تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر | هزینه چاپ فلایر

تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر | هزینه چاپ فلایر

در توضیح تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر، باید اشاره کنیم که هر یک از آنها دارای طراحی ها و کاربردهای متفاوتی هستند که می توانند بر مخاطبان تاثیر بگذارند. در صورتی که نیاز به طراحی و چاپ این ابزارهای تبلیغاتی هستید، می توانید از خدمات بخش طراحی نگاران بهره مند شوید. هزینه چاپ فلایر یا دیگر گزینه های تبلیغاتی در شرکت تبلیغاتی نگاران کاملا مناسب است.

تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر

فلایر چیست و تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر چگونه است؟

فلایر معمولاً یک برگه چاپی تک تا شده است که برای جلب توجه به یک رویداد، خدمات، محصول یا ایده استفاده می شود. این روش تبلیغاتی معمولا حاوی یک پیام بسیار ساده است که می تواند به سرعت منتقل شود. آنها روی کاغذ 8.5 اینچ در 11 اینچ چاپ می ‌شوند تا هزینه آن پایین بماند، اگرچه فلایرها را می‌توان در هر اندازه‌ای ایجاد کرد که کار با آن آسان باشد.

همچنین، معمولاً چاپ روی یک طرف کاغذ است، اگرچه قانونی وجود ندارد که بگوید آنها را نمی توان در هر دو طرف چاپ کرد. این کاغذها در نهایت در یک فولدر عرضه می شوند. اما برای درک بهتر تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر، بهتر است بدانید پوستر چیست.

پوستر چیست؟

پوستر یک تبلیغ بصری است که معمولاً در قالب هنر دیواری استفاده می‌ شود و هدف آن جلب توجه رهگذران است و اغلب در مکان ‌های عمومی مانند دیوارها یا بوردها نمایش داده می ‌شود. طراحی و چاپ پوستر از نظر زیبایی شناسی معمولا دارای رنگ های روشن، متن های پررنگ و طرح های چشم نواز است.

در حالی که اغلب برای تبلیغ رویدادها یا محصولات استفاده می شود، آنها می توانند اطلاعات یا پیام های مهمی را منتقل کنند.

تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر

اهمیت درک تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر

اهمیت درک تفاوت فلایر تبلیغاتی با پوستر برای انتخاب هر یک از آنها جهت کارهای بازاریابی مهم است. شما باید بدانید کدامیک از آنها برای نیازهای شما مناسب است. هر دوی اینها در درجه اول، هدف یکسانی دارند که تبلیغ است.

اما اگر رویکرد بصری تری می خواهید، یک پوستر ممکن است بهترین راه باشد. پوسترها را می توان به صورت استراتژیک در جایی قرار داد که مردم بیشتر آنها را ببینند، مانند ایستگاه های اتوبوس یا دیوار ساختمان ها. از سوی دیگر، اگر می‌خواهید مخاطب یا جمعیت خاصی را هدف قرار دهید، فلایرها می‌توانند گزینه بهتری باشند. آنها را می‌توان در مکان‌های عمومی مانند تابلوهای اعلانات یا ویترین فروشگاه‌ها نصب کرد.

هزینه چاپ فلایر

برای دریافت هزینه چاپ فلایر یا پوستر می توانید با کارشناسان نگاران در تماس بوده و درخواست سفارش خود را ارائه کنید. در نظر داشته باشید که هر یک از آنها دارای مزایا و معایبی است که کاربردهای متفاوتی را برای آنها منظور می کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا