کمپین تبلیغاتی اینستاگرام | تبلیغات در اینستاگرام | کمپین تبلیغاتی با هزینه مناسب

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

ایجاد تبلیغات موفق در اینستاگرام خیلی سخت نیست، زیرا کاربران از قبل آماده خرید از این پلتفرم هستند. اگر بودجه ای برای شبکه های اجتماعی پولی اختصاص داده اید، باید به شدت به اجرای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام فکر کنید. 27 درصد از کاربران می گویند که محصولات و مارک های جدید را از طریق تبلیغات در اینستاگرام پیدا می کنند و تبلیغات اینستاگرام می تواند به بیست درصد از جمعیتی برسد که بالای 13 سال دارند. می توانید از طریق نگاران، کمپین تبلیغاتی با هزینه مناسب را داشته باشید.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

تبلیغات اینستاگرام پست هایی هستند که کسب و کارها می توانند برای ارائه به کاربران اینستاگرام هزینه پرداخت کنند. مانند فیس بوک، تبلیغات در اینستاگرام در سراسر برنامه ظاهر می شود، از جمله در فیدهای کاربران، استوری ها، کاوش و موارد دیگر را شامل می شود.

 کمپین تبلیغاتی اینستاگرام شبیه به پست های معمولی به نظر می رسند، اما همیشه دارای یک برچسب “حامی مالی” هستند تا نشان دهند که آنها یک تبلیغ محسوب می شوند. همچنین اغلب دارای ویژگی های بیشتری نسبت به یک پست معمولی مانند پیوندها، دکمه های CTA و کاتالوگ محصولات می باشند.

هزینه تبلیغات اینستاگرام

کمپین تبلیغاتی با هزینه مناسب بسیار به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از عوامل هزینه تبلیغات اینستاگرام عبارتند از هدف گیری شما، رقابت پذیری صنعت شما، زمان از سال (هزینه ها اغلب در دوره های خرید تعطیلات افزایش می یابد)، قرار دادن (هزینه ها می تواند بین تبلیغات نمایش داده شده در فیس بوک و اینستاگرام متفاوت باشد) منظور شوند.

بهترین راه برای ارزیابی بودجه، راه‌ اندازی یک کمپین تبلیغاتی اینستاگرام در Ads Manager و جستجوی ماژول‌های Audience Definition و Estimated Daily Results است که به شما می‌گوید آیا تنظیمات بودجه شما برای دستیابی به مخاطبان مورد نظر در مدت زمان مورد نظر شما کافی است یا خیر.

شما می توانید با صرف هزینه ای اندک در روز شروع کنید و از آنجا بر اساس موفقیت خود، کمپین تبلیغاتی با هزینه مناسب را افزایش دهید. می توانید بودجه روزانه یا محدودیت های هزینه سالانه را تعیین کنید.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

انواع تبلیغات اینستاگرام

انواع مختلفی از فرمت های تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد، شما می توانید بهترین نوع تبلیغ را انتخاب کنید که با هدف تجاری خاص شما مطابقت دارد. هر قالب کمپین تبلیغاتی اینستاگرام ، دارای انتخاب خاص خود از گزینه های فراخوان است که در زیر لیست شده است.

تبلیغات تصویری:

تبلیغات تصویری به کسب و کارها این امکان را می دهد که از تصاویر واحد برای تبلیغ برند، محصولات و خدمات خود استفاده کنند. تبلیغات تصویری برای کمپین تبلیغاتی با هزینه مناسب با محتوای بصری جذاب که می تواند در یک تصویر منفرد منتقل شود، مناسب است. این تصاویر را می توان از عکاسی با کیفیت بالا یا طراحی و تصویرسازی ایجاد کرد.

همچنین امکان افزودن متن به تصاویر نیز وجود دارد. با این حال، اینستاگرام توصیه می‌کند برای بهترین نتیجه، متن را تا حد امکان محدود کنید. تبلیغات استوری اینستاگرام، تبلیغات تصویری یا ویدیویی تمام صفحه هستند که بین استوری های کاربران ظاهر می شوند.

استوری های اینستاگرام:

استوری های اینستاگرام بخشی از برنامه کمپین تبلیغاتی اینستاگرام است که به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد و بیش از 500 میلیون کاربر اینستاگرام هر روز استوری را مشاهده می کنند. به طور معمول، در استوری ها، تعامل بالاتر است به دلیل آنکه در صفحه موبایل به راحتی صفحه را پوشش می دهد.

 بهترین تبلیغات در اینستاگرام آنهایی هستند که شبیه استوری های معمولی به نظر می رسند و این احساس را منتقل می کنند و به عنوان تبلیغات متمایز نمی شوند. هنگام طراحی تبلیغات استوری، کسب‌ و کارها می ‌توانند از همه ویژگی ‌های ارگانیک استوری اینستاگرام مانند فیلترها، متن، فایل‌های GIF و استیکرهای تعاملی استفاده کنند. آگهی ‌های داستانی می‌توانند از عکس ‌ها و ویدیوها استفاده کنند.

تبلیغات ویدیویی:

مانند تبلیغات تصویری، تبلیغات ویدیویی در اینستاگرام به کسب و کارها این امکان را می دهد که نگاه دقیق تری به برند، محصولات و خدمات خود در اختیار کاربران قرار دهند. تبلیغات ویدیویی در کمپین تبلیغاتی اینستاگرام ، درون فید می ‌تواند تا 60 دقیقه طول بکشد، اما ویدیوهای کوتاه ‌تر معمولاً مؤثرتر هستند. بهترین روش ها برای طراحی تبلیغات ویدیویی اینستاگرام را می توانید با کمک کارشناسان نگاران، بیابید.

برخی از تبلیغات، دارای مجموعه ای از تصاویر یا ویدیوها هستند که کاربران می توانند از طریق آنها به اطلاعاتی سریع دست یابند. آنها می توانند هم در فید و هم در استوری های اینستاگرام ظاهر شوند، با یک دکمه تماس برای اقدام یا با کشیدن لینک به سمت بالا که کاربران را مستقیماً به وب سایت شما هدایت می کند.

می توانید برای کمپین تبلیغاتی با هزینه مناسب ، مجموعه ای از محصولات مرتبط را به نمایش بگذارید، یک داستان چند قسمتی بگویید یا حداکثر 10 تصویر یا ویدیو را به اشتراک بگذارید.

تبلیغات مجموعه:

تبلیغات مجموعه ترکیبی از تبلیغات در اینستاگرام با روشی متفاوت است. تبلیغات مجموعه محصولات را مستقیماً از کاتالوگ محصولات شما به نمایش می گذارد. این برای برندهای تجارت الکترونیک مناسب‌تر هستند، زیرا به کاربران اجازه می‌دهند محصولات را مستقیماً از آگهی خریداری کنند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا