انواع روش های تازدن بروشور | نحوه تاخوردن بروشور

انواع روش های تازدن بروشور

انواع روش های تازدن بروشور این امکان را فراهم می کند تا بتوانیم متناسب با قالب مورد نظر خود، آنها را طراحی کنیم. در واقع، یکی از بهترین و کاربردی ترین رسانه های بازاریابی، بروشورها هستند. بسیاری از ما تمایل داریم بلافاصله به فرمت محبوب بروشور سه لت (Tri-Fold) دست یابیم. انواع مختلف نحوه تاخوردن بروشور این امکان را برای ما فراهم نموده است.

انواع روش های تازدن بروشور

تنوع در روش های تازدن بروشور

به خاطر داشته باشید که سبک انواع روش تازدن باید بر اساس محتوایی باشد که می خواهید در آن قرار گیرد، نه بر اساس آنچه که معمولا استفاده می شود. برخی از سبک ها ممکن است محتوا یا عکس های شما را بهتر از سایر سبک ها نمایش دهند. از سبک و تایی استفاده کنید که به بهترین وجه با محتوای بروشور مطابقت دارد و از حالت عادی خارج شود.برای اطلاعات بیشتر راجع به نحوه ی تازن بوشور به شما پیشنهاد میکنیم مقاله نحوه طراحی بروشور را بخوانید.

بروشور دو لت در انواع روش های تازدن بروشور

در بروشور دو لت معمولا انتهای بلند ورق را گرفته و آن را از وسط تا می کنند. این نحوه تاخوردن بروشور دو لت مناسب صفحاتی که لازم است اطلاعاتی را به نمایش بگذارد، مناسب است.

بروشور سه لت

در انواع روش های تازدن بروشور، بروشور سه لت یا سه تایی، یک پانل کمی کوتاهتر در داخل چین دو پانل دیگر قرار می گیرد. این بروشور به طور کلی یکی از پرکاربردترین بروشورها محسوب می شود. بروشورهای Letter Fold  معمولاً برای بازاریابی تجاری یا محصول استفاده می شوند.

Z Fold شبیه بروشور سه لت بوده و از دیگر نحوه تاخوردن بروشور است. در این روش، پانل ها در داخل هم قرار نمی گیرند. بلکه سه پانل در جهت مخالف و به طور مساوی تا خواهند شد.

تحوه تاخوردن بروشور

گیت فولد در انواع تازدن

این نوع بروشور، به طور معمول برای طرح هایی استفاده می شود که دارای نمای بزرگی باشند. در واقع پنل بزرگ تری وجود داد که به وسیله دو پنل کوچکتر پوشیده می شود.

رول و ربع فولد در انواع روش های تازدن بروشور

رول فولد یک نیمه تا شده است که به نوعی حرکت «غلتان» در یک نیمه تا می شود و مناسب جزوه های آموزشی است. اما در ربع فولد، طول بلند کاغذ را از وسط تا کرده و مجدد در بخش انتهایی، طول بلند از میانه تا می شود که تصویری واضح از اطلاعات بروشور را منتقل کند. می توانید برای سفارش بروشور کسب و کار خود، از خدمات نگاران استفاده کرده و با کارشناسان نگاران مشورت کنید. همچنین به شما پیشنهاد میکنیم اگر به چاپ بروشور علاقه دارید حتما مقاله ی کاغذ مناسب برای چاپ بروشور را بخوانبد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

پیمایش به بالا