کاتالوگ صنعتی چیست؟ | طراحی کاتالوگ صنعتی | هزینه چاپ کاتالوگ صنعتی

کاتالوگ صنعتی

کسب‌وکارهای صنعتی یا تولیدی، از کتاب‌های دیجیتال و کاتالوگ‌های کاغذی برای تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کنند. بسیاری از شرکت ها روش دیجیتال را ترجیح می دهند، اما هنوز هم ارزش زیادی در چاپ کاتالوگ های فیزیکی وجود دارد. بسیاری از مشتریان و صاحبان فروشگاه ها، کاتالوگ صنعتی چاپی را به عنوان مرجع آسان، در مرحله برنامه ریزی ارائه کالا ترجیح می دهند. از همین روست که توجه زیادی را بر روی طراحی کاتالوگ صنعتی خود می گذارند. شما می توانید برای تهیه کاتالوگ خود و دریافت هزینه چاپ کاتالوگ صنعتی ، از گروه طراحی و چاپ نگاران ، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ صنعتی ، به مشتریان این امکان را می دهد که محصولات شما را در خانه، دفاتر یا موارد دیگر ثبت کنند. آنها می توانند تصاویر، مشخصات و قیمت را ببینند. همچنین ثابت شده است که مصرف کنندگان به تبلیغات چاپی بیش از تبلیغات دیجیتال اعتماد دارند. در اینجا به نکاتی خواهیم پرداخت که اهمیت کاتالوگ صنعتی را برای شما، روشن تر خواهد کرد.

چیدمان

مصرف کنندگان باید بتوانند به راحتی کاتالوگ شما را مرور کنند، حتی اگر به تازگی با نام تجاری شما آشنا شده اند. محصولات مشابه یا محصولاتی که به یکدیگر مرتبط هستند، باید با هم گروه بندی شوند. لازم است که یک طرح در مورد اینکه چگونه همه محصولات با هم در یک کاتالوگ قرار گیرند، تهیه کنید، سپس آن را به بخش های مختلفی تقسیم نمایید. توجه داشته باشید که در زمان طراحی و چاپ، هزینه چاپ کاتالوگ صنعتی را نیز در نظر داشته باشید.

معرفی کسب و کار

اگرچه احتمالاً قصد دارید کاتالوگ را به مشتریان ثابت ارائه دهید، ممکن است لازم شود آن را به مشتریان علاقه مند نیز ارائه دهید. به همین دلیل مهم است که در ابتدای کاتالوگ یک بخش درباره ما قرار دهید. این می تواند شامل یک توضیح کوچک برای معرفی کسب و کار شما باشد، آدرس محل اصلی کسب و کار و یا شعبات دیگر را ثبت کرده و محصولات صنعتی خود را در کاتالوگ صنعتی خود لیست کنید.

هزینه چاپ کاتالوگ صنعتی

ثبت اطلاعات اولیه برای محصولات

اگر محصولات زیادی دارید، مانند بسیاری از برندهای صنعتی یا تولیدی، ممکن است به دنبال راهی باشید که هنگام طراحی کاتالوگ صنعتی خود، چگونه همه آنها را در یک کاتالوگ تمیز و مختصر قرار دهید. این مهم است که مشتریان شما چه اطلاعاتی می خواهند و در این خصوص، به اصول اولیه پایبند باشید. به عنوان مثال، می توان در کاتالوگ،  به جای یک پاراگراف، یک لیست کوتاه برای توضیحات محصولات قرار دهید. این به مشتریان این امکان را می دهد که به سرعت مشاهده کنند که مهم ترین اطلاعات چیست.

همچنین می توان در کاتالوگ صنعتی ، محصولات خود را با هم گروه بندی کرد و نموداری برای اندازه محصولات ایجاد کرده و شماره مدل آنها را لیست نمود. این یک ایده عالی خواهد بود و برای مشتریان، راهکاری آسان است که بدانند هنگام سفارش، به چه مدلی مراجعه کنند.

استفاده از تصاویر مناسب

در دام این فکر که طراحی کاتالوگ صنعتی ظاهری خسته کننده دارند، گرفتار نشوید. لازم است ویژگی های مهم محصولات خود را با گرافیک برجسته کنید. تصویری ایجاد کنید که روش های مختلف استفاده از محصولات شما را نشان دهد. در نظر داشته باشید که ضمن در نظر گرفتن هزینه چاپ کاتالوگ صنعتی خود، باید حداکثر کیفیت و وضوح تصاویر را نیز با چاپی مناسب، ایجاد کنید.

این واقعا می تواند برای هر صنعتی اعمال شود، برای ایجاد یک کاتالوگ با کیفیت بالا، باید یک طراح خوب داشته باشید. این کاتالوگ صنعتی ، بازتابی از برند شما خواهد بود، بنابراین مطمئن شوید که عالی به نظر می‌رسد. بنابراین، از رنگ ها، تصاویر و گرافیک های جذابی استفاده کنید که نشان دهنده کسب و کار شما هستند. در این خصوص، می توانید از خدمات چاپ و طراحی نگاران ، بهره مند شوید.اگر یه این مطلب علاقه داشتید به شما پیشنهاد میکنیم که حتما سری به مقاله نکات کلیدی در طراحی کاتالوگ را بنویسید.

اشتراک گذاری

مطال پیشنهادی برای شما

کاتالوگ صنعتی
کاتالوگ
هما ادهمی

کاتالوگ صنعتی چیست؟

کاتالوگ صنعتی چیست؟ | طراحی کاتالوگ صنعتی | هزینه چاپ کاتالوگ صنعتی کسب‌وکارهای صنعتی یا تولیدی، از کتاب‌های دیجیتال و

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا