طراحی سفارشی جلد سالنامه 1403| هزینه چاپ جلد سالنامه

طراحی سفارشی جلد سالنامه

طراحی سفارشی جلد سالنامه 1403ممکن است کار دشواری به نظر برسد، اما با ابزار مناسب، بسیار ساده و راحت خواهد بود. در صورتی که قصد دارید سالنامه اختصاصی خود را داشته باشید، می توانید از خدمات چاپ و طراحی نگاران بهره مند شوید. در اینجا هزینه چاپ جلد سالنامه برای شما محاسبه شده و در صورت تایید، کار طراحی و سپس چاپ آن در بهترین کیفیت انجام می شود.

طراحی سفارشی جلد سالنامه

نحوه طراحی سفارشی جلد سالنامه

در بیان نحوه طراحی سفارشی جلد سالنامه 1403 ، باید گفت برای افرادی که دوست دارند از رنگ های مختلف استفاده کنند، طرح جلد تقویم قرمز یک گزینه ایده آل است. این می تواند به سالنامه ظاهری قدیمی بدهد و الگوهای مختلفی را به نمایش بگذارد. در سمت چپ، می توانید نام و لوگوی شرکت خود را اضافه کنید و همچنین فضایی برای ذکر آدرس در اختیار داشته باشید.

جلد ساده و با دوام

یک کاور تقویم با طراحی ساده، دارای ترکیبی از رنگ های چشم نواز است. ترکیب آبی و سفید زیبا به نظر می رسد و فونت ساده، خواندن آن را بسیار آسان می کند. برای حرفه ای تر جلوه دادن آن، از تصویر استوک استفاده کنید. این تصاوی آن را کمی جذاب تر می کند، ضمن آنکه می تواند معرف نمونه کارها و عکس های دلخواه شما باشد.اگر علاقه به خواندن این دست مقالات دارید میتوانید مقاله ی انواع جلد سرسید را بخوانید .

طراحی سفارشی جلد سالنامه

طراحی جلد حرفه ای

اگر می خواهید برای طراحی جلد بسیار حرفه ای برای یک شرکت یا سازمان الهام بگیرید، استفاده از تقویمی که دارای صفحات مناسب برای نوشتن است، یک گزینه عالی است. این به شما منطقه کافی برای ذکر تمام جزئیات اصلی شرکت مانند نام شرکت، وب سایت، آدرس و شماره تماس می دهد. ضمن آنکه می توانید آن را کاملا با رنگ سازمانی خود هماهنگ کنید.

اول از همه، آنها انگیزه و نتیجه کار را در یک چکیده، قبل از مقدمه، خلاصه می کنند. سپس، قسمت‌های جزئی‌تر را در یک یا چند ضمیمه به انتهای مقاله منتقل می‌کنند. در نهایت، محتوای موجود در بدنه را به شکل اثبات قضیه ساختار می‌دهند.

هزینه چاپ جلد سالنامه

در صورتی که برای شرکت و یا هدیه به دوستان، به دنبال طراحی و چاپ سالنامه هستید، می توانید هزینه چاپ جلد سالنامه و تقویم خود را از نگاران دریافت کرده و سپس، کار خود را به این مجموعه سفارش دهید. تیم حرفه ای و متخصص نگاران، با ایده هایی نوآورانه، اقدام به طراحی سفارشی جلد سالنامه 1403نموده و آن را با مناسب ترین قیمت، تحویل خواهد داد.همچنین اگر به دنبال دانستن نکات بیشتری راجه به سالنامه هستید به شما پیشنهاد میکنیم که حتما مقاله ی  طراحی کاربردی سالنامه را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

پیمایش به بالا