چاپ سررسید 1402 ، قیمت سالنامه سال ۱۴۰۲

چاپ سررسید 1402 نگاران ، واحد سررسید نگاران در سال 1402  سالنامه هایی جذاب و لوکس را با قیمت بسیار مناسب تولید نموده که می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب و ارزشمند محسوب شود، در اینجا نمونه کارها و لیست قیمت های آنها آورده شده است، برای مشاهده قیمت چاپ سالنامه و خرید سررسید روی تصویر نمونه مورد نظر خود کلیک نمایید و در پایین همین صفحه نیز لیست قیمت به صورت تفکیکی آمده است:

سررسید 1403

سررسید اروپایی

سررسید سال
سالنامه اروپایی دنیز
سررسید اروپایی سال
سالنامه اروپایی دایان
چاپ سررسید
سالنامه اروپایی دیبا
چاپ سالنامه سال
سالنامه اروپایی مارال
چاپ سررسید اروپایی
سالنامه اروپایی سوین
چاپ سررسید
سالنامه اروپایی آرا
چاپ سررسید سال
سالنامه اروپایی سیوان
چاپ سررسید اروپایی
سررسید اروپایی زُروان
سررسید
سررسید اروپایی ژاوا
چاپ سررسید سال
سالنامه اروپایی سارنگ
چاپ سررسید سال
سالنامه اروپایی ماهور
چاپ سررسید سال
سررسید اروپایی رامان
چاپ سررسید اروپایی سال
سررسید اروپایی کارن

سررسید وزیری

چاپ سررسید وزیری سال
سالنامه وزیری دنیز
سررسید وزیری دایان
سالنامه وزیری دایان
سررسید وزیری
سالنامه وزیری دیبا
چاپ سررسید وزیری
سالنامه وزیری مارال
سررسید وزیری سوین
سالنامه وزیری سوین
سررسید وزیری آرا
سررسید وزیری آرا
سالنامه وزیری
سالنامه وزیری سیوان
چاپ سررسید وزیری زروان
سررسید وزیری زُروان
چاپ سررسید وزیری
سالنامه وزیری ژاوا
سررسید وزیری
سالنامه وزیری سارنگ
سررسید وزیری سال
سررسید وزیری ماهور
چاپ سررسید سال وزیری
سررسید وزیری رامان
چاپ سالنامه وزیری سال
سررسید وزیری کارن

سررسید رقعی

سررسید رقعی سال
سالنامه رقعی سوین
چاپ سررسید رقعی سال
سالنامه رقعی دایان
چاپ سررسید رقعی سال
سررسید رقعی زُروان

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی راش + قیمت تقویم رومیزی 1403
تقویم رومیزی راش
تقویم رومیزی یادداشت دار 1403 + قیمت
تقویم رومیزی سپیدار
چاپ تقویم رومیزی بلوط 1403
تقویم رومیزی بلوط
چاپ تقویم رومیزی افرا اختصاصی + قیمت خرید 1403
تقویم رومیزی افرا
چاپ تقویم رومیزی سرو عمومی و اختصاصی 1403
تقویم رومیزی سرو

دانلود کاتالوگ محصولات سررسید 1402 نگاران

برای دانلود کاتالوگ سررسید های سال 1402 تولید شده در نگاران و اطلاع از قیمت ها و

توضیحات در مورد هر کدام به صورت یکجا میتوانید از اینجا دانلود بفرمایید:

سالنامه

سالنامه 1402 - سررسید 1402 - تقویم رومیزی 1402

سالنامه نگاران با تجربه 35 سال تولید سررسید این امکان را دارد تا انواع سالنامه 1402 ، سررسید 1402، تقویم رومیزی 1402 را در مدل های متنوع به سازمان ها، نهادها، شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید. سالنامه نگاران با تجربه این سالها در کنار استفاده از مواد اولیه در بالاترین کیفیت و برخورداری از تکنولوژی روز و ماشین آلات اتوماتیک توانسته محصولاتی با کیفیتی بالا، طراحی منحصر به فرد و قیمتی مناسب در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد تا با خرید سررسیدی شیک بتوانند برند خود را به همکاران و مشتریان معرفی کنند.

افتخار این را داشته ایم تا با ارائه مدل های متنوع سالنامه های 1402 با خدماتی گسترده، تحویل به موقع و محصولاتی با کیفیتی مطلوب رضایت مشتریان خود را جلب کرده و جمعی از معتبرترین برندهای ایرانی را در کنار خود داشته باشیم. هدف ما در مجموعه نگاران مشتری مداری و افزایش سطح رضایتمندی از طریق پایبندی به تعهدات و پشتیبانی مشتریان به طور مستمر می باشد. امیدوار هستیم تا با ارائه محصولاتی در خور برندهای ایرانی، شما نیز به جمع خانواده نگاران بپیوندید و در سالیان پیشرو ما را همراهی نمایید.

آنچه ما را نسبت به سایر تولیدگنندگان سررسید متمایز می کند:

کیفیت چاپ سررسید

آنچه باعث ارائه سالنامه 1402 و چاپ سررسید 1402 با کیفیت بالا در طی سالیان حضور نگاران در صنعت چاپ شده است. همکاری با معتبرترین برندهای ایرانی می باشد. نگاران نیز در جهت اصول مشتری مداری هدف خود را بر این اساس گذاشته که در کنار ارائه محصولی با ظاهری زیبا و قیمتی مناسب، کیفیتی در اندازه نوع مخاطبین خود ارائه دهد.
تیم طراحی نگاران هر سال با ارائه طرح های خاص، مدرن و به روز شده این امکان را به شما می دهد که محصولاتی با تنوع بالا برای انتخاب با توجه به نوع مخاطب شما در اختیار داشته باشید. نوع کاغذ مصرفی در سالنامه 1402، سررسید 1402 تحریر 70 گرمی سفید یا کرم اندونزی می باشد. با توجه به کیفیت بالاتر کاغذ های تحریر اندونزی سالنامه از دوام بیشتری برخوردار است.

همچنین در تقویم های رومیزی از مقوای گلاسه 250 گرم کره ای استفاده می شود که نسبت به گرماژ مشابه سایر مقوا ها ضخیم تر می باشد. پوشش جلد سالنامه های نگاران از چرم ترمو، چرم مصنوعی، چرم جیر در بالاترین کیفیت می باشد و برای تقویم رومیزی 1402 نیز از پایه سخت با مقوای ربات و پایه چوبی از ام دی اف درجه یک استفاده می شود. می توانید هنگام خرید سررسید کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تکنولوژی سالنامه

نگاران با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته چاپ دو رنگ و چهار رنگ سالنامه و تقویم های خود رادر بالاترین کیفیت چاپ می نماید. مهمترین رکن هر سالنامه یا تقویم نوع صحافی آن می باشد. که به زیبا بودن و دوام آن در طی استفاده در مدت یک سال کمک فراوانی می کند. سالنامه نگاران با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک جلد سازی، ترتیب، دوخت و صحافی محصولی بدون کوچکترین ایراد به شما عرضه می دارد.

قیمت خرید سررسید

سالنامه نگاران با توجه به تنوع بالا در محصولات و تولید سالنامه و چاپ سررسید 1402 در تیراژ بالا، ابعاد و انواع مختلف از جمله سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی و تقویم رومیزی در مدل های یکروزه ، دوروزه، دستیار، ماه شمار و هفته شمار این امکان را به شما می دهد که با توجه به نیاز خود مناسب ترین سالنامه را با کیفیت بالا تهیه نمایید. قیمت خرید سررسید در اندازه های مختلف، قابل ارائه به مشتریان است. 

خرید سالنامه ارزان قیمت

سالنامه نگاران با توجه به تنوع بالا در محصولات و تولید سالنامه و سررسید 1402 در تیراژ بالا، ابعاد و انواع مختلف از جمله سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی و تقویم رومیزی در مدل های یکروزه ، دوروزه، دستیار، ماه شمار و هفته شمار این امکان را به شما می دهد که با توجه به نیاز خود مناسب ترین سالنامه را با کیفیت بالا تهیه نمایید.

 سررسید سال 1402 توسط واحد تولید و چاپ سالنامه نگاران برای تمامی شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، ما در اینجا قیمت انواع سالنامه و سررسید سال 1402 که به قیمت مناسب و ارزان ارائه می شود آورده ایم. ما اینجا تمامی انواع سررسید ها و سالنامه های اروپایی ، رقعی ، ارگانایزر  ، وزیری و تقویم رومیزی سال ۱۴۰۲  را تولید می نماییم.

چاپ سررسید و سالنامه 1402

چاپ سررسید و سالنامه سال ۱۴۰۲ در واحد سالنامه چاپخانه نگاران همه ساله با کیفیت ترین سالنامه ها را در کشور عرضه نموده و بسیاری از شرکت ها جهت ارائه سالنامه و سررسید تبلیغاتی خود به چاپخانه نگاران اعتماد دارند. بسیاری از شرکت ها سالنامه  اختصاصی سفارش می دهند که سررسید اختصاصی مستلزم طراحی نیز می باشد که بخش طراحی نگاران ، انجام این امر را با توجه به معیارهای مد نظر شرکت ها برایشان انجام میدهد.

هنگام خرید سررسید، در نظر داشته باشید که سررسید های سفارشی نگاران کاملا دارای گارانتی می باشد.

لیست قیمت سالنامه و سررسید سال ۱۴۰۲

برای مشاهده لیست قیمت های سالنامه 1402 کافیست روی هر کدام از نمونه کارهای بالا کلیک نمایید تا قیمت چاپ سررسید را مشاهده نمایید، به زودی لیست قیمت به صورت pdf مربوط به سال 1402 در اینجا قرار می گیرد.

ابعاد سالنامه

سررسید‌ 1402 با توجه به کاربردهای متفاوتی که دارند در ابعاد استانداردی ار قبیل سالنامه وزیری، سالنامه رقعی، سالنامه اروپایی، سالنامه پالتویی، سالنامه مدیران، سالنامه خشتی، تقویم رومیزی و … تولید می‌شوند. اما مهم‌ترین نکته‌ای که می‌توان هنگام خرید سررسید به آن توجه کرد کیفیت کاغذ مصرفی و نوع جنس جلد و صحافی و چاپ سررسید می‌باشد. زیرا سالنامه‌ها از لحاظ کیفی باید به نوعی باشند که در اثر باز و بسته شدن زیاد و جابجایی‌های فراوان در طول سال تغییری در فرم سالنامه ایجاد نشود.

چاپ سررسید وزیری

رایج‌ترین نوع سررسیدی که از سال‌‌های قبل تولید شده است سررسید وزیری 1402 می‌باشد که ابعادی در حدود 24*17 سانتی‌متر دارد. با توجه به ابعاد بزرگتر،‌ سالنامه وزیری فضای مناسبی را در اختیار هر فرد برای یادداشت‌های روزانه می‌گذارد. عموماً سالنامه‌های وزیری در دو نوع جمعه جدا و پنج شنبه و جمعه با هم با صحافی ته دوخت تولید می‌شوند. به دلیل اینکه سالنامه وزیری بیشتر بعنوان دفتری برای گزارشات روزانه استفاده می‌شود نوع کاغذ صفحات داخل آن تحریر 70 گرم سفید می‌باشد.

سررسید اروپایی

رایج‌ترین نوع سررسیدی که از سال‌‌های قبل تولید شده است و هنگام خرید سررسید می توانید آن را در طرح های مختلف تهیه کنید، سررسید وزیری 1402 می‌باشد که ابعادی در حدود 24*17 سانتی‌متر دارد. با توجه به ابعاد بزرگتر،‌ سالنامه وزیری فضای مناسبی را در اختیار هر فرد برای یادداشت‌های روزانه می‌گذارد. عموماً چاپ سررسید در دو نوع جمعه جدا و پنج شنبه و جمعه با هم با صحافی ته دوخت تولید می‌شوند. به دلیل اینکه سالنامه وزیری بیشتر بعنوان دفتری برای گزارشات روزانه استفاده می‌شود نوع کاغذ صفحات داخل آن تحریر 70 گرم سفید می‌باشد.

سالنامه رقعی ۱۴۰۲

رایج‌ترین نوع سررسیدی که از سال‌‌های قبل تولید شده است سررسید وزیری 1402 می‌باشد که ابعادی در سررسید رقعی 1402 در ابعاد حدود 21*15 تولید می‌شود. ابعاد کوچکتر سالنامه رقعی این امکان را به هر فرد می‌دهد که در کنار خرید سالنامه‌ ارزان‌تر نسبت به سالنامه وزیری حمل و نقل راحتی نیز داشته باشد. در واقع سالنامه رقعی حد وسطی میان سالنامه اروپایی و وزیری ‌می‌باشد. که هم کاربرد یادداشت‌های روزانه را دارد و هم در جلسات بعنوان نت‌برداری از آن استفاده می‌شود. از این رو سالنامه رقعی به صورت یکروزه با تحریر 70 گرم سفید و کرم و همچنین صحافی ته‌دوخت تولید می‌شود.

حدود 24*17 سانتی‌متر دارد. با توجه به ابعاد بزرگتر،‌ سالنامه وزیری فضای مناسبی را در اختیار هر فرد برای یادداشت‌های روزانه می‌گذارد. عموماً سالنامه‌های وزیری در دو نوع جمعه جدا و پنج شنبه و جمعه با هم با صحافی ته دوخت تولید می‌شوند. به دلیل اینکه سالنامه وزیری بیشتر بعنوان دفتری برای گزارشات روزانه استفاده می‌شود نوع کاغذ صفحات داخل آن تحریر 70 گرم سفید می‌باشد.

چاپ سررسید پالتویی و جیبی 1402

در سال‌های اخیر چاپ سررسید اروپایی 1402 با توجه به ظاهری زیبا‌، مدرن و خوش دست طرفدار‌های فراوانی پیدا کرده‌اند. همین امر باعث شده است که خرید سررسید با استقبال بیشتری روبرو شود. سالنامه اروپایی در ابعادی حدود 22*13 تولید‌ می‌شوند و از لحاظ نوع صحافی و کاغذ مصرفی تفاوتی میان سالنامه اروپایی و رقعی وجود ندارد. فقط در نوع برش صفحات داخلی آن‌ها تفاوت وجود دارد. جلد سالنامه‌های اروپایی عموماً دارای کش و فضایی برای قرار دادن خودکار می‌باشد. همچنین نوع کاغذ آن 70 گرم کرم رنگ می‌باشد.
سالنامه‌های اروپایی به صورت یکروزه، دوروزه، هفته‌شمار، ماه‌شمار و دستیار با صحافی ته‌دوخت و فنری تولید می‌شوند. سالنامه‌های اروپایی به دلیل حمل و نقل آسان و ظاهری زیبا بیشتر در ملاقات‌ها، همایش‌ها و جلسات برای نت‌برداری‌ کاربرد دارند.

تقویم رومیزی سال ۱۴۰۲

تقویم‌ رومیزی 1402 در ابعاد مختلفی با پایه‌ مقوایی، جلد‌سخت و چوبی با صحافی فنری تولید می‌شوند. تقویم رومیزی نمایشی از ماه‌های سال در هر صفحه می‌باشد، که با قرار دادن آن بر روی میز کارتان همواره به تعطیلات و رویداد‌های هر ماه دسترسی دارید و در برنامه‌ریزی‌های شما می‌تواند کمک زیادی بکند. برای ایجاد جذابیت بصری بیشتر بدلیل اینکه تقویم رومیزی همیشه در معرض دید می‌باشد از تصاویری نظیر مناظر طبیعی، آثار باستانی، مکان‌های دیدنی ایران، جهان و … استفاده می‌شود.

آیا چاپ سررسید ها ابزارهای بازاریابی موثری هستند؟

از جمله دلایلی که سررسید ها را ابزارهای تبلیغاتی موثری برای کسب و کارها هستند، موارد ذیل را شامل می شوند.

مقرون به صرفه بودن خرید سررسید

مقرون به صرفه بودن خرید سررسید، اولین مزیت آنها در تبلیغات است. در مقایسه با سایر روش های بازاریابی مانند تبلیغات روزنامه یا تلویزیون، تقویم های تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند. هزینه چاپ سررسید بسیار کم است و بنابراین این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تعداد زیادی سالنامه برای هدیه دادن به مشتریان خود را سفارش دهید.

در روش هایی مانند تبلیغات تلویزیون یا رادیو، این احتمال وجود دارد پیام هایی که از طریق آنها ارسال می شود به مخاطب مورد نظر نرسد. از سویی دیگر، کنترل کاملی بر ارائه سررسیدی که به عنوان هدیه ارسال می کنید دارید. به عبارتی مخاطبان هدف خود را شناخته و سررسید 1402 را مستقیما برای آنها می فرستید.

افزایش دامنه معرفی برند با سالنامه 1402

می توانید با چاپ سالنامه 1402، برای افزایش دامنه معرفی برند اقدام کنید. یک سررسید تبلیغاتی به شما امکان می دهد برند خود را به گونه ای به مشتریان خود نشان دهید که منحصر به فرد بودن و نقاط قوت آن را نشان دهد. شما می توانید ویژگی های محصولات و خدمات خود را با استفاده از تصاویر باکیفیت بدون استفاده از کلمات زیاد تبلیغ کنید. با سفارش و خرید سررسید می توانید مشتریان وفاداری را برای خود فراهم کنید.

کاربردی بودن چاپ سررسید

نکته مهم دیگر کاربردی بودن چاپ سررسید است. در حالت کلی، مشتریان هدایایی را دوست دارند که در زندگی روزمره آنها کاربرد عملی داشته باشد. تهیه سررسید با کیفیت بالا، می تواند ماندگاری بالایی داشته و کسب و کار شما را برای دوازده ماه از سال تبلیغ کند.

هدیه دادن سررسید 1402

یکی از مزیت های بزرگ هنگام خرید سررسید و هدیه دادن آنها به مشتریان و همکاران این است که قابل لمس هستند و همواره در دسترس قرار می گیرند که برای همه قابل مشاهده باشند. این به آنها برتری بیشتری نسبت به ایده‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات آنلاین می‌دهد که فیزیکی نیستند.

 مزیت دیگری که در مقایسه با تبلیغات دیجیتال این است که مخاطبان می توانند سالنامه را مشاهده کنند. زیرا برای رویت سررسید نیازی به تجهیزات خاصی همچون لپ تاپ یا موبایل ندارند. ممکن است چاپ سررسید نیازی به فناوری پیشرفته نداشته باشد، اما همچنان برای تبلیغ محصولات و خدمات شما به اندازه کافی موثر است. به دلیل اهمیت این ابزار تبلیغاتی است که قیمت سررسید در چاپخانه های مختلف، متفاوت است.

تماس با واحد چاپ سررسید نگاران

آدرس: اسـتان تهــران، تهــران، منطقــه ۶، خیـابان موســوی

پــلاک۵۴ ، واحــد چاپ سـررسیـد نـگاران      

تلفن تماس : ۸۸۳۱۴۴۸۵ – ۰۲۱

از آنجایی که سررسید قابل حمل است، انتخاب بهتری خواهد بود. از طرفی انواع تقویم رومیزی جهت هدیه تبلیغاتی به شرکت ها می تواند گزینه مناسبی باشد.

داخل صفحه چاپ سررسید، نمونه های طراحی شده توسط نگاران آورده شده است. بر روی هر یک از طرح های مورد نظر خود کلیک کرده و جزئیات سررسید و قیمت آن را مشاهده خواهید کرد.

سالنامه 1402 را می توانید در قطع های وزیری، اروپایی دریافت کنید. امسال سررسید های رقعی نیز اضافه شده است. برای اطلاع بیشتر از ابعاد به صفحه چاپ سررسید مراجعه کنید.

ابتدا وارد صفحه چاپ سررسید شده و طرح های مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با کلیک روی هر یک از آنها، وارد صفحه همان مدل شده و در آنجا مشخصات و قیمت را به همراه عکس های بیشتری از محصول خواهید داشت. در صورتی که نمونه ای مورد نظر شما بود، بر روی دکمه تماس را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان زمان تحویل را نیز خواهند گفت.

یکی از هدایای مرسوم و پرطرفدار در پایان سال، انواع سررسید است که می توان به دوستان، خانواده و شرکت ها ارائه نمود.

Scroll to Top