مدل های مختلف سررسید

مدل های مختلف سررسید

مدل های مختلف سررسید | طراحی تقویم های شخصی

مدل های مختلف سررسید

دو نوع از محبوب ترین مدل های مختلف سررسید، تقویم دیواری و تقویم رومیزی هستند. همچنین تقویم ‌هایی که با خاطرات روزانه و عکس های شخصی سازی شده ترکیب شده‌اند، محبوب هستند. شاید بتوان گفت امروزه، تقویم‌ های جیبی کمتر شده‌اند. برخی هم معتقد هستند که با ظهور تقویم های دیجیتال، تقویم های چاپی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند. اما این واقعیت ندارد. با وجود اینکه یک تقویم دیجیتال ابزار مناسبی برای برنامه ریزی کار شما است، اما هنوز نمی تواند جایگزین تقویم واقعی و ملموس شود که با سلیقه تولید شده می تواند به عنوان یک عنصر طراحی استفاده شود.

مدل های مختلف سررسید

پارامترهای موثر در قیمت مدل های مختلف سررسید

پارامتر اصلی که بر قیمت انواع مختلف سررسید مدل های مختلف سررسید تأثیر می گذارند، شامل موارد ذیل است:

اندازه سررسید:

به عنوان مثال، اندازه سررسید دیواری از A4 تا B1 متغیر است.

نوع کاغذ در سررسید:

رایج ترین نوع کاغذ در سررسید، کاغذ روکش دار و افست است که اغلب از مقوای یک طرفه استفاده می شود. برای موارد اختصاصی تر، از مقوا استفاده می شود.

مدل های مختلف سررسید

شکل استاندارد یا غیر استاندارد:

طراحی تقویم های شخصی و تولید سررسیدهایی با شکل غیراستاندارد مواد و کار بیشتری را می ‌طلبد و در مقایسه با تقویم ‌های استاندارد گران ‌تر می‌شود، به ‌علاوه تقویم‌های غیراستاندارد معمولاً در تعداد بالاتر تولید می‌شوند.

تعداد صفحات مدل های مختلف سررسید:

معمولاً برای تقویم های 12 ماهه، از 12 صفحه چاپ شده یک طرفه یا 6 صفحه چاپ شده در هر دو طرف استفاده می شود. برخی از تقویم ها دارای صفحاتی با طرح بندی 3 ماهه هستند.

مقدار:

 برای تقویم های شرکتی، مقدار تولید معمولاً در محدوده صد تا چند هزار قطعه قرار می گیرد، اگر بودجه محدود است، برای مقدار کم، توصیه می شود تقویم هایی با شکل استاندارد انتخاب کنید.

رنگ‌های به کار رفته در مدل های مختلف سررسید:

رنگ‌های به کار رفته در سررسید نیز بر قیمت موثر است. تقویم‌هایی با پایه تبلیغاتی تمام رنگی معمولاً صفحاتی در دو رنگ دارند. سیاه یا خاکستری برای روزهای هفته، قرمز برای تعطیلات آخر هفته و تعطیلات در نظر گرفته می شود.

صحافی تقویم:

معمولاً از یک مارپیچ فلزی یا پلاستیکی برای صحافی و چسباندن استفاده می شود.

طراحی تقویم های شخصی

می توانید برای چاپ و طراحی تقویم های شخص سازی شده خود، از خدمات چاپ و طراحی سرسید نگاران بهره مند شوید. فقط کافی است ایده خود را در این خصوص به کارشناسان منتقل کرده و از میان مدل های مختلف سررسید انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا