چاپ سربرگ | طراحی سرکاغذ اداری

چاپ سربرگ

طرح عالی و چاپ سربرگ با کیفیت بالا می تواند تفاوت زیادی در درک شرکت شما ایجاد کند. سربرگ های خلاقانه نه تنها راهی عالی برای شناخت برند شما هستند، بلکه هنگام نوشتن نامه های رسمی یا ارسال فاکتورهای چاپی نیز حیاتی خواهند بود. نکات مهمی در طراحی سرکاغذ اداری وجود دارد که در اینجا به آن می پردازیم.

طرح و چاپ سربرگ خود را برنامه ریزی کنید.

لازم است که همواره طرح و چاپ سربرگ خود را برنامه ریزی کنید. قبل از اینکه به طرح رنگ و عناصر طراحی خود فکر کنید، باید یک طرح برای سربرگ خود داشته باشید. با تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک سرصفحه یا پاورقی می خواهید جزئیات تماس و لوگوی خود را کجا قرار دهید، شروع کنید.

در مورد محتوای سربرگ خود تصمیم بگیرید.

در گام بعدی، می بایست در مورد محتوای سربرگ خود تصمیم بگیرید. وقتی نوبت به طراحی ست اداری می رسد، قدرت طراحی سربرگ ساده را دست کم نگیرید. پایبندی به چند جزئیات کلیدی باعث می شود طراحی سرکاغذ اداری کسب و کار شما تمیز و قابل توجه باشد.

چاپ سربرگ

سربرگ شما باید شامل چه اطلاعاتی باشد؟

نکته مهمی که باید در خصوص چاپ سربرگ در نظر داشته باشید این است که باید شامل چه اطلاعاتی باشد؟ این یک الزام قانونی است که شامل موارد زیر باشد:

  • نام شرکت
  • آدرس دفتر ثبت شده
  • شماره شرکت
  • بخشی از کشور که کسب و کار شما در آن فعالیت می کند.
  • لوگوی شرکت
  • جزئیات تماس شرکت از قبیل آدرس ایمیل عمومی، وب سایت و شماره تلفن

 

پایبندی به این اطلاعات باعث می شود که هویت کسب و کار شما واضح بماند و سربرگ های شرکت مرتب و حرفه ای به نظر برسند.

به برند خود پایبند باشید

بازگشت به دستورالعمل های برند شرکت شما راهی عالی برای اطمینان از اینکه طراحی سربرگ شرکت شما بر روی برند است. طرح رنگ شرکت، فونت هایی که اغلب استفاده می کنید و اندازه فونت را در نظر بگیرید. این اطمینان حاصل می کند که طراحی سرکاغذ اداری شرکت شما فوراً از طرف شما قابل تشخیص هستند.

چاپ سربرگ

طرح و چاپ سربرگ خود را انتخاب کنید.

شما آزاد هستید تا طرح و چاپ سربرگ خود را انتخاب کنید. با روش‌های بسیار مختلف برای ساختار یک قالب سربرگ شرکتی، انتخاب یکی که مناسب شرکت شما باشد دشوار است. می تواند یک لوگو یا تصویر بر روی پس زمینه سربرگ با سایه ای کم کنتراست چاپ شود.

به عنوان یک قانون کلی، لوگوی شرکت شما باید در بالای صفحه قرار گیرد و به گیرنده نشان دهد که نامه از طرف کیست. در حالی که، اطلاعات تماس باید در پایین باشد. ضمن آنکه استفاده از رنگ سازمانی در طراحی سرکاغذ اداری اهمیت دارد. اگر مایل به دانستن اطلاعات بیشتری راجع به چاپ سربرگ هستید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله ی چاپ سربرگ اداری را حتما بخوانید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

پیمایش به بالا