رول اپ چیست | رولاپ استند

رول آپ

اگر به دنبال نمایشگر بنری جذاب با مدیریت آسان هستید، بنرهای رول آپ ، متحرک، انعطاف پذیر و جذاب هستند. آنها را می توان در کمترین زمان و با کمی تلاش تنظیم کرد. به محض راه اندازی رولاپ استند، تبلیغات شما با کیفیت بالا ارائه می شود. آنها به طور معمول، با یک کیف حمل و نقل کاربردی، همراه هستند تا نمایش بنر در هر رویدادی به همراهی وفادار تبدیل شود.

رول آپ

بنر رول آپ

پایه‌ های بنر رول ‌آپ ، منبع مهمی برای هر غرفه‌داری است که به دنبال برجسته شدن در نمایشگاه تجاری است. آنها همچنین می توانند برای ایجاد تأثیر بزرگ در فروشگاه یا محل کسب و کار شما به عنوان یک ابزار بازاریابی عالی استفاده شوند.

طراحی رولاپ استند

طراحی رولاپ استند و ثبت اطلاعات مناسب روی آن، در ایجاد تاثیر بیشتر بسیار مهم است. یکی از راه‌ هایی که می ‌توانید اطمینان حاصل کنید که Roll Up Banner شما تأثیرگذار خواهد بود، طراحی درست آن است. با بنر باید مانند هر بخش دیگری از استراتژی بازاریابی شما رفتار شود.

باید مانند آگهی روزنامه، بروشور تبلیغاتی یا آگهی که در تلویزیون قرار می گیرد، مورد توجه قرار گیرد. رول ‌آپ راهی برای تبلیغ برند، محصول یا خدمات شما برای مخاطبان است. بنابراین، مهم است که طراحی شما در انتقال پیامی که می‌خواهید مؤثر باشد.

رول آپ

ثبت لوگو در بالای رول آپ

ثبت لوگو در بالای رول آپ را در نظر بگیرید. از بخش بالایی پایه، برای نمایش لوگوی شرکت و پیام اصلی خود استفاده کنید. مهم است که پیام اصلی خود را در سطح چشم قرار دهید. بنابراین خواه این شعار شرکت شما باشد یا تصویری از یک محصول یا وب سایت، آن را در سطحی قرار دهید که به احتمال زیاد هنگام عبور از کنار آن توجه دیگران را جلب کند.

بهترین کیفیت تصویر در رولاپ استند

بهترین کیفیت تصویر در رولاپ استند را در نظر بگیرید. آنها باید حداقل 300 پیکسل در اینچ باشند و به عنوان CMYK  آماده برای چاپ ذخیره شوند. یک تصویر را مستقیماً از یک وب سایت بیرون نکشید و آن را در طراحی خود قرار ندهید. زیرا کیفیت پایینی دارد و به صورت RGB ذخیره می شود.

رنگ ‌ها می ‌توانند به شما کمک کنند تا در یک نمایشگاه متمایز شوید، اما باید با رنگ‌های موجود سازمانی و البته لوگوی شما هماهنگی داشته باشند. همچنین مهم است که تأثیر رنگ پس‌زمینه استند رول آپ خود را در رابطه با متن و تصاویر در نظر بگیرید. می توانید سفارش چاپ خود را به نگاران بسپارید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

روتوش عکس چیست؟
مقالات
روتوش عکس چیست؟

روتوش عکس فرآیندی است که در آن با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر، تغییراتی بر روی عکس ها اعمال

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا