طراحی لت­های داخل سررسید | لت گلاسه در تقویم

طراحی لت­های داخل سررسید | لت گلاسه در تقویم

یکی از راه های تبلیغاتی موثر، طراحی لت­های داخل سررسید است که می تواند در اندازه های مختلف و با طراحی های متفاوتی ارائه شود. به طور معمول، آنها از کاغذ گلاسه ساخته شده و در چهار رنگ چاپ می شوند. محل نصب آنها نیز می تواند در ابتدا یا انتهای سررسید و یا در بخش های میانی آن باشد. لت گلاسه در تقویم، می تواند طراحی های متنوعی داشته باشد که می تواند با هماهنگی لازم با رنگ سازمانی برند و یا معرفی محصولات یا خدمات باشد.

مزیت طراحی لت­های داخل سررسید

از مزیت طراحی لت­های داخل سررسید می توان به این نکته اشاره نمود که این صفحات، امکان درج نوشته و تصویر را داشته و می تواند توجه مخاطب را به سرعت به خود جلب نماید. این یک انتقال دهنده پیام مناسب است که به عنوان ابزاری کارآمد در تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از تقویم های اختصاصی، از این روش استفاده می شود.

با انتخاب یک طراحی مناسب برای لت گلاسه در تقویم در ابتدای سررسید، می توان به راحتی مخاطب را به خود جلب نمود. البته مهم است که نوع کاغذ، تعداد صفحات و کیفیت آنها را در لت ها در نظر بگیرید. اگر به دنبال چاپ سررسید اختصاصی خود هستید، از تاثیر فوق العاده طراحی لت­ های داخل سر رسید غافل نشوید.

لت گلاسه در تقویم

اضافه کردن لت گلاسه در تقویم

در صورتی که نحوه صحافی سررسید، از نوع فنری باشد، لت گلاسه در تقویم همانند دیگر صفحات، در پانچ قرار می گیرد تا به وسیله فنر، متصل شود. اما هنگامی که نوع صحافی ته دوخت باشد، متناسب با تعداد سفارش و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته شده است، لت ها به سررسید اضافه می شوند.

به طور معمول، در سفارش های کم، این لت ها، به وسیله چسب به دیگر صفحات تقویم تولید شده چسبانده می شود. اما در تیراژ بالا، پس از طراحی لت­های داخل سررسید ، برای صحافی آنها، از دوخت همراه با صفحات دیگر استفاده می شود.

انتخاب تعداد لت تبلیغاتی

انتخاب تعداد لت تبلیغاتی در سررسید، مطابق با مطالبی است که برای تبلیغات، از سوی مشتری، سفارش داده شده است. به طور معمول، تعداد لت های سفارشی، بین 2 تا 8 لت خواهد بود که به صورت زوج در نظر گرفته می شود.

نکته قابل توجه این است که در صورت اضافه کردن تعداد بیشتر از 8 لت، سررسید ضخیم خواهد شد و چندان مطلوب مشتری نیست.

برای مطالعه بیشتر: کاربرد لت تبلیغاتی سررسید و سالنامه

طراحی لت­های داخل سررسید

هزینه لت گلاسه در تقویم

در صورتی که تصمیم دارید سررسید اختصاصی خود را سفارش دهید، می توانید ابتدا هزینه لت گلاسه در تقویم را از کارشناسان نگاران سوال کرده و مطابق با نیاز خود، برای سفارش طراحی لت­های داخل سررسید و سررسید 1402 اقدام کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا