5 نمونه متن بروشور + رایگان و کاربردی

5 نمونه متن بروشور + رایگان و کاربردی

بروشورها ابزارهای بازاریابی موثری هستند که اطلاعاتی جامع و در عین حال مختصر در مورد یک محصول، خدمات یا رویداد را در اختیار مخاطب قرار می دهند. استفاده از تصاویر جذاب و طراحی چشم نواز می تواند توجه بیننده را جلب و پیام مورد نظر را به طور موثری منتقل کند. در نمونه متن بروشور، تقسیم بندی اطلاعات به بخش های کوچکتر، استفاده از بولت ها و زیر عنوان های جذاب نقش کلیدی دارند تا خواننده راحت تر اطلاعات را جذب و هضم کند. نمونه متن بروشور باید به گونه ای طراحی شود که در نخستین تماس مخاطب با محصول یا خدمات، آن را تحت تاثیر قرار دهد. معرفی ویژگی ها و مزایای کلیدی، به صورتی اجمالی اما دقیق، می تواند حس کامل بودن را به مشتریان القا کند.

اطلاعات تماس، لینک وب سایت و شبکه های اجتماعی نیز باید به وضوح قابل مشاهده باشد تا مخاطب بتواند جهت کسب اطلاعات بیشتر یا انجام اقدامات بعدی به راحتی با کسب و کار ارتباط بگیرد. علاوه بر این موارد، نمونه متن بروشور باید دارای یک فراخوان به عمل، ایده آل باشد که مخاطب را به اتخاذ یک تصمیم و اقدام تشویق کند. این موضوع می تواند شامل تخفیف های ویژه، پیشنهادات محدود زمانی یا دعوت برای شرکت در یک رویداد خاص باشد. اگر شما هم به دنبال یک نمونه متن بروشور ایده آل و بی نقص هستید، در ادامه این مطلب با مجموعه طراحی و چاپ نگاران همراه باشید.

5 نمونه متن بروشور

نمونه متن بروشور رایگان

در فضای رقابتی امروزه، بروشورها نقشی کلیدی در معرفی و برجسته سازی ارزش های یک کسب و کار یا یک محصول دارند. آن ها با ترکیبی از طراحی های زیبا و محتوایی گیرا، افقی جدید در ارتباطات تجاری و بازاریابی باز می کنند. نمونه متن بروشور خوب باید به گونه ای طراحی شود که اطلاعات کلیدی را به زبانی ساده و روان بیان کند. ضمن آنکه از نظر بصری نیز بتواند مخاطب را مجذوب خود سازد. به این منظور، ما در این قسمت 5 نمونه متن بروشور را به شما نمایش خواهیم داد که می توانند ایده ای برای طراحی های شما باشند. مضمون دقیق و ایده پردازی خلاق در به کار بردن عکس ها و گرافیک می تواند به شما در برقراری ارتباط موثرتر با مخاطبانتان و بیان داستان برندتان کمک کند.

توجه داشته باشید که اگر نمی توانید با استفاده از نمونه متن بروشور رایگان و پیش فرض موجود در سطح اینترنت، محصول نهایی خود را چاپ کنید، مجموعه چاپ و تبلیغات نگاران با سابقه درخشان و کادر مجرب کلیه خدمات مربوط به طراحی خلاقانه بروشور، طراحی اختصاصی لوگو و طراحی کاتالوگ های چاپی و دیجیتال را با قیمت مناسب به شما مشتریان ارائه می دهد. در ادامه به 5 نمونه متن بروشور رایگان و کاربردی می پردازیم.

5 نمونه بروشور رایگان

1. بروشور معرفی رستوران

“کشف طعم های اصیل ایتالیایی در قلب شهر شما! با عبور از درب رستوران ما، خود را در کوچه پس کوچه های رم تصور کنید. هر غذا با دستورالعمل های باستانی و مواد اولیه تازه و محلی تهیه می شود. آماده اید برای یک شام رویایی؟ همین امروز رزرو کنید!”

2. نمونه متن بروشور باشگاهی

“سفر تغییر خود را همین امروز با ما آغاز کنید! مرکز تناسب اندام ما با ارائه جدیدترین تجهیزات ورزشی و مربیان مجرب، شما را به سوی اهداف سلامتی محور هدایت خواهد کرد. اولین جلسه برای شما رایگان است! فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید”

3. بروشور آموزشی مناسب کلاس های زبان

“زبان جدید، فرصت های نو! کلاس های زبان ما با استفاده از روش های تدریس مدرن و محیطی دوستانه، برای هر سطحی مناسب است. از مکالمه روزمره تا مهارت های تجاری، ما برنامه ای سفارشی برای شما داریم. پیشنهاد ویژه ما را از دست ندهید”

نمونه متن بروشور رایگان

4. نمونه متن بروشور مدیریت کسب و کار

“تحولی دیجیتال در مدیریت کسب و کار شما با نرم افزار xxx! هوشمند سازی فرآیندها، مدیریت زمان بهینه و دستیابی به تجزیه و تحلیل های پیشرفته، تنها بخشی از مزایای استفاده از محصول ماست. همین امروز برای دموی رایگان ثبت نام کنید و شاهد رشد کسب و کارتان باشید”

5. نمونه بروشور معرفی شرکت

“یکی از فعالیت های این شرکت در زمینه واردات روغن زیتون از شرکت جاین کوپ (jaencoop)، در کشور اسپانیا می باشد. شرکت جاین کوپ (jaencoop) دومین و بزرگترین تولید کننده روغن زیتون در جهان با بیش از 30 سال تجربه می‌ باشد. این کمپانی دارای 28 مرکز تولید و همچنین دارای 15 میلیون درخت زیتون با بیش از 130 هزار هکتار سطح زیر کشت می باشد. همچنین در هر فصل ظرفیت تولید 120 هزار تن و بسته بندی 20 میلیون لیتر در سال را دارد. نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری، متعهد به توسعه تولید، تمرکز بر حفظ محیط زیست، کیفیت بالا بر مبنای تکنولوژی جزو ارزش های اصلی این شرکت می باشد” (منبع)

نکته مهم!

توجه داشته باشید که کلیه نمونه متن های بروشور فوق تنها مربوط به بخش متن اصلی و نوع خاصی از نوشتار می شوند. در حقیقت نمونه متن بروشور مناسب باید علاوه بر متون جذاب (همچون موارد فوق) دارای دیگر خصیصه ها نیز باشد. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به تصاویر جذاب و با کیفیت، صداقت در کلام، فونت و اندازه متن مناسب، استفاده از متریال (کاغذ) مناسب و چاپ با کیفیت، درج راه های ارتباطی و خلاصه نویسی در بروشور اشاره کرد.

پیمایش به بالا