کاربرد لت تبلیغاتی سررسید چیست | چاپ لت در سالنامه

کاربرد لت تبلیغاتی سررسید چیست | چاپ لت در سالنامه

آیا می دانید کاربرد لت تبلیغاتی سررسید چیست؟ لت تبلیغاتی، صفحه ای است که از جنس گلاسه بوده که به طور معمول در چهار رنگ تهیه شده و در حین فرایند چاپ سالنامه و سررسید در بخش های مختلف سررسید قرار می گیرد. شما می توانید این صفحات را در ابتدا، انتها یا اواسط تقویم ها مشاهده کنید. کاربرد مهم این لت می تواند در خصوص معرفی محصولات، تبلیغ و اطلاعاتی در خصوص کسب و کار شما باشد. چاپ لت در سالنامه می تواند آن را سفارشی سازی کرده و بر اعتبار آن بیافزاید.

کاربرد لت تبلیغاتی سررسید چیست

کاربرد لت تبلیغاتی سررسید در معرفی برند

کاربرد لت تبلیغاتی سررسید در معرفی برند، بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. لتها به جهت کیفیت و جذابیتی که دارند در همان نگاه اول مورد توجه هستند. آنها با طرح های گرافیکی طراحی و چاپ می شوند تا جلوه بصری زیبایی را ایجاد کرده و بر تاثیرگذاری سررسید موثر باشند.

این در حالی است که لت گلاسه استفاده شده در سررسید می تواند اطلاعات مربوط به محصولات شما را در بربگیرد و این پتانسیل را دارد که بتواند مخاطبان زیادی را جذب کند.

علت استفاده محدود لت در سررسید

از جمله علت استفاده محدود لت در سررسید این است که وزن آن را زیاد می کند. این مهم است که تقویم تبلیغاتی شما دارای وزن سبکی بوده و قابلیت حمل داشته باشد. زیرا قرار است همواره همراه فرد باشد. در صورتی که ضخامت صفحات گلاسه در چاپ لت در سالنامه درست انتخاب شود، به حتم خواهد توانست وزن مطلوبی را به خود اختصاص داده و هزینه نهایی سررسید را نیز افزایش ندهد.

از سویی دیگر، نکته ای که باعث استفاده کمتر لت ها در تقویم می شود، صحافی کردن آن است. در واقع، صفحات گلاسه در هنگام صحافی با چسب گرم به خوبی نچسبیده و کار نهایی دارای کیفیت مناسبی نخواهد شد. این در حالی است که صحافی و چاپ سررسید اهمیت زیادی دارد.

کاربرد لت تبلیغاتی سررسید چیست

مهم ترین کاربرد لت تبلیغاتی سررسید

از مهم ترین کاربرد لت تبلیغاتی سررسید این است که به راحتی می توانید آن را به یک سررسید با فرم اختصاصی و سفارشی شده تبدیل کنید. اگر می خواهید سررسید 1402 را سفارش دهید، می توانید با کارشناسان نگاران در ارتباط بوده و خدمات طراحی و چاپ این مجموعه بهره مند شوید. همچنین اگر علاقه مند به چاپ سررسید در مجموعه نگاران هستیدم به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله ی انواع مختلف سر رسید را بخوانید .

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا