طراحی و چاپ پاکت ملخی | پاکت نامه اداری

طراحی و چاپ پاکت ملخی

با توجه به اینکه پاکت نامه اداری فقط محافظ نامه نیست و مانند یک سفیر نشان دهنده برند شماست، کیفیت طراحی و چاپ پاکت ملخی، حائز اهمیت است. رعایت استانداردهای سایز پاکت و محل برش در مرحله طراحی انجام می شود، اما اجرای آن در چاپخانه و در مرحله چاپ انجام می شود. این مراحل در مجموعه چاپ و طراحی نگاران، با بالاترین سطح انجام می شود.

طراحی و چاپ پاکت ملخی در رنگ های مختلف

طراحی و چاپ پاکت ملخی در رنگ های مختلف، انجام می شود. چاپ پاکت ها سیاه و سفید و رنگی می باشد. چاپ رنگی این پاکت نامه ها معمولا تا پنج رنگ بوده و خدمات تکمیلی مانند نقره کوبی، آرم های برجسته و … نیز پس از چاپ انجام می شود.

طراحی و چاپ پاکت ملخی

نوع کاغذ پاکت نامه اداری

کیفیت چاپ پاکت نامه اداری به عوامل مختلفی بستگی دارد، علاوه بر دستگاه های چاپ و کیفیت جوهر و رنگ به کار رفته در آنها، نوع کاغذ استفاده شده در پاکت نیز بسیار مهم است. پاکت های تحریر 80 گرمی، پاکت های نازکی هستند که معمولا در سه سایز A4، A5 و ملخ چاپ می شوند.

کاغذ تحریر 100 گرمی در مقایسه با 80 گرمی، دارای ضخامت و ماندگاری بالاتری است. این نوع پاکت، به طور معمول در اندازه های A4 و A5 مورد استفاده می باشد.

طراحی و چاپ پاکت ملخی با کاغذ کتانی

طراحی و چاپ پاکت ملخی با کاغذ کتانی، یکی از انواع محبوب است. از آنجایی که کاغذهای کتان دارای بافت هستند، نوشتن روی آنها بسیار رایج است. کاغذ کتان 120 گرمی بیشترین مصرف را برای چاپ پاکت دارد. کاغذ کتان 120 گرمی بیشتر برای چاپ پاکت نامه A5، A4 و A3 استفاده می شود.

کاغذهای مقوایی به دلیل اینکه در گروه کاغذهای ضخیم قرار می گیرند، پاکت های ساخته شده از آنها نیز ضخیم تر از سایر کاغذها هستند. برای ساخت پاکت نامه اداری مقوایی از 140 گرم کاغذ مقوایی استفاده می شود. نکته جالب در مورد این کاغذها این است که به دلیل ضخیم بودن این کاغذها و پاکت های آنها، درب این پاکت ها معمولا به زبان ژاپنی طراحی می شود. کیفیت چاپ این پاکت ها بالا بوده و رنگ به کار رفته در آن ها بسیار پر رنگ تر از پاکت های دیگر است. محبوب ترین اندازه های این پاکت نامه ها A4، A5 و حروف ملخ هستند.

طراحی و چاپ پاکت ملخی

قیمت پاکت نامه اداری

برای دریافت قیمت پاکت نامه اداری، می توانید با کارشناسان نگاران در تماس باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا