طراحی و چاپ نگاران

انواع جلد سررسید 1401

انواع جلد سررسید 1402

در بسیاری از مواقع، از روی جلد، کتاب، نشریه یا سررسید، قضاوت می شود. جلد اولین چیزی است که خریداران می بینند. گزینه‌های جلد متعددی برای نمایش موضوع و جذب مخاطب وجود دارد. جلد اولین برداشت از کتاب را می دهد. بنابراین لازم است که بهترین کیفیت را در میان انواع جلد سررسید 1401 انتخاب کنید.

انواع جلد سررسید 1402

معرفی انواع جلد سررسید

دو نوع اصلی جلد سررسید یا سالنامه وجود دارد. مجموعه جلدهای طراحی شده با لوگو و یا جلدهایی که دارای طراحی های متنوع با عکس های مختلف است. بسته به منابع خلاقانه، موضوع و بودجه شما، می توان به انتخاب گزینه مناسب برای طراحی تقویم رسید. در اینجا معرفی انواع جلد سررسید را آورده ایم تا بتوانید برای سررسید 1401 خود، بهترین تصمیم را بگیرید.

برای این کار، موضوع سالنامه با طرح جلد همراه می شود. دیدن جلد سالنامه، می تواند مخاطبان را هیجان زده کند تا به تماشای باقی صفحات سالنامه بپردازند. اما جلد فراتر از یک عبارت موضوعی، فونت و رنگ است. صدها ایده برای انواع جلد سررسید 1401 وجود دارد که می تواند تم شما را تکمیل کند.

مواد استفاده شده برای جلد

انتخاب متریال پوشش و مواد استفاده شده برای جلد ، یکی از اولین گام ها در ایجاد پوششی چشمگیر است. یک گزینه مقرون به صرفه برای طراحی جلد سالنامه، استفاده از کاغذ با گرم مناسب و با روکش لمینت است. این روش، اجازه می دهد تا با استفاده از فرآیند چاپی مشابه صفحات کتاب، یک جلد چهار رنگ ایجاد کند. پس از چاپ، مواد با روکش براق، مات یا نرم لمینت می شوند.

گزینه دیگر ، یک ماده پوششی با ظاهر چرم مانند است که در رنگ های مختلف وجود دارد. کوریگان یک ماده مشابه چرم مانند است که با وزن نازک تر ارائه می شود. گزینه سوم چرم مانند دیگری است که در رنگ های متفاوتی، برای انواع جلد سررسید 1401 استفاده می شود. علاوه بر مواد با پوشش استاندارد، صدها گزینه دیگر وجود دارد. یکی دیگر از انتخاب های محبوب، مواد پوشش کتانی است که از نخ های بسیار ظریف تا درشت تهیه شده است.

انواع جلد سررسید 1402

تنوع در انواع جلد سررسید 1401

روش های مختلفی برای سفارشی سازی پوشش وجود دارد که می‌توانند موضوع طراحی را بهبود بخشند و در نگاه اول، با تنوع در انواع جلد سررسید 1401 ، مشتریان را جذب خود کند.

Silkscreen : برای این گزینه مقرون به صرفه، جوهر از طریق یک شابلون طراحی اعمال می شود. سیلک‌اسکرین‌ها را می‌توان روی تمام مواد پوشش استاندارد و همچنین روی مواد پوششی درجه یک استفاده کرد.

پوشش UV : این پوشش شفاف، درخشندگی انعکاسی به پوشش می دهد. پوشش‌های UV که اغلب در مناطق کوچک برای تأکید بر حروف یا تصاویر استفاده می‌شوند، در انواع پوشش‌ها و رنگ‌ها وجود دارند.

برجسته کردن : یک قالب برنجی برای بالا بردن یا پایین آوردن نواحی و جهت برجسته کردن طرح استفاده می شود. روکش های فویل و پوشش UV اغلب به متن یا تصاویر برجسته اضافه می شوند.

صفحه نمایش حرارتی : طراحی صفحه برجسته ، جایگزین ارزان تری برای حک کردن است.

پلکسی گلاس: مواد پوشش اکریلیک شفاف یا رنگی، نمای زیبایی را به انواع جلد سررسید 1401 می دهد. اکریلیک از روی جلد سررسید عبور می کند و می تواند تقریباً تمام صفحه جلو یا فقط بخش کوچکی را نشان دهد. پلکسی را می توان تقریباً با هر یک از مواد همراه کرد، اما استفاده آن با پوشش کتان، راحت تر است.

 شما می توانید برای سفارش چاپ سررسید خود با گروه حرفه ای چاپ و طراحی نگاران در ارتباط باشید و ایده های خلاقانه ای در این خصوص دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

چاپ سربرگ
مقالات
هما ادهمی

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ | طراحی سرکاغذ اداری طرح عالی و چاپ سربرگ با کیفیت بالا می تواند تفاوت زیادی در درک

ادامه مطلب »
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن