طراحی و چاپ نگاران

 • حک لوگو روی جلد چرمی سررسید | تقویم 1402 با جلد چرمی

  حک لوگو روی جلد چرمی سررسید

  امروزه، با توجه به نزدیک شدن به پایان سال، طراحی تقویم ها تنوع بیشتری یافته است که از آن جمله می توان حک لوگو روی جلد چرمی سررسید را نام برد. چرم یک ماده فوق ‌العاده محبوب برای حکاکی و برش لیزری است. ورق های چرمی خام و محصولات چرمی از پیش ساخته شده، بسیار بادوام بوده و ارزش بالایی دارند، به خصوص زمانی که برای مشتری با لیزر شخصی سازی شوند. شما می توانید تقویم 1402 با جلد چرمی را در نگاران، سفارش دهید.

  حک لوگو روی جلد چرمی سررسید

  انواع حک لوگو روی جلد چرمی

  انواع حک لوگو روی جلد چرمی سررسید را می توان برای مشتریان استفاده نمود. نتایج حکاکی که با لیزر خود به دست می آورید به نوع چرمی که با آن کار می کنید و نحوه واکنش پرتو لیزر با آن بستگی دارد. گزینه های مختلفی در انواع چرم وجود دارد. جیر نیز، نوع دیگری از چرم است. اگرچه به اندازه انواع چرم طبیعی مقاوم نیست، اما می توان آن را با لیزر حکاکی و برش داد.

  حکاکی لیزری چرم

  فرآیند حکاکی یا اچ کردن چرم، منجر به یک جلوه برجسته می شود و بسته به سطح چرم، کنتراست قابل توجه و تمیزی ایجاد می کند. چرم های رنگ روشن، کنتراست رنگی قابل توجهی ایجاد می کنند، در حالی که حکاکی روی چرم های تیره تر، کنتراست ظریف تری را فراهم خواهد کرد.

  اگر به تضاد رنگی پویا نیاز دارید، بهتر است چرم برنزه، بژ یا قهوه ای روشن را با حک لوگو روی جلد چرمی سررسید استفاده کنید. نتایج حکاکی شما بیشتر به نوع چرم استفاده شده و همچنین تنظیمات سرعت، قدرت و فرکانس لیزر شما بستگی دارد. مانند هر ماده دیگری، توصیه می کنیم پارامترهای مختلف را تا رسیدن به نتایج دلخواه خود آزمایش کنید. ضمن آنکه، بسته به توان لیزرتان، می‌توانید چرم را در هر جایی بین 1/16 اینچ و 1/4 اینچ ضخامت برش دهید.

  مزایای حک لوگو روی جلد چرمی سررسید

  مزایای حک لوگو روی جلد چرمی سررسید

  استفاده از لیزر برای حک لوگو روی جلد چرمی سررسید مزایای متعددی دارد. اول، لیزر طراحی های فوق العاده ای را ایجاد می کند که ساییده یا خراب نمی شود. ثانیا، بر خلاف ابزارهای دستی چرم، برش چرم با لیزر فوق العاده سریع، دقیق و شاید مهمتر از همه، سازگار است. علاوه بر این، کار با لیزر، تاب خوردگی را که گاهی اوقات ممکن است با ابزارهای دستی رخ دهد، از بین می برد.

  تقویم 1402 با جلد چرمی

  هنگام استفاده از لیزر برای آماده کردن تقویم 1402 با جلد چرمی، هیچ تماس قسمت به قسمتی وجود ندارد، به این معنی که هیچ تیغه یا قطعات گران قیمتی برای تعویض به کار گرفته نمی شود. در نهایت، هیچ زمانی برای بستن چرم برای پردازش تلف نخواهد شد. به سادگی ورق چرمی را در بستر لیزر خود قرار داده و الگوی مورد نظر ، حکاکی یا برش داده می شود. می توانید برای دریافت قیمت سفارشی کردن تقویم خود و حک لوگو روی جلد چرمی سررسید، هماهنگی های لازم را با نگاران انجام دهید.

  اشتراک گذاری

  آخرین مطالب

  چاپ سربرگ
  مقالات
  چاپ سربرگ

  چاپ سربرگ | طراحی سرکاغذ اداری طرح عالی و چاپ سربرگ با کیفیت بالا می تواند تفاوت زیادی در درک

  ادامه مطلب »
  رول آپ
  مقالات
  رول اپ چیست

  رول اپ چیست | رولاپ استند اگر به دنبال نمایشگر بنری جذاب با مدیریت آسان هستید، بنرهای رول آپ ،

  ادامه مطلب »

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  به بالای صفحه بردن