزشمندی و خاص بودن را به مخاطبی که محصول شما را خریداری کرده و یا کالای تبلیغاتی شما را دریافت نموده است بدهد. همچنین در نگاه اول هویت سازمانی شما را در اجتماع به نمایش بگذارد. این تائیر گذاری بر ذهن مخاطبین یک تبلیغات برد برد می باشد.

به بالای صفحه بردن