اقلام ست اداری شامل چه مواردی است؟

همه شرکت های معتبر ست اداری متحدالشکل خود را استفاده می کنند. برای چاپ ست اداری از قالب های یکسان و هم رنگ استفاده می شود. طراحی و چاپ روی اقلام ست اداری، حرفه ای بودن کسب و کارتان را نشان می دهد. اگر برای ارائه اطلاعات به مشتری، برنامه ریزی مشخصی نداشته باشید ناچارید هر روز روی یک برگه یادداشت کنید و این به معنای بی نظمی در کارتان است که شما را غیر حرفه ای نشان می دهد. حتی اگر صاحب کسب و کار کوچکی هم هستید می توانید اقلام ست اداری مورد نظر خود را داشته باشید.

لیست اقلام ست اداری

این لیست انتها ندارد و هر موردی را می توان به آن اضافه کرد. البته در اغلب موارد برخی از اقلام مشابه در همه شرکت ها و سازمان ها استفاده می شوند. در این مطلب اصلی ترین مواردی که حتما در لیست طراحی و چاپ ست اداری قرار دارد را معرفی می کنیم:

لیست اقلام اداری

طراحی و چاپ سر برگ اداری

سر برگ ها از ضروری ترین موارد در هر کسب و کاری هستند. از سربرگ برای نوشتن مکاتبات اداری، قراردادها و حتی پیش فاکتور هم استفاده می شود. در واقع این سر برگ ها به نوشتن های متن حالت رسمی تر می دهند و ارزش آن را بیشتر می کنند. معمولا نام و لوگوی شرکت، تاریخ و شماره پیوست در قسمت بالای سر برگ چاپ می شود. با نگاه کردن به سر برگ می توان زمینه فعالیت شرکت را متوجه شد. انواع سر برگ در اندازه های A4, A5 هم اکنون بیشترین استفاده را ندارد.

چاپ ست اداری و پاکت نامه

پاکت نامه اداری نیز باید جنبه رسمی داشته باشد. در این پاکت ها می توان هر نامه مهمی را قرار دارد. از فاکتور مشتری گرفته تا نامه های فوق العاده محرمانه می بایست در داخل پاکت اداری قرار داشته باشد. با توجه به نوع کاربرد و استفاده ای که دارید می توانید انواع پاکت نامه در سایز ملخی A4 و A5 را سفارش دهید. اغلب سازمان ها از هر 3 سایز پاکت نامه در مجموعه ست اداری سفارش می دهند. به این ترتیب در مواقع لزوم می توان سایز مناسب پاکت نامه را به کار برد.

چاپ اقلام اداری

دفترچه های یادداشت از اقلام ست اداری

این دفترچه ها در واقع برگه های کوچک و مجزایی هستند که از آن برای یادداشت شماره تلفن یا نام و نشانی مشتری استفاده می شود. این یادداشت ها کاملا شخصی هستند و قرار نیست کسی ان ها را ببیند ولی با این همه لازم است تا برگه های یادداشت دارای طراحی و چاپ هماهنگ با دیگر اقلام ست اداری باشند.

چاپ اقلام اداری حرفه ای

اقلام ست اداری و اوراق اداری متحدالشکل جزئی جدا نشدنی از لوازم اداری هستند. کیفیت طراحی و چاپ روی این اقلام اهمیت زیادی دارد. ست های داری باید با اهداف سازمانی هماهنگی داشته باشند و به سادگی نوع کار سازمان را به نمایش بگذارند.

خلاقیت و سرعت در چاپ ست اداری را با تیم حرفه ای طراحی و چاپ نگاران تجربه کنید. کیفیت بالا و قیمت های ارزان از ویژگی های بارز ماست. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با پشتیبانی تماس بگیرید.همچنین اگر علاقه مندید که چیز های بیشتری راجع به ست اداری بدانید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله ی ست مدریتی خاص برای مدیران خاص را بخوانید

پیمایش به بالا