چاپ کارت تبریک سال نو| هزینه طراحی کارت تبریک

چاپ کارت تبریک سال نو

برای کسانی که به دنبال کارهای خلاقانه هستند، چاپ کارت تبریک سال نو به صورت سفارشی، بهترین انتخاب است. به خصوص که بخواهند کارت های خود را با آثار هنری یا نمونه کارهای خود ایجاد کنند. حتی ممکن است ترجیح دهند هر کارت را شخصی سازی کنند، به طوری که هر گیرنده چیزی واقعا منحصر به فرد دریافت کند، نه یک کالای قالبی و خریداری شده در فروشگاه ها را تحویل بگیرد. اگر شما نیز از این دسته هستید، می توانید سفارش کار خود را به نگاران ارائه کرده و هزینه طراحی کارت تبریک را نیز سوال نمایید.

چاپ کارت تبریک سال نو

طراحی چاپ کارت تبریک سال نو

برای کسانی که می خواهند طراحی چاپ کارت تبریک سال نو را به صورت شخصی تری داشته باشند، می توانند بهترین عکس های خود را برای هر مناسبت به کارت تبدیل کنند. انجام این کار آسان بوده و با قیمت مناسب ارائه می شود. اما برای اینکار باید نکاتی را در نظر داشته باشید که در اینجا به آن می پردازیم:

انتخاب کاغذ مناسب برای کارت تبریک

نحوه ارائه کارت تبریک خود بر نوع کاغذی که انتخاب می کنید تأثیر می گذارد. برای پرداخت براق ‌تر و صیقلی ‌تر، می‌توانید کاغذهای عکاسی سنتی را انتخاب کنید که موادی با کیفیت و ماندگاری طولانی به شما می‌دهد. یک کاغذ طراحی پسندتر که حسی بادوام و بافت مناسب داشته باشد نیز می تواند گزینه خوبی باشد. روکش مات برای عکس‌ها، به آن ها هویت حرفه‌ای عالی می دهد.

چاپ کارت تبریک سال نو

اندازه مناسب برای چاپ کارت تبریک سال نو

اندازه مناسب برای چاپ کارت تبریک سال نو معمولاً از 7.4 سانتی‌متر در 10.5 سانتی‌متر تا 12.5 سانتی‌متر در 17.5 سانتی‌متر متغیر است. تصمیم گیری در مورد مربع یا مستطیل بودن چیدمان کارت بسیار مهم است، زیرا ارائه بر جهت چاپ عکس شما تأثیر می گذارد و اینکه آیا می توانید طرح ها، تصاویر یا پوشش های متنی اضافی را روی کارت قرار دهید. اگر به این مقاله علاقه داشتید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله چاپ کارت پستال را حتما مطالعه کنید.

وضوح چاپگر

وضوح چاپگر با کاغذ و سبک هنری همراه است. وضوح بر حسب نقطه در اینچ (DPI) اندازه گیری می شود. DPI بالاتر مربوط به وضوح بهتر و واضح تر است، زیرا چاپگر می تواند نقاط بیشتری را در صفحه نمایش دهد و در نتیجه وضوح و کیفیت تصویر را افزایش می دهد.

هزینه طراحی کارت تبریک

هزینه طراحی کارت تبریک  به موارد سفارش داده شما بستگی دارد. ممکن است بخواهید سطحی از چاپ و قالب بندی دو طرفه، یا شاید یک طرح بندی بر اساس ستون یا تقسیم کارت داشته باشید. طراحی پیچیده تر ممکن است منجر به مراحل بیشتری شود که در هزینه ها موثر است. سفارش چاپ کارت تبریک سال نو را به طراحان و تیم تبلیغاتی نگاران بسپارید.

مطالب پیشنهادی برای شما

آخرین مطالب

چاپ گیفت کارت | هزینه طراحی Gift cart
مقالات
چاپ گیفت کارت

چاپ گیفت کارت | هزینه طراحی Gift cart خاص کردن هر هدیه ای می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا