طراحی و چاپ نگاران

برندسازی با تبلیغات چاپی | چگونه برند سازی کنیم

معرفی خدمات شرکت ها و بازاریابی محصولات به مدد صنعت چاپ بسیار ساده تر شده است. انواع تبلیغات چاپی مطبوعاتی و غیر مطبوعاتی در معرفی برندها و اطلاع رسانی در مورد فعالیت آنان بیشترین کارایی را دارد. بخش طراحی و گرافیک به اندازه ظرفت های چاپ اثرگذار است.

تبلیغات چاپی با توجه به نوع کسب و کار بسیار متفاوت است. به طور ویژه در برخی از حرفه ها طراحی و چاپ کارت ویزیت حرف اول را می زند ولی در حوزه کاری دیگری چاپ هدایای تبلیغاتی اثرگذاری بیشتری دارد. به طور کلی همه مواردی که با طراحی و چاپ در ارتباط است به نوعی از ابزارهای تبلیغاتی به حساب می آید.

طراحی و چاپ سر برگ اداری، چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ کاتالوگ، پوستر، پاکت نامه، کاتالوگ، طراحی و چاپ روی لیوان، ساک دستی و …. از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی در هر کسب و کاری هستند. هر کدام از این روش های تبلیغاتی برای اطلاع رسانی یا معرفی برندها به کار می رود.

تبلیغات چاپی اثرگذار

میزان اثرگذاری تبلیغات چاپی بستگی به نوع استفاده از ان دارد. برای مثال بهترین وسیله برای اطلاع رسانی از همایش ها، کنسرت ها و …. چاپ تراکت تبلیغاتی است. در صورتی که چاپ روی ست اداری با هدف تبلیغات در سطوح مدیریتی انجام می شود.

مزایای چاپ تبلیغاتی

تبلیغات چاپی خواه در مطبوعات باشد خواه غیر مطبوعاتی همواره موجب رشد و ارتقا کسب و کارها می شود. برخی از مزایای چاپ تبلیغاتی عبارتند از:

قابلیت دسترسی به اطلاعات محصول

اطلاع رسانی به مشتری در کسب جایگاه بهتر و جلب توجه بازار هدف، مهم ترین رکن است. به ویژه در ارتباط با محصولات جدید لازم است تا اطلاعات گسترده در مورد کارایی و طرز استفاده از محصولات در اختیار مشتری قرار گیرد. در این حوزه بحث رقابت اهمیت زیادی دارد.

تبلیغات چاپی و مشتری هدف

با استفاده از ترفندهای چاپ و تبلیغات هدفمند می توان معرفی کالا یا خدمات را در اختیار مشتری هدف قرار داد. در واقع امکان گزینش مشتری در این حیطه وجود دارد. برای مثال می توان بروشورهای تبلیغاتی را در اختیار افرادی قرار داد که به احتمال زیاد مشتری این محصول هستند. از طرفی به راحتی می توان بین انواع تبلیغات چاپی جابجایی انجام داد. چاپ کارت ویزیت یا هدایای تبلیغاتی تداخلی ایجاد نمی کند

چاپ تبلیغاتی ارزان

کاهش زمان جذب مشتری در تبلیغات چاپی

برندسازی به سالها تلاش و صبر نیاز دارد. برای اینکه مشتری ها با نوع کسب و کارتان آشنا شوند باید تبلیغات طولانی مدت و هدفمندی را انجام دهید. در دید بودن و حضور مداوم راز ماندگاری کسب و کارهای نوپاست. با استفاده از صنعت چاپ می توان ره صد ساله را یک شبه پیمود. مشتری به راحتی می تواند با خواندن اطلاعات کاتالوگ یا بروشور بین محصولات، مقایسه انجام دهد.

دسترسی آسان مشتری به اطلاعات تماس صاحبان کالا

تبلیغات چاپی یک راه ساده و کم هزینه برای اطلاع رسانی ار خدمات یا تولیدات است. با طراحی لوگوی شرکت، اطلاعات تماس نظیر آدرس ، شماره تلفن، فکس و غیره راه دسترسی مستقیم به اطلاعات شرکت میسر می شود. اکنون مشتری می داند در صورت نیاز به کجا مراجعه کند و با چه کسی تماس بگیرید. ارتباط سریع با مشتری یکی از راه های تضمین شده برای افزایش فروش است.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

آخرین مطالب

مزایای چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال چه مزایایی دارد؟

تا همین چند دهه گذشته برای چاپ تصاویر از لیتوگرافی با افست استفاده می شد. با پیشرفت تکنولوژی و به مدد دستگاه های پیشرفته چاپ، صنعت طراحی و چاپ جهان دچار تحول زیادی شده است. این روزها از روش های متنوع تری در چاپ کاتالوگ ، بروشور تبلیغاتی، چاپ کارت ویزیت، سربرگ اداری و …

Read More »
چاپ کتاب موفق

اصول چهارگانه در چاپ کتاب موفق

نویسندگان با چاپ آثار خود خدمت بزرگی به رشد و اعتلای دانش بشری می کنند اما برخی کتاب ها هرگز خوانده نمی شوند. به مدد پیشرفت های بزرگی که در حیطه طراحی و چاپ حاصل شده انواع کتب چاپی با رنگ و روی بسیار متفاوت در بازار دیده می شود. بدون تردید بسیاری از خریداران

Read More »
اصول طراحی بروشور حرفه ای

افزایش فروش با طراحی بروشور تبلیغاتی

افزایش فروش با طراحی بروشور تبلیغاتی استفاده از صنعت چاپ در تبلیغات محدود به متریال خاصی نیست. به مدد دستگاه های پیشرفته می توان روی اشیا مختلف ار طراحی و چاپ استفاده کرد. این روزها چاپ به نوعی مهم ترین ابزار تبلیغاتی روز دنیا نیز می باشد که هر روز گستره آن وسیع تر می

Read More »
طراحی چاپ

نکات کلیدی در طراحی چاپ

نکات کلیدی در طراحی چاپ طراحی چاپ مقوله ای تخصصی است که توسط یک تیم حرفه ای انجام می شود. در این تیم افرادی دارای مهارت طراحی گرافیک و متخصصین صنعت چاپ حتما حضور دارند. در نظر داشته باشید که چاپ در چاپخانه تنها بخشی از کار است که کاملا وابسته به حوزه طراحی است.

Read More »
طراحی و چاپ سر برگ

با طراحی و چاپ سر برگ به کسب و کارتان اعتبار دهید

طراحی و چاپ سربرگ سر برگ ها کاغذهایی با طراحی و چاپ ویژه هستند که به منظور نگارش نامه های رسمی استفاده می شوند. همه موسسات و شرکت های معتبر از سر برگ مخصوص به خود در مکاتبات رسمی بهره می برند. برای اینکه نامه های رسمی، سندیت داشته باشند حتما مفاد نامه در کاغذهای

Read More »
طراحی و چاپ بنر

با چاپ بنر تبلیغاتی مشتری های بیشتری جذب کنید

با چاپ بنر تبلیغاتی مشتری های بیشتری جذب کنید چاپ بنرر به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی مورد توجه بسیاری از شرکت ها قرار گرفته است. به لحاظ عملکردی و قدرت جذب مشتری، بنرهای تبلیغاتی کارامدتر از سایر موارد هستند. در مقایسه با چاپ کارت ویزیت، چاپ سر رسید و حتی تراکت های تبلیغاتی،

Read More »
به بالای صفحه بردن