طراحی لوگو | قیمت سفارش لوگوی حرفه ای

طراحی لوگو | قیمت لوگوی حرفه ای

سفارش طراحی لوگو شرکتی آنلاین یکی از گام های اولیه در برندسازی است. در این صفحه میتوانید علاوه بر سفارش، استعلام قیمت طراحی لوگو حرفه ای شرکتی در سال 1403 و همینطور نمونه کار طراحی لوگوتایپ ، لوگو تصویری، لوگو ترکیبی، لوگو برند و لتر مارک یا مونوگرام را مشاهده نمایید. برای سفارش ساخت نشان واره تجاری و شخصی با ما توسط شماره تلفن 02188314485 در ارتباط باشید.

نقش طراحی لوگو در معرفی نام تجاری

از آنجایی که طراحی لوگو ، تاثیر زیادی در چگونگی درک مشتریان از یک نام تجاری دارد، لذا برندهای بزرگ و معتبر، همواره با لوگوهایی جذاب همراه بوده اند. بنابراین طبیعی است که انتظار داشته باشید طراحی آرم تجاری شما برجسته باشد. اما چگونه به این می رسید؟ در این جا، تعریف روشنی از هویت نام تجاری خود و ساخت یک لوگوی عالی را خواهید یافت.

نقش ساخت لوگو در معرفی نام تجاری

نکات مهم در مراحل ساخت لوگو

برای آنکه بهترین طراحی لوگو را داشته باشید، لازم است که مراحل ساخت لوگو را دنبال نمایید. در ابتدا درک کنید که چرا به ساخت لوگو نیاز دارید. هویت برند خود را مشخص کرده و برای طراحی خود الهام بگیرید. همچنین رقبا را بررسی کنید و با انتخاب سبک طراحی خود، مناسب ترین لوگو را پیدا نمایید. در این جا نکات مهمی وجود دارد که می بایست در ساخت لوگو به آن ها توجه کنید.

نقش رنگ و تایپوگرافی در آرم شرکت

همچنین هنگام طراحی logo ، به رنگ توجه کنید و انتخاب تایپوگرافی مناسب را در اولویت خود قرار دهید. لازم است که با طراح خود ارتباط برقرار کرده و گزینه ها و نمونه های متعددی را ارزیابی نمایید. توجه داشته باشید که لازم است تا این طراحی را با نام تجاری خود ادغام کنید.

طراحی آرم شرکت

طراحی لوگو متناسب با نام تجاری

در تجارت، شما سعی می کنید مشتریان مناسب را جذب کرده و آنها را مشتاق کنید که عاشق برند شما شوند. بنابراین لوگوی خود را مثل  تصویری جذاب تصور کنید. این همان چیزی است که باعث این  می شود که مردم به برند شما علاقه پیدا کند و سعی کنند در مورد شما بیشتر بدانند. بنابراین شما می بایست بهترین ظاهر را در  لوگو داشته و لوگوی کاملی برای طراحی متناسب با نام تجاری خود تنظیم کنید.

تصویری از کسب و کار

لوگوی شما،  به عنوان اولین تصوری که کسب و کار می بینند، تأثیر بسزایی بر روی مشتریان شما خواهد داشت. این به مشتریان شما اطلاعاتی که به نام تجاری شما مربوط است را میدهد .  این نشان می دهد که آیا کسب و کار شمابرای آنها مناسب است. از آنجا که لوگوی شما بخش مهمی از نام تجاری شما است، لازم است که مطمئن شوید طراحی آن به خوبی انجام شده است.

ایجاد تمایز از دیگر رقبا

تمام محصولات تجاری شما، دارای لوگویی خواهد بود که آن را انتخاب و طراحی می کنید. بنابراین، لوگو از طریق وب سایت، بسته بندی ها و کارت ویزیت به مشتریان نشان داده می شود. یک طراحی لوگو عالی و حرفه ای، نه تنها قدرت انتقال آنچه شما به آن اشاره دارید را دارد، بلکه اولین تأثیر خوب را بر جای می گذارد و به شما کمک می کند نسبت به سایر رقبا تفاوت داشته باشید.

طراحی آرم شرکت

شما این انتظار را دارید که لوگوی شما نشان دهنده شخصیت برند شما باشد. برای انجام این کار، ابتدا باید درک کنید که شخصیت اصلی برند شما چیست. اگر شما ایده واضحی  از آنچه باعث تمایز برند شما میشود ، داشته باشید، طراحی لوگو برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. می توانید برای رسیدن به یک طراحی آرم مناسب، دلایل شروع تجارت خود و باورها و ارزشهایی که برای شرکت و کسب و کار شما مهم هستند را در نظر بگیرید. چه ویژگی است که برند شما را خاص میکند و به خاطر آن است که از دیگران متمایز شده اید .

هزینه و قیمت طراحی لوگو حرفه ای

ایده پردازی و الهام گرفتن در طراحی لوگو

مهم ترین قسمت در فرایند طراحی لوگو داشتن  ایده های خلاقانه برای طراحی لگو است . می توانید با طوفان فکری، ایده پردازی و الهام گرفتن برای طراحی آرم را شروع کنید. یک جلسه طوفان فکری مناسب می تواند به شما کمک کند تا ظاهر لوگویی را که برای رسیدن به آن تلاش می کنید، مشخص نمایید. در اینجا سه مرحله وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین ایده های لوگو خلاقانه را ترسیم کنید.

قوانین طوفان فکری را دنبال کنید

طوفان فکری شامل بیرون کشیدن همه ایده ها و نوشتن آنها است. حتی یک ایده ساده می تواند باعث گفتگو شود که منجر به یک راه حل خلاقانه می شود.

برای طراحی لوگو مانند مخاطبان خود فکر نمایید

هنگام طراحی لوگو ، لیستی از کلماتی که مارک تجاری شما را توصیف می کند و می خواهید درک شود، تهیه کنید. مانند افرادی در جمعیت مورد نظر خود فکر کنید و همیشه به یاد داشته باشید که چه چیزی برای آنها مهم است.

اطرافیان را درگیر کنید

طوفان فکری به صورت جمعی جادو می کند. افرادی را از هر بخش یا حتی دوستان و شرکای تجاری انتخاب کنید و در این روند وارد نمایید. هرچه دیدگاه های بیشتری باشد، برای طراحی logo بهتر است.

وقتی نوبت به طوفان فکری لوگوی شما می رسد، از اینکه کمی متفاوت باشید. نترسید. ببینید چگونه لوگوهای موفق، ایده هایی را که لزوماً با یکدیگر مرتبط نبوده اند را ترکیب می کنند. این انتخاب لوگوهای اصلی به آنها کمک می کند تا شخصیت خود را بیان کرده و از دیگران متمایز شوند.

می توانید برای طراحی آرم شرکت خود و دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم، با کارشناسان چاپ و طراحی نگاران در تماس باشید.

هزینه و قیمت طراحی لوگو حرفه ای

 هزینه و قیمت طراحی و ساخت لوگو کاملا بستگی مدت زمانی دارد که تیم گرافیک روی آن وقت میگذارد، با توجه به نواسانات قیمت ، در حال حاضر نمیتوانیم قیمت را در اینجا بیاوریم، لذا میتوانید با واحد طراحی نگاران تماس بگیرید و  هزینه طراحی و قیمت ساخت لوگو حرفه ای را از کارشناسان دریافت نمایید.

سوالات متداول طراحی لوگو

در طراحی لوگو اتودهای اولیه شامل چه مواردی است؟

در طراحی لوگو، نمونه های اولیه، طرح های مختلفی هستند که به عنوان نمونه های منتخب و برتر به متقاضی ارائه می گردد که عمدتا شامل سه طرح می باشد.

چگونه می توان ساخت لوگو را سفارش داد؟

می توانید بر اساس ایده خود و مشخصات تجاری خود، اطلاعات لازم را در خصوص ساخت لوگو به بخش طراحی نگاران ارائه نموده و نمونه های اولیه را دریافت کنید.

برای داشتن لوگوی حرفه ای چه باید کرد؟

در نظر داشته باشید که برای طراحی لوگو حرفه ای ، تیم طراحی در چاپ و طراحی نگاران، مجرب و متخصص بوده و طرح های خلاقانه و حرفه ای را با استفاده از پیشرفته ترین ابزارها ارائه می کند.

قیمت طراحی لوگو در نگاران چگونه محاسبه می شود؟

بر اساس نوع طراحی که مدنظر دارید، هریک از نمونه ها دارای قیمت ساخت لوگو ی متفاوتی خواهد بود.

چه مدت پس از انتخاب نمونه اولیه، طراحی آرم زمان می برد؟

در صورتی که طرح مناسب از میان نمونه های اولیه انتخاب شد، بر اساس میزان پیچیدگی طرح لوگو، زمان برای طراحی آن نیاز است که در نگاران ، عمدتا در کیفیت مناسب و در کمترین زمان صورت می گیرد.

اشتراک گذاری

آخرین مقالات

پیمایش به بالا