طراحی و چاپ نگاران

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی | طراحی تقویم رومیزی سفارشی | قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی سال 1401 در چاپخانه تخصصی سالنامه نگاران با بیش ار 30 سال سابقه در امر چاپ، صورت می گیرد. گروه طراحی و چاپ نگاران ، انواع تقویم رومیزی را با قیمت ارزان و مناسب و در کیفیتی عالی تولید می نماید. چاپخانه نگاران تقویم های رومیزی سال 1401 را به صورت اختصاصی طراحی و تولید کرده و به چاپ می رساند. چاپ تقویم رومیزی سفارشی مطابق با درخواست شما انجام خواهد شد.

چاپ تقویم رومیزی
تقویم رومیزی 1401

چاپ تقویم رومیزی سفارشی

تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی ، تقویمی است که به سفارش مشتری و با توجه به موضوع کاری طراحی می شود و سپس چاپ می شود. طراحی را گروه طراحی مجتمع چاپی نگاران انجام می دهد و چاپ توسط چاپخانه انجام می شود. البته اگر مشتری طراحی را خود انجام دهد، چاپخانه فقط امر چاپ تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی را انجام خواهد داد.

قیمت چاپ و طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

به زودی تمامی قیمت های تقویم رومیزی سال 1401 در اینجا قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که قیمت تقویم، به نوع طراحی و چاپی که استفاده می شود و نوع کاغذهایی که برای این کار در نظر گرفته می شود، متفاوت است. بنابراین برای دریافت اطلاعاتی کامل تر، توصیه می شود که با نگاران در ارتباط باشید.

تقویم رومیزی یادداشت دار
چاپ تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

همچنان که از نام تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی پیداست، بایستی طراحی آن منحصر به فرد و اختصاصی صورت بگیرد و صفحات داخلی آن با طراحی زیبا و چشم نوازی بوده و همچنین شامل نوشته ها و لوگو مد نظر سفارش دهنده باشد.

این خود نیازمند طراحی خلاقانه و مبتکرانه می باشد که گروه طراحی و چاپ نگاران این توانایی را داشته و می تواند در صدد چاپ تقویم رومیزی اقدام نماید. تیم طراحی نگاران با سالها تجربه در زمینه طراحی انواع تقویم رومیزی ، تقویم رومیزی را با توجه به میل و درخواست مشتری طراحی خواهد نمود.

ضمن آنکه تقویم رومیزی اختصاصی به شما امکان می دهد هر ماه را با لحظات مورد علاقه خود اختصاص دهید. با داشتن نمایشگر 12 ماهه و انتخاب های سفارشی فراوان، می توانید مناسبت های مهم مانند تولدها و سالگردها را به راحتی با عملکردهای متن و تصاویر مشخص کنید.

اگر به دنبال حرفه‌ای ترین خدمات طراحی و چاپ هستید، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید   

02188314483

تقویم رومیزی یادداشت دار

مزایای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

اندازه های مختلف برای انتخاب :

اندازه تقویم را متناسب با نیاز شخصی خود انتخاب کنید و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی دلخواه خود را برای تزئین میز خانه یا محل کار خود ایجاد کنید. بنابراین هر زمان که تمایل داشتید، می توانید تقویم جدول 12 ماهه خود را سفارشی کنید. می توانید تقویم عکس خود را از ماه شروع انتخاب کنید.

تم ها و قالب های از پیش ساخته شده :

بدون زحمت تقویم عکس دلخواه خود را با تم ها و قالب های از پیش ساخته شده ایجاد کنید. برای انتخاب ها می توانید نامحدود باشید. طرح های خیره کننده بسیاری وجود دارد که به احتمال زیاد می توانید متناسب با نیاز خود آن را بیابید و به عنوان سبک خود، انتخاب کنید. برخی از قالب های تقویم، دارای طرح بندی چندین تصویر هستند. با عملکرد چندین تصویر ، می توانید حداکثر 4 عکس را در یک ماه نشان دهید و چاپ تقویم اختصاصی را انجام دهید.

تقویم رومیزی 1401

ایجاد خلاقیت با تصاویر و متون :

تقویم عکس های شخصی شده را تزئین کنید و تاریخ ها یا یادآوری های مهم را با تمبرهای داخلی و برچسب های مناسب، علامت گذاری کنید یا متن سفارشی خود را برای شخصی سازی تقویم رومیزی خود وارد کنید. می توانید فیلترها را به عکس های خود اضافه کنید. با  فیلترهای عکس منحصر به فرد، جلوه ای زیبا به عکس های خود بدهید. به راحتی می توانید عکس های خود را به آثار هنری مانند آبرنگ، مداد رنگی و موارد دیگر ترکیب کنید.

پایه محکم تقویم رومیزی اختصاصی :

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی نگاران با دوامی بالا و به صورت سفارشی در کیفیتی ممتاز تهیه شده و دارای پایه هایی محکم و با ثبات بالا می باشد. آنها دارای یک پایه داخلی برای نمایش آسان بوده و می توانند ماندگاری بالایی داشته باشند.

چاپ تقویم رومیزی

کاغذ عکاسی واقعی :

در نگاران از کاغذهای با کیفیت بالا برای ایجاد چاپهای رنگی مرغوب استفاده می شود و از طریق افزایش تولید رنگ ، ثبات استثنایی تصویر و مدیریت عالی عکس طراحی می شود تا در نهایت بتواند پس از طراحی تقویم رومیزی سفارشی مشتری، بهترین کیفیت را ارائه کند. بنابراین شما با رنگهای زنده، ماندگار، درخشان و با دوام روبرو خواهید بود.

فناوری مناسب در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی :

تکنولوژیکی پردازش تصویر با دانش و تخصص بالا در طی سال ها فعالیت گروه طراحی و چاپ نگاران، باعث شده است که بتوانید تصاویری بهینه شده را در چاپ تقویم رو میزی اختصاصی خود داشته باشید. طیف وسیعی از گزینه های تقویم رومیزی ، با استفاده از کاغذهایی متفاوت و استاندارد، طراحی و سفارشی سازی خواهد شد.

تقویم رومیزی یادداشت دار

چاپ فوری در تقویم رومیزی :

اگر برای چاپ سفارش خود عجله دارید، خدمات نگاران می تواند در محدوده زمانی مشخص و توافق شده، پردازش سریع سفارش را انجام داده و برای طراحی و چاپ آن اقدام نماید. همچنین اگر به دنبال کیفیت استثنایی با قیمت مناسب هستید، می توانید با توجه به تجهیزات و امکانات پیشرفته نگاران، چاپ تقویم رومیزی اختصاصی خود را در بهترین شرایط دریافت کنید.

سفارش چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی

اگر به دنبال مشخصات سفارشی هستید که در وب سایت نگاران موجود نیست، می توانید برای ارائه سفارش خود با ما تماس بگیرید. در این جا می تواند گزینه های بسیار زیادی را به عنوان الگوهای راهنمای تقویم رومیزی مشاهده کنید که می تواند به کمک کند تا اثر هنری خود را اتخاب نمایید. شما می توانید با استفاده از آن ها، عکس و متن دلخواه خود را افزوده و به چاپ تقویم رومیزی اختصاصی خود دست یابید. تیم متخصص طراحی و چاپ نگاران آماده هستند در پروژه مورد نظرتان به شما کمک کنند.

سوالات متداول

برای سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی، می بایست حداقل 500 عدد سفارش داده شود که پس از انتخاب طرح مورد نظر، برای طراحی و چاپ ارسال می شود.

پس از آن که نوع جلد و صفحات را انتخاب کردید، مطابق با تیراژ انتخاب شده ، نحوه سفارشی سازی آن انجام می شود. سپس پیش پرداخت دریافت شده و طراحی صفحات تقویم رومیزی سفارشی پس از دریافت لوگو انجام می شود که برای چاپ و صحافی ارسال می گردد.

شما می توانید سفارش طراحی تقویم رومیزی اختصاصی خود را در نگاران به طراحان برجسته این مجموعه بسپارید. می توانید نظر و ایده خود را به کارشناسان نگاران منتقل کنید تا با استفاده از تخصص خود، آن را سفارشی سازی کنند.

سفارش، طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ، متناسب با طراحی که انجام می شود و نوع کاغذ و چاپی که برای آن اختصاص می یابد متغیر خواهد بود که در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از نگاران دریافت کنید.

شما هم اکنون می توانید برای کسب و کار خود، جهت سفارش تقویم رومیزی 1401 اقدام کرده و آن را به صورت اختصاصی برای چاپ سفارش دهید.

به بالای صفحه بردن