چاپ جعبه بسته بندی محصولات | طراحی و چاپ جعبه مقوایی

چاپ جعبه بسته بندی محصولات

چاپ جعبه بسته بندی محصولات  و چاپ فولدر یکی از انتخاب های مهم در روند فروش کالا محسوب می شود. شما می توانید از محصولات خود با طراحی و چاپ جعبه مقوایی سفارشی محافظت کنید. بسته بندی جعبه مقوایی،  در اشکال و اندازه های مختلف با مدل های مناسب برای انواع محصولات عرضه می شود. فرقی نمی ‌کند جعبه‌ های بسته‌ بندی را برای تجارت الکترونیک، خدمات پذیرایی یا هدایای شرکتی خود بخواهید، شرکت تخصصی چاپ نگاران طیف گسترده ‌ای از محصولات را برای انتخاب شما ارائه می کند.

چاپ جعبه بسته بندی محصولات

طراحی و چاپ جعبه بسته بندی محصولات

یکی از نکات مهم در طراحی و چاپ جعبه بسته بندی محصولات، این است که قابلیت تنظیم در اشکال و اندازه های مختلف را داشته باشد. می توانید ویژگی هایی را که فکر می کنید برای محصولات خود بهترین هستند انتخاب کنید و بسته بندی را به سبک شخصی خود ایجاد نمایید.

شما می توانید اندازه، متریال، طراحی های خاص را انتخاب کنید و البته با آثار هنری خود، مانند لوگوی شرکت یا گرافیک های چشم نواز، شخصی سازی کنید.

پرفروش ترین بسته بندی مقوایی

محبوب ترین و پرفروش ترین بسته بندی مقوایی، شامل جعبه های تبلیغاتی برای نمایش محصولات است، آنها برای انواع محصولات از جمله جواهرات، لوازم آرایشی و اقلام کوچک ارزشمند مناسب هستند. اگر به دنبال امنیت بیشتر برای محصولات خود هستید، هنگام طراحی و چاپ جعبه مقوایی، جعبه های سنگین  تر را در نظر بگیرید که از یک جعبه مقوایی در سطح خارجی، با یک هسته تقویت شده از مقوای لانه زنبوری تشکیل شده است. آنها برای محافظت از محصولات ظریف تر عالی هستند. اگر به این دست از محصولات علاقه دارید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله ی طراحی و چاپ انواع پوشه را بخوانید.

چاپ جعبه بسته بندی محصولات آماده

چاپ جعبه های آماده می توان مشتریان شما را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال، جعبه‌ های غذای آماده را در نظر بگیرید که دارای یک دسته برای حمل آسان هستند. همچنین جعبه های شیرینی برای شیرینی و شکلات بسته بندی شده و جعبه های لوکس با بست های تزئینی چشم نواز برای محصولات درجه یک قابل ارائه است.

چاپ جعبه بسته بندی محصولات

طراحی و چاپ جعبه مقوایی

بسته بندی جعبه مقوایی درب دار یک گزینه عالی، هنگام طراحی و چاپ جعبه مقوایی است. اگر می خواهید تأثیر بیشتری بگذارید و یک تجربه جعبه گشایی ویژه برای مشتریان خود ایجاد کنید، می ‌توانید درب را سفارشی کنید، پیامی ویژه یا تشکر ارائه نمایید تا مشتریانتان احساس قدردانی کنند. می توانید چاپ و طراحی جعبه های بسته بندی را به نگاران سفارش دهید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی نگاران برای شما

پیمایش به بالا