طراحی هدایای تبلیغاتی | هدایای دیجیتال بازاریابی

طراحی هدایای تبلیغاتی | هدایای دیجیتال بازاریابی

طراحی هدایای تبلیغاتی ، یکی از راهکارهای مطمئن و ضروری برای بازاریابی موثر کسب و کارها می باشد. با انتخاب استراتژی مناسب در بازاریابی، می توان تاثیر مثبتی را بر مخاطبان گذاشته و آن ها را ترغیب به خرید کالا و استفاده از خدمات کرد. این نکته اهمیت دارد که همواره اولین برداشت مخاطب، می تواند نقش مهمی در ادامه یا قطع تعامل باشد. هدایای دیجیتال بازاریابی، می تواند با کمترین هزینه، تبلیغات کسب و کار را به طور موثر انجام دهد. برای آشنایی بیشتر با انواع هدایای دیجیتال، با نگاران (ارائه دهنده برتر خدمات طراحی و تبلیغات) همراه باشید. 

طراحی هدایای تبلیغاتی

مزایای طراحی هدایای تبلیغاتی

مزایای طراحی هدایای تبلیغاتی امروزه کاملا روشن است. در یک مطالعه تحقیقاتی، حدود 51٪ از افراد مورد بررسی گفتند که دریافت اقلام تبلیغاتی باعث می شود در آینده از آن شرکت استفاده کنند و 52٪ بیان کرده اند که در صورت دریافت مارک تجاری، احتمال بیشتری دارد که خدمات یک شرکت را استفاده کنند.

می توان گفت که آیتم ‌های تبلیغاتی در کمک به کسب‌وکارها تأثیر خوبی بر مشتریان خود و همچنین تأثیرگذاری بر تصمیم خرید آنها دارند.

آگاهی از برند با هدایای دیجیتال بازاریابی

بهبود آگاهی از برند با هدایای دیجیتال بازاریابی، میسر است  حتی وقتی صحبت از معرفی برند می شود، محصولات تبلیغاتی بهتر از سایر کانال های تبلیغاتی و بازاریابی هستند. بیش از 95 درصد از افراد مورد تحقیقات، معتقد بودند که کالاهای مارک دار، آگاهی از برند شرکت را افزایش می دهد.

در این عصر دیجیتال که ما با صدها پیام بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی و سایر کانال‌های آنلاین هدف قرار گرفته ایم، طراحی هدایای تبلیغاتی می‌توانند به کاهش سر و صدا کمک کنند و به شما در ایجاد ارتباط عاطفی با مشتریانتان کمک کنند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله تاثیر تبلیغات بر رشد شخصیت برند را مطالعه کنید.

 علاوه بر این، هزینه کم نمایش و ماندگاری اقلام تبلیغاتی، آنها را به یکی از گسترده‌ترین و طولانی‌ترین ابزار بازاریابی تبدیل می‌کند که می‌تواند آگاهی برند را برای چندین دهه افزایش دهد.

طراحی هدایای تبلیغاتی

چرا هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید؟

بزرگترین دلیلی که چرا هدایای تبلیغاتی همچنان استراتژی بازاریابی ترجیحی برای بسیاری از شرکت ها است، توانایی آن در کمک به آنها در دستیابی به اهداف تجاری متعدد است. از ایجاد یک تاثیر عالی و بهبود آگاهی از برند گرفته تا تاثیرگذاری بر تصمیمات خرید و افزایش وفاداری مشتری، بازاریابی تبلیغاتی و هدایای دیجیتال بازاریابی می‌توانند به طور موثر در همه زمینه‌ها به ارائه خدمات کمک کنند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا