شاپینگ بگ | کاربردهای شاپینگ بگ

شاپینگ بگ

آیا از شاپینگ بگ در شغل خود استفاده می کنید؟ به عنوان یک کسب و کار در یک بازار رقابتی، احتمالاً همیشه به دنبال راه ‌هایی برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار، معرفی نام خود و تبلیغ کالا و خدمات خود هستید. با کیسه‌ های خرید سفارشی، می ‌توانید کاربردهای شاپینگ بگ را به عنوان بهترین تبلیغات موجود استفاده کنید. همه اینها بدون تغییر عملیات یا استراتژی بازاریابی خود امکان پذیر است.

شاپینگ بگ

مزیت های شاپینگ بگ

مزیت های شاپینگ بگ برای حفظ نام برند و حضور شما در مقابل مشتریانی که از قبل با شما خرید می کنند، چند مزیت متمایز دارد:

  • هزینه جذب یک مشتری جدید در مقابل حفظ مشتری فعلی ضریب شش به یک است.
  • سودآوری شما از یک مشتری به طور تصاعدی در طول زمان افزایش می یابد، زیرا آن شخص مشتری شما باقی می ماند.
  • هر بار که فروشگاه شما را ترک می کنند، شانس شما برای حفظ مشتریان افزایش می یابد، نه تنها با محصول شما، بلکه با چیز دیگری که تجربه خرید آنها را با شما یادآوری می کند.

بهره مندی از کاربردهای شاپینگ بگ

در اینجا فقط چند ایده برای بهره مندی از کاربردهای شاپینگ بگ جهت برندسازی بهتر معرفی شده است:

شاپینگ بگ

چاپ لوگو روی ساک دستی

با چاپ لوگو روی ساک دستی، آن را شخصی سازی کنید. مزیت این رویکرد این است که بعید است لوگوی شما هرگز از مد بیفتد و همیشه می ‌توانید از کیسه‌های باقی ‌مانده اضافی استفاده کنید اگر کیف‌ های دیگری که بیشتر مربوط به فصل یا رویداد هستند، بهتر است با تعداد کمتری چاپ شود.

 

حتی اگر بعداً تصمیم گرفتید طراحی شاپینگ بگ منحصر به فردتری داشته باشید، کیف ‌های لوگوی شما می‌توانند بسیار کاربردی باشند.

شاپینگ بگ ها برای رویدادی خاص

شاپینگ بگ ها برای رویدادی خاص می تواند تاثیر خاصی بر مشتریان داشته باشد. شما به راحتی می توانید با انتشار کیسه های خرید سفارشی متناسب با فصل، تعطیلات آتی و رویدادهای خاص، ترغیب بیشتر را به استراتژی بازاریابی خود اضافه کنید.

این نوع کیف ‌ها نه تنها نشان می ‌دهند که کسب ‌و کار شما با رویداد اطراف خود هماهنگ است، بلکه می‌توانند بسته به موقعیت مکانی شما به عنوان تبلیغات برای خریداران دیگر نیز عمل کنند. اگر در حال فروش هستید، چه راه بهتری برای تبلیغ آنها وجود دارد.

 اینکه مشتریان مطابق با کاربرد شاپینگ بگ، محصولات را با خود حمل کنند و به خریداران و همکاران خود اعلام کنند که اتفاق خاصی در فروشگاه خاص شما روی داده است.برای دیدن اطلاعات بیشتر راجع به انواع بسته بندی ها به شما پیشنهاد میدهیم که مقاله انواع روش های طرح بسته بندی جذاب را بخوانید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

شاپینگ بگ
مقالات
شاپینگ بگ

شاپینگ بگ | کاربردهای شاپینگ بگ آیا از شاپینگ بگ در شغل خود استفاده می کنید؟ به عنوان یک کسب و کار

ادامه مطلب »
انواع ساک دستی
مقالات
انواع ساک دستی

انواع ساک دستی ساک دستی تبلیغاتی در همه جای جهان طرفداران خودش را دارد ؛ از فروشندگان کمپین های تبلیغاتی

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا