پاپ آپ نمایشگاهی | طراحی پاپ آپ

پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ نمایشگاهی به سرعت در حال محبوب شدن هستند و به دلایل خوبی در فضاهای جدید قرار گرفته تا ایده ها و آثار منحصر به فردی را به نمایش بگذارند و مهمتر از همه، مخاطب را به خوبی به خود جذب می کنند. پاپ‌ آپ ‌ها به کسب و کارها در اندازه ‌های مختلف اجازه می ‌دهند تا برنامه ‌های خود را گسترش دهند. در نگاران، طراحی پاپ آپ در کیفیتی عالی انجام می شود تا بتوانید از این ابزار قدرتمند برای معرفی کسب و کار و خدمات خود به صورت آنلاین استفاده کنید.

پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ چیست؟

پاپ آپ (pop up) تبلیغات آنلاین محسوب می شود که در یک باکس کوچک و به صورت مجزا از صفحه اصلی سایت باز شده و در معرض دید قرار می گیرد. پاپ آپ نمایشگاهی به طور معمول دارای یک پیشنهاد تبلیغاتی است که به شکل ناگهانی روی صفحه نمایشگر ظاهر شده و توجه مخاطب را به خود جلب می کند. پاپ آپ ها را به گونه ای طراحی می کنند که هنگام ورود یا خروج آنها را مشاهده کنید.

طراحی پاپ آپ

اگر بخواهید طراحی پاپ آپ را انجام داده و یک pop up  مطابق با خدمات و محصولات خود در سایت قرار دهید، بایستی کد نویسی کرده و نحوه اجرای آن را در برنامه نویسی مشخص کنید. اما راه دیگر استفاده از گذاشتن پاپ آب نمایشگاهی این است که از ویجت ها استفاده کنید که قادر هستند طراحی این ابزار تبلیغاتی را انجام دهند.

تاثیر pup up بر سئو

اما آیا می دانستید که تاثیر pup up بر سئو بسیار مهم است. البته google در این خصوص به وضوح اظهارنظر نمی کند اما به کسانی که از این ابزار استفاده می کنند گفته است که اجازه بدهند تا کاربران بتوانند به راحتی به محتواهای سایت دسترسی داشته و هر آنچه را که تمایل دارند در سایت جستجو کنند.

پاپ آپ نمایشگاهی

افزایش سرعت سایت با پاپ آپ نمایشگاهی

لازم به ذکر است که گوگل، مدتی است که تاکید خود را بر اهمیت سرعت بارگذاری گذاشته و در این خصوص، تحقیقات و اطلاعات زیادی را منتشر نموده است. این در حالی است که طراحی پاپ آپ ها باعث می شود که سرعت بارگذاری سایت افزایش یابد. به ویژه زمانی که تصاویر انیمیشنی یا سنگین در سایت قرار گرفته باشد.اگر به این مطلب خواندن این مطالب علاقه داشتید به شما پیشنهاد میدهیم که مقاله نقش بسته بندی در افزایش فروش ما را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

طراحی هدایای تبلیغاتی | هدایای دیجیتال بازاریابی
مقالات
طراحی هدایای تبلیغاتی

طراحی هدایای تبلیغاتی | هدایای دیجیتال بازاریابی طراحی هدایای تبلیغاتی ، یکی از راهکارهای مطمئن و ضروری برای بازاریابی موثر

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا