سررسید وزیری 1402 | سالنامه وزیری ۱۴۰۲

نگاران تولید کننده انواع سررسید های وزیری اختصاصی و عمومی میباشد، سررسید وزیری ۱۴۰۲ از متداول ترین سالنامه های تولید شده می باشد. سالنامه وزیری 1402 با توجه به فضای بیشتری که نسبت به سایر سالنامه ها دارد برای یادداشت نمودن کارهای روزانه، قرار ملاقات ها و نت برداری های مهم بسیار مناسب است. بدلیل ابعاد بزرگتر و وزن بیشتر سررسید وزیری نسبت به سالنامه های اروپایی و رقعی عموما سررسید وزیری در کارهای دفتری مورد استفاده و روی میز کار قرار می گیرد. با توجه به استفاده مداوم از این نوع سررسید در طی یک روز کیفیت کاغذ داخل و صحافی آن باید به نحوی باشد که ساختار سالنامه در طی سال کاری حفظ شود.

نمونه کارهای سررسید وزیری نگاران

برای مشاهده نمونه کارهای سررسید وزیری نگاران روی عکس ها کلیک کنید تا عکس های سالنامه وزیری را در زوایای مختلف مشاهده نمایید.

چاپ سررسید سوین
سالنامه وزیری سوین
چاپ سررسید وزیری زروان سال
سررسید وزیری زُروان
چاپ سررسید وزیری دیبا
سالنامه وزیری دیبا
سفارش سررسید سارنگ وزیری سال ۱۴۰۲
سالنامه وزیری سارنگ
چاپ سررسید وزیری کارن
سررسید وزیری کارن
سررسید وزیری دنیز
سالنامه وزیری دنیز
سررسید وزیری ماهور
سررسید وزیری مارال ۱
سررسید وزیری مارال ۲
سالنامه مارال ۲
سالنامه وزیری مارال ۱
سالنامه وزیری ژاوا
چاپ سالنامه سیوان 1
سالنامه وزیری سیوان ۲
سالنامه سیوان ۲ سال
سالنامه وزیری سیوان ۱
چاپ سررسید دایان وزیری سال
سالنامه وزیری دایان
سررسید رامان
سررسید وزیری رامان
سررسید آرا مشکی
سررسید وزیری آرا مشکی
سررسید وزیری رز
سررسید وزیری رُز

صفحات داخل سررسید وزیری

کاغذ استفاده شده در سالنامه وزیری تحریر 70 گرم سفید است که در دو نوع اندونزی و چینی موجود می باشد که توصیه می شود با توجه به کاربرد زیاد سررسید وزیری از تحریر سفید اندونزی که کیفیت بالاتری نسبت به کاغذ های چینی دارد استفاده شود. سررسید وزیری به صورت تک رنگ و دو رنگ در مدل های روزانه (پنجشنبه و جمعه با هم ، جمعه جدا) و دو روزه تولید می شود. که نوع صحافی روزانه ته دوخت و صحافی سررسید وزیری دوروزه فنر دوبل می باشد.
برای سفارشاتی با تیراژ بالاتر از 1000 جلد این امکان وجود دارد که آرم شرکت بالای تمام صفحات به صورت تک رنگ و دورنگ و یا به صورت ترام در وسط صفحات به صورت تک رنگ چاپ شود. که با توجه به استفاده روزانه سالنامه وزیری در ارگان ها، نهادها و شرکت ها لوگوی شرکت مدام در معرض دید بوده و بهترین نوع اختصاصی سازی سالنامه می باشد.

جلد سالنامه وزیری

جنس جلد سررسید وزیری معولا به صورت سلفونی، گالینگور، چرم مصنوعی و چرم ترمو می باشد. که با توجه به نیاز مشتری از لحاظ قیمت عرضه می شود. برای اختصاصی سازی و درج تبلیغات در سررسیدهای وزیری با توجه به نوع جنس جلد راه های مختلفی وجود دارد. که می توان به حک طلاکوب و نقره کوب برای سالنامه های سلفونی و گالینگور، حک داغی برای سالنامه های چرم ترمو و لیزر روی پلاک برای سالنامه های چرم مصنوعی اشاره کرد. همچنین برای تیراژ های بالاتر از 500 جلد می توان طرح اختصاصی هر شرکت را در سالنامه های سلفونی چاپ نمود و روکش روی جلد کاملا اختصاص به شرکت مربوطه داشته باشد.

تبلیغات داخل سالنامه وزیری

شما با چاپ لت رنگی در سررسید وزیری می توانید اطلاعات کاملی از خدمات، محصولات و مجموعه خود را معرفی کنید. لت های رنگی صفحاتی به تعداد 4 ، 8 و 16 صفحه دارند و روی کاغذ گلاسه 135 گرمی چاپ و اصولا در ابتدای سالنامه قرار داده می شوند. مخاطبین شمادر اولین نگاه بعد از باز نمودن سررسید به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و می تواند تاثیر گذار ی مناسبی در ذهن مخاطب شما داشته باشد. از این رو پر کاربرد ترین نوع اختصاصی سازی در سالنامه ها لت های رنگی می باشند.
به صفحاتی که اول و آخر سالنامه را به جلد می چسباند آستر بدرقه گفته می شود. جنس کاغذ آستر بدرقه باید از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده تا مغزی سررسید از جلد جدا نشود. به همین خاطر ضخیم تر از صفحات داخل در نظر گرفته می شود. و عموما از کاغذ تحریر 120 گرم اندونزی و یا کاغذ های فانتزی استفاده می شود. شما می توانید تبلیغات خود را بر روی آستر بدرقه نیز چاپ کنید و سررسید خود را کاملا اختصاصی نمایید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
پیمایش به بالا