طراحی فاکتور کاربن لس | قیمت فاکتور چهار رنگ سه نسخه ای

چاپ فاکتور کاربن لس

اگر اغلب از فرم ‌های چاپ شده فاکتور استفاده می کنید، می توانید سفارش طراحی فاکتور کاربن لس را به نگاران بدهید.  می توانید متناسب با نیاز کسب و کار خود، در فرم‌ های فاکتور تغییراتی ایجاد ‌کرده و آنها را به تعداد نسخه های مورد نظر خود، به چاپ برسانید. قیمت فاکتور چهار رنگ سه نسخه ای را از کارشناسان نگاران دریافت کنید. در اینجا نکاتی برای استفاده صحیح از این فاکتورها آورده شده است.

چاپ فاکتور کاربن لس

انتخاب کاغذ برای طراحی فاکتور کاربن لس

 انتخاب کاغذ برای طراحی فاکتور بدون کاربن مهم است. این نوع کاغذ بدون مشکل در چاپگر جوهرافشان یا لیزری چاپ می شود، اما باید در نظر داشته باشید که دسته های فاکتور چاپ شده به وضوح با سمت تصویر مشخص شده اند. کاغذ از پیش تنظیم شده را به درستی در چاپگر قرار دهید تا دستگاه در سمت تصویر کاغذ کاربن لس را چاپ کند.

چاپ تعداد صحیح برگه ها

چاپ تعداد صحیح برگه ها را در نظر داشته باشید. مانند تمام چاپ های دیگر، شما باید هر بار یک ورق از فاکتور را چاپ کنید، به عنوان مثال برای چاپ بیست فرم 3 نسخه ای، ا چاپگر باید 60 بار چاپ کند. نتیجه بیست فرم 3 نسخه ای یکسان خواهد بود. قیمت چاپ فاکتور چهار رنگ سه نسخه ای در نگاران کاملا مناسب است.

تایید ترتیب برگه در طراحی فاکتور کاربن لس

تایید ترتیب برگه در طراحی فاکتور بدون کاربن از دیگر نکات مهم است. اگر در سمت تصویر چاپ کرده باشید، فرم جدید شما کار خواهد کرد. اما بسته به اینکه چاپگر شما چگونه کاغذ را از طریق دستگاه تغذیه می‌کند، ممکن است لازم باشد برگه‌ ها را در صورت معکوس کردن، به ترتیب درست آن مرتب کنید.

قیمت فاکتور چهار رنگ سه نسخه ای

سبک نوشتن در کاغذهای بدون کاربن

اکنون آماده استفاده از فرم بدون کربن خود هستید. به خاطر داشته باشید که سبک نوشتن در کاغذهای بدون کاربن متفاوت است. این فرم ها با فشار فیزیکی روی ورقه ها کار می کنند. برای بهترین نتیجه، از سبک نوشتاری محکم با خودکار استفاده کنید.

قیمت فاکتور چهار رنگ سه نسخه ای در نگاران

قیمت فاکتور چهار رنگ سه نسخه ای را از کارشناسان نگاران سوال کنید. می توانید برای انتخاب کاغذ کاربن لس مناسب جهت طراحی فاکتور کاربن لس و سازگاری آن با دستگاه چاپگر خود، مشاوره های لازم را از نگاران دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

روتوش عکس چیست؟
مقالات
روتوش عکس چیست؟

روتوش عکس فرآیندی است که در آن با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر، تغییراتی بر روی عکس ها اعمال

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا