تقویم رومیزی 1404 | قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

در اینجا انواع نمونه کارهای چاپ تقویم رومیزی 1404 به همراه قیمت تقویم رومیزی ۱۴۰۴ اختصاصی (سفارشی) و عمومی را که تولیدات مجموعه نگاران میباشد را آورده ایم ، ما در نگاران برای انتخاب خرید متنوع انواع چاپ تقویم رومیزی ساده، یادداشت دار، فانتزی  و ارزان با طراحی های جذاب تولید می نماییم و نیز برای کسانی که تقویم رومیزی مخصوص به خود  و سفارشی سال ۱۴۰۴ مد نظر دارند طراحی اختصاصی و منحصردی را ارئه میکنیم.

نمونه کارها و قیمت تقویم رومیزی نگاران 1404

برای مشاهده قیمت تقویم رومیزی 1404 و نمونه کارهای تولیدی چاپ و تبلیغات نگاران کافیست روی عکس های هر مدل کلیک کنید تا هم با قیمت محصولات ما آشنا شوید  و هم عکس های دیگر این محصول از زوایای مختلف:

دانلود کاتالوگ محصولات سررسید 1404 نگاران

برای دانلود کاتالوگ سررسید 1404 تولید شده در نگاران و اطلاع از قیمت ها و

توضیحات در مورد هر کدام به صورت یکجا میتوانید از اینجا دانلود بفرمایید:

مطالب مرتبط

خرید تقویم رومیزی ارزان قیمت

چاپ تقویم رومیزی سرو + قیمت 1403

با توجه به لیست قیمت که ارائه می گردد ، متوجه خواهید شد که قیمت چاپ و تولید تقویم رومیزی در چاپخانه نگاران ، بهترین قیمت در بازار رقابتی خرید تقویم کشور را ارائه می دهد. و چاپ تقویم رومیزی سال 1404 می تواند با هر بودجه ای مناسب باشد. می توانید جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی 1404

چاپ تقویم رومیزی بلوط عمومی و اختصاصی + قیمت 1403

چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۴ در واحد سالنامه چاپخانه نگاران هر سال با کیفیت ترین تقویم  را در کشور ارائه نموده و بسیاری از موسسات و شرکت ها به چاپخانه نگاران اعتماد دارند.

بسیاری از شرکت ها تقویم اختصاصی را سفارش میدهند، تقویم رومیزی اختصاصی نیازمند طراحی می باشد، در اینجا همکاران واحد طراحی مجتمع چاپ و تبلیغات نگاران ، انجام این امر را با توجه به سلایق مشتریان خود انجام میدهد.

تقویم رومیزی یادداشت دار

چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار 1403 + قیمت خرید

تقویم رومیزی یادداشت دار نوعی از تقویم است که می توان در ناحیه زیرین آن یادداشت روزانه را ثبت نمود،  این تقویم  یادداشت دار از محصولات چاپخانه نگاران NEGARANCO می باشد که می تواند با  تقویم سال 1404 همراه باشد.

قیمت تقویم رومیزی سال 1404

تقویم رومیزی راش| قیمت تقویم رومیزی 1403

به زودی لیست قیمت تقویم رومیزی 1404  وقیمت چاپ تقویم رومیزی اختصاصی در اینجا قرار می گیرد، شما می توانید از هم اکنون نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. این امکان فراهم است تا با انتخاب نوع طراحی و کاغذ و چاپ تقویم خود، از کارشناسان نگاران، قیمت مناسب را دریافت نمایید.

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی

همانطور که از نام تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی پیداست، بایستی طراحی آن منحصر به فرد و اختصاصی صورت بگیرد و صفحات داخلی آن با طراحی زیبا و چشم نوازی بوده و  شامل نوشته ها و لوگو مد نظر سفارش دهنده نیز باشد.

این  امر نیازمند طراحی با خلاقیت بالا و ابتکار عمل بالا  می باشد. گروه طراحی و چاپ نگاران این توانایی را داشته و می تواند جهت چاپ تقویم اختصاصی اقدام نماید. تیم طراحی نگاران با سالها تجربه در زمینه طراحی انواع تقویم اقدام کرده و آنها را با توجه به تقاضا و درخواست مشتری طراحی خواهد نمود.

ضمن آنکه تقویم سفارشی به شما امکان می دهد هر ماه را با لحظات مورد علاقه خود اختصاص دهید. با داشتن نمایشگر 12 ماهه و انتخاب های سفارشی فراوان، می توانید مناسبت های مهم مانند تولدها و سالگردها را به راحتی با عملکردهای متن و تصاویر مشخص کنید. قیمت طراحی تقویم رومیزی سفارشی را با شرایطی مناسب از نگاران دریافت کنید.

طراحی مناسب تقویم

در حالی که خوشحال خواهیم شد که تقویم کامل سال 1404 را به شما اعلام کرده و پیشنهاد می دهیم. می توانید در حالی که تقویم اختصاصی و سفارشی خود را برای سال 1404 به چاپ می رسانید، از برنامه ریزی آسان برای سال آینده خود، لذت ببرید. حتی می توانید از سررسیدهایی استفاده کنید که به صورت ماهانه تقویم را ارائه می کند که برای برنامه ریزی های کوتاه مدت نیز موثر خواهد بود.

سفارش چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی

اگر به دنبال مشخصات طرح های سفارشی و اختصاصی هستید که در وب سایت نگاران موجود نیست، می توانید برای ارائه درخواست خود با کارشناسان تماس بگیرید. در این جا می تواند گزینه های بسیار زیادی را به عنوان الگوهای راهنمای تقویم رومیزی مشاهده کنید که می تواند به شما کمک کند تا اثر هنری خود را اتتخاب نمایید.شما می توانید با استفاده از آن ها، عکس و متن دلخواه خود را افزوده و به چاپ تقویم رومیزی اختصاصی (سفارشی ) خود دست یابید. تیم متخصص نگاران آماده هستند در پروژه مورد نظرتان به شما کمک کنند.

در حالی که خوشحال خواهیم شد که تقویم کامل سال 1404 را به شما اعلام کرده و پیشنهاد می دهیم. می توانید در حالی که تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی خود را برای سال 1404 به چاپ می رسانید، از برنامه ریزی آسان برای سال آینده خود، لذت ببرید. حتی می توانید از سررسیدهایی استفاده کنید که به صورت ماهانه تقویم را ارائه می کند که برای برنامه ریزی های کوتاه مدت نیز موثر خواهد بود.

تنوع در چاپ تقویم رومیزی سال 1404

تقویم 1404 می تواند دارای یک طرح ساده و کلاسیک 12 ماهه باشد. این بدان معناست که به سادگی خوانده می شود و دسترسی به روزهای خاص و ایام تعطیل آن نیز بسیار آسان خواهد بود. علاوه بر این، می توانید برای چاپ تقویم رومیزی سال 1404 اقدام کرده و آن را به صورت اختصاصی و سفارشی انتخاب نمایید. در این شرایط، لازم است که ایده و طرح خود را، به کارشناسان نگاران ارائه کنید تا مطابق با امکانات، برای طراحی و تولید آن برنامه ریزی نمایند و چاپ قیمت تقویم رومیزی ارزان را در اختیار شما قرار دهند.

در این تقویم ها، طراحی های مختلفی صورت می گیرد که می توانند ماهها در سه ردیف چهار تایی، با چیدمان مناسب تنظیم شوند. همچنین تمامی تعطیلات مهم کشور جمهوری اسلامی ایران، با رنگ قرمز مشخص شده و در قسمت پایین نیز با جزئیات ذکر خواهند شد.

بنابراین، با چیدمانی به این سادگی، می توانید برای چاپ تقویم رومیزی سال 1404 اقدام کرده و بر اساس تعطیلات و رویدادهای آن، برنامه ریزی خود را برای کار یا تعطیلات داشته باشید. این طراحی ها متناسب با انواع سلایق و بودجه طراحی و آماده می شود که می تواند در موقعیت های مختلف مانند میز کار یا اتاق های خانه مورد استفاده قرار گیرد که می توانید هنگام خرید تقویم رومیزی 1404 در نظر بگیرید.

این تقویم، واقعاً چیزی است که برنامه مدیریت زمان شما را فراهم می کند. می توانید هر تعداد که دوست دارید برای دوستان، همکاران، دانش آموزان و کارمندان خود و در اندازه های مختلف چاپ کنید. استفاده از نسخه های مختلف، بر  روی کاغذهای رنگی مختلف می تواند جذابیت های بیشتری را برای شما فراهم کند.

کاربرد موثر تقویم رومیزی

این تقویم سالیانه، برای استفاده به عنوان یک چک لیست بسیار  آسان است، به ویژه برای رویدادهای سال نو، ایجاد شده است. با این حال، می تواند برای اهداف مختلف استفاده شود. می تواند به عنوان چک لیست در زمان های مناسب و در تاریخ های مشخص شده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین می توانید اهداف مهم خود را انتخاب کرده و در هر ماه، آن ها را علامت گذاری کنید. هنگام خرید تقویم رومیزی 1404 و استفاده از طراحی مناسب و کاربردی در چاپ تقویم رومیزی ارزان می تواند در زمان بندی شما کمک بوده و برنامه های شما را در نظم و ترتیب بهتری پیش ببرد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

ارائه یک تقویم رومیزی خلاقانه که نام، لوگو، شعار یا پیام برند شما روی آن قید شده باشد، مانند یک بیلبورد تبلیغاتی کوچک روی میز مخاطبان و مشتریان هدفتان عمل می کند. 

اگر به دنبال ارائه یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و ارزان هستید، خرید تقویم رومیزی (سفارشی شده با لوگو و نام سازمان شما) کاملا اقتصادی و موثر عمل می کند. ارائه تقویم رومیزی تبلیغاتی به ویژه در رویدادهای تجاری مانند نمایشگاه پیشنهاد می گردد.

آخرین مطالب

سوالات متداول

چرا باید چاپ تقویم رومیزی اختصاصی را انتخاب کنیم؟

شما میتوانید تقویمی متناسب با اندازه ی شخصی خود داشته باشید . چاپ تقویم رومیزی اختصاصی دلخواه خود را برای تزئین میز منزل یا سر سر کار  خود سفارش دهید . بنابراین هر زمان که خواستید، می توانید تقویم جدول 12 ماهه خود را سفارشی کنید. می توانید تقویم عکس خود را از ماه شروع انتخاب کنیدو تقویمی خاص و زیبا داشته باشسد که از آن لذت ببرید.

فناوری مناسب در چاپ تقویم رومیزی 1404 وچاپ تقویم رومیزی اختصاصی

تکنولوژیکی پردازش تصویر با دانش و تخصص بالا در طی سال ها فعالیت گروه طراحی و چاپ نگاران، باعث شده است که بتوانید تصاویری بهینه شده را در چاپ تقویم رو میزی اختصاصی خود داشته باشید. طیف وسیعی از اپشن هایی که شما میتوانید در یک تقویم رومیزی ایده ال داشته باشید  ، با استفاده از کاغذهایی متفاوت و استاندارد، طراحی و سفارشی سازی خواهد شد.

چگونه تقویم مورد نیاز خود را انتخاب کنیم؟

در صورتی که مایل به سفارش دادن چاپ تقویم هستید ، می توانید  قیمت تقویم رومیزی اختصاصی سال 1404 را از کارشناسان نگاران دریافت کنید. . در نظر داشته باشید که قیمت تقویم، بر اساس عوامل متفاوتی میتواند متغیر باشد که از جمله آان ها میتوان به  نوع طراحی و چاپی که استفاده می شود و نوع کاغذهایی که برای این کار در نظر گرفته خواهد شد، اشاره  کرد . بنابراین برای دریافت اطلاعاتی کامل تر، توصیه می شود که با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سفارش آنلاین تقویم های ما به چه صورت است؟

اگر به دنبال دیافت مشخصات برای طرحی سفارشی هستید ، می توانید برای ارائه درخواست خود با کارشناسان تماس بگیرید. در این جا می تواند گزینه های بسیار زیادی را به عنوان الگوهای راهنمای تقویم رومیزی مشاهده کنید که میتواند برای پیدا کردن اثر سفارشی کمک کننده باشد.

شما می توانید با استفاده از توضیحات موجود در سایت نگاران ، عکس و متن دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و به چاپ تقویم رومیزی اختصاصی خود دست یابید. تیم متخصص نگاران آماده هستند در پروژه مورد نظرتان به شما کمک کنند.

به راحتی تقویم عکس دلخواه خود را با تم ها و قالب های از پیش ساخته شده ایجاد کنید. انتخاب ها می تواند نامحدود باشد. طرح های خیره کننده بسیاری وجود دارد که به احتمال زیاد می توانید متناسب با نیاز خود آن را بیابید و به عنوان سبک خود، انتخاب کنید. برخی از قالب های تقویم، دارای طرح بندی چندین تصویر هستند. با عملکرد چندین تصویر ، می توانید حداکثر 4 عکس را در یک ماه نشان دهید و تقویم رو میزی اختصاصی خود را به چاپ برسانید.

مزایای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی چیست؟

اندازه تقویم را متناسب با نیاز شخصی خود انتخاب کنید و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی دلخواه خود را برای تزئین میز خانه یا محل کار خود ایجاد کنید. بنابراین هر زمان که تمایل داشتید، می توانید تقویم جدول 12 ماهه خود را سفارشی کنید. می توانید تقویم عکس خود را از ماه شروع انتخاب کنید.

به راحتی تقویم عکس دلخواه خود را با تم ها و قالب های از پیش ساخته شده ایجاد کنید. انتخاب ها می تواند نامحدود باشد. طرح های خیره کننده بسیاری وجود دارد که به احتمال زیاد می توانید متناسب با نیاز خود آن را بیابید و به عنوان سبک خود، انتخاب کنید. برخی از قالب های تقویم، دارای طرح بندی چندین تصویر هستند. با عملکرد چندین تصویر ، می توانید حداکثر 4 عکس را در یک ماه نشان دهید و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی را انجام دهید.

نگاران از چه کاغذی برای چاپ استفاده میکند

تکنولوژیکی پردازش تصویر با دانش و تخصص بالا در طی سال ها فعالیت گروه طراحی و چاپ نگاران، باعث شده است که بتوانید تصاویری بهینه شده را در چاپ تقویم رو میزی اختصاصی خود داشته باشید. طیف وسیعی از گزینه های تقویم رومیزی ، با استفاده از کاغذهایی متفاوت و استاندارد، طراحی و سفارشی سازی خواهد شد.

به راحتی تقویم عکس دلخواه خود را با تم ها و قالب های از پیش ساخته شده ایجاد کنید. انتخاب ها می تواند نامحدود باشد. طرح های خیره کننده بسیاری وجود دارد که به احتمال زیاد می توانید متناسب با نیاز خود آن را بیابید و به عنوان سبک خود، انتخاب کنید. برخی از قالب های تقویم، دارای طرح بندی چندین تصویر هستند. با عملکرد چندین تصویر ، می توانید حداکثر 4 عکس را در یک ماه نشان دهید و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی را انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =

پیمایش به بالا

تقویم رومیزی راش ۱۴۰۴

ابعاد پایه : ۲۱ × ۱۲/۵

ابعاد صفحات: ۱۱ × ۲۰/۵

جنس پایه: طلق پلاستیک

تعداد صفحات : ۱۴ برگ

ابعاد یادداشت : ۱ بسته ۷۰ برگی ۷ × ۷

نوع چاپ : ۴ رنگ

رنگ پایه : مشکی

تصاویر تقویم: مکان های تاریخی دنیا

تبلیغات: لیزر روی پلاک و پایه

جنس کاغذ: گلاسه ۲۵۰ گرمی

قیمت با پلاک

۹۵/۰۰۰ تومان

تقویم رومیزی یادداشت دار سپیدار ۱۴۰۴

ابعاد پایه : ۲۸ × ۹/۵

ابعاد صفحات: ۲۱ × ۹

جنس پایه: گالینگور جلد سخت

تعداد صفحات : ۱۴ برگ

ابعاد یادداشت : ۲ بسته ۵۰ برگی ۲۱×۸

و ۶/۵×۸

نوع چاپ : ۴ رنگ

رنگ پایه : طوسی

تصاویر تقویم: مناظر طبیعی

تبلیغات: لیزر روی پایه و طلاکوب

جنس کاغذ: گلاسه ۲۵۰ گرمی

قیمت بدون پلاک

۸۱/۰۰۰ تومان

قیمت با پلاک

۸۶/۰۰۰ تومان

تقویم رومیزی بلوط ۱۴۰۴

ابعاد پایه : ۲۲ × ۱۴

ابعاد صفحات: ۲۲ × ۱۰/۵

جنس پایه: گالینگور جلد سخت

تعداد صفحات : ۱۴ برگ

ابعاد یادداشت : ۲ بسته ۲۰۰ برگی ۱۰×۱۰

نوع چاپ : ۴ رنگ

رنگ پایه : طوسی

تصاویر تقویم: مناظر طبیعی

تبلیغات: لیزر روی پلاک و پایه

جنس کاغذ: گلاسه ۲۵۰ گرمی

قیمت بدون پلاک

۹۲/۰۰۰ تومان

قیمت با پلاک

۹۷/۰۰۰ تومان

تقویم رومیزی افرا ۱۴۰۴

ابعاد پایه : ۲۱/۵ × ۱۴

ابعاد صفحات: ۱۶ × ۱۳/۵

جنس پایه: سلفونی جلد سخت

تعداد صفحات : ۱۵ برگ

جنس کاغذ: گلاسه ۲۵۰ گرمی

نوع چاپ : ۵ رنگ

رنگ پایه : طوسی

تصاویر تقویم: مکان های دیدنی دنیا

تبلیغات: لیزر روی پلاک ، طلاکوب

قیمت بدون پلاک

۳۸/۵۰۰ تومان

قیمت با پلاک

۴۳/۵۰۰ تومان

تقویم رومیزی سرو ۱۴۰۴

ابعاد پایه : ۲۸ × ۱۱/۵

ابعاد صفحات: ۱۱ × ۲۳

جنس پایه: سلفونی جلد سخت

تعداد صفحات : ۱۴ برگ

جنس کاغذ: گلاسه ۲۵۰ گرمی

نوع چاپ : ۴ رنگ

رنگ پایه : طوسی

تصاویر تقویم: شهرهای دنیا

تبلیغات: لیزر روی پلاک ، طلاکوب

قیمت بدون پلاک

 ۴۴/۰۰۰ تومان

قیمت با پلاک

۴۹/۰۰۰ تومان