آشنایی با هدایای تبلیغاتی بانوان

آشنایی با هدایای تبلیغاتی بانوان

امروزه، رقابت در عرصه تبلیغات نیازمند نوآوری و استفاده از روش های مدرن است. هدایای تبلیغاتی بانوان به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی مدرن شناخته می شود و بسیاری از کسب و کارها این روش موثر را در پیش می گیرند. هدایای تبلیغاتی خلاقانه مزیت های قابل توجهی برای بیزینس ها دارد. از آنجایی که بخش عظیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند، هدف قرار دادن آن ها تاثیرات چشم گیری به دنبال دارد. زیرا، بانوان دقت و اهمیت بیشتری به تبلیغات دارند و ارائه هدایای تبلیغاتی به آن ها بازخورد به مراتب بیشتری خواهد داشت. استفاده از هدایای تبلیغاتی بانوان موجب می شود که برند سازی به خوبی شکل بگیرد. از سوی دیگر، بانوان تبدیل به مشتریان بالقوه و وفادار کسب و کار می شوند. در ادامه این مطلب قصد داریم به آشنایی با هدایای تبلیغاتی زنانه بپردازیم؛ با مجموعه چاپ و تبلیغات تخصصی نگاران همراه باشید.

هدایای تبلیغاتی بانوان

مزیت استفاده از هدایای تبلیغاتی بانوان

همانطور که در پاراگراف اول اشاره کردیم، استفاده از هدایای تبلیغاتی زنانه موجب افزایش فروش و جذب مخاطبان می شود و برند سازی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. به صورت ذاتی، بانوان توجه و دقت بیشتری نسبت به آقایان دارند و این موضوع یکی از مزیت های حائز اهمیت در هدایای تبلیغاتی محسوب می شود. هنگامی که کسب و کارها از این روش تبلیغاتی استفاده می کنند، در وهله اول نام برند و کسب و کار خودشان را به خوبی در ذهن مخاطبان قرار می دهند.

در وهله دوم، مخاطبانی که هدایای تبلیغاتی را دریافت کرده اند، در قبال کسب و کار مربوطه احساس مسئولیت دارند و نوعی وفاداری در آن ها شکل می گیرد. به این صورت که مخاطب سعی می کند همواره خریدها و خدمات مورد نیازش را از برند تبلیغ شده فراهم کند. در نتیجه، تعداد مشتری و فروش افزایش پیدا می کند. در ادامه به برخی از مزیت های هدایای تبلیغاتی بانوان اشاره می کنیم:

  • افزایش فروش و جذب مخاطبان در بلند مدت
  • برند سازی و ایجاد تصور ذهنی از کسب و کار
  • افزایش وفاداری مشتری به کسب و کار اسپانسر تبلیغات

نکات مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی زنانه

اگر به دنبال بازاریابی به روش هدایای تبلیغاتی هستید، باید به برخی از نکات مهم در این زمینه توجه داشته باشید. یکی از نکات حائز اهمیت در هدایای تبلیغاتی بانوان، انتخاب محصولات مناسب است. اما سوال! محصولات مناسب در هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان چه مواردی هستند؟ به طور کلی، هدیه انتخاب شده باید تنها برای بانوان کاربرد داشته باشد. یعنی، محصول انتخاب شده نباید قابل استفاده برای دیگر اعضای خانواده باشد. از سوی دیگر، هدیه انتخاب شده باید بدون وابستگی به سایز و رنگ در اختیار بانوان قرار بگیرد. به عبارتی دیگر، استفاده از محصولات وابسته به سایز، نظیر پوشاک و کفش موجب می شود مشکلات بسیار زیادی به وجود بیاید. اگر سایز و یا رنگ محصول انتخاب شده متناسب با نیاز مخاطبان نباشد، عملا بازدهی تبلیغات به صفر می رسند.

آشنایی با هدایای تبلیغاتی بانوان

انواع هدایای تبلیغاتی مناسب بانوان

در پاراگراف قبل به برخی از موارد و نکات حائز اهمیت در انتخاب هدیه مناسب اشاره کردیم. اما سوال مهم تر این است که هدایای مناسب چه محصولاتی هستند؟ انتخاب هدیه تبلیغاتی برای بانوان کار دشواری نیست. امروزه مجموعه های طراحی و چاپ تبیلغاتی محصولات متنوعی را در زمینه های مختلف برای مشتریان آماده می کنند. در ادامه به برخی از هدایای تبلیغاتی زنانه اشاره خواهیم کرد.

ست آرایشی

ست آرایشی همواره یکی از نیازهای بانوان به شمار می رود و انتخاب آن به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب هوشمندانه ای محسوب می شود. بدون شک، بانوان علاقه زیادی به محصولات آرایشی دارند و همین موضوع دلیل کافی جهت استفاده از این محصول در تبلیغات است. توجه داشته باشید که ست آرایشی ارتباطی با سایز و رنگ ندارد. در نتیجه توسط تمام بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از ست آرایشی می تواند به اشکال مختلفی انجام شود. اغلب برندها، لوگو و توضیحات کسب و کار خودشان را برروی جعبه محصولات حکاکی و چاپ می کنند.

کیف پول، جای مدارک و کیف آرایشی

یکی دیگر از نیازهای بانوان، وجود فضای کافی جهت نگهداری از وسایل است. کیف پول، جای مدارک و کیف آرایشی می توانند محصولات مناسبی در انتخاب هدایای تبلیغاتی بانوان باشند. این محصولات بسیار کاربردی هستند و انتخاب آن ها توسط بانوان با وسواس شدیدی روبه رو نیست. در مقابل، استفاده از کیف مجلسی به عنوان هدیه تبلیغاتی، بازخورد مثبتی ندارد. زیرا، بانوان در انتخاب کیف های رسمی و مجلسی بسیار وسواس هستند. از سوی دیگر، هیچ شخصی حاضر نیست از کیف های تبلیغاتی در مراسمات رسمی و میهمانی ها استفاده کند.

هدایای تبلیغاتی زنانه

آینه شخصی؛ یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی بانوان

استفاده از آینه به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی، بازدهی بسیار بالایی دارد. آینه می تواند بدون طول عمر و برای مدت زمان بسیار طولانی در کیف بانوان قرار بگیرد. در حقیقت، آینه می تواند نوعی هدیه مادام العمر باشد. از سوی دیگر، وجود یک آینه شکیل و باکیفیت در کیف تمام بانوان مورد نیاز است. در نتیجه، انتخاب آینه یک انتخاب هوشمندانه و اقتصادی به حساب می آید.

ست مانیکور

امروزه هر خانمی به یک ست مانیکور شامل ناخن گیر، سوهان ناخن و قیچی نیاز دارد. زیرا این کالاها به طور روزمره مورد استفاده قرار می گیرند. با این حساب یکی از کاربردی ترین هدایای سازمانی برای خانم ها، ست مانیکور است. این محصولات با جنس های مختلفی در بازار موجود هستند؛ به همین دلیل قیمت های متفاوتی دارند. اغلب در یک کیف کوچک اقلام مورد نیاز برای مانیکور قرار می گیرد. با این حساب نه تنها جز هدایای تبلیغاتی زنانه محسوب می شود بلکه بسیار شیک و زیباست. بنابراین روی هر یک از این ست ها برند خود را چاپ کنید و به مشتریان زن هدیه دهید که هر لحظه به یاد سازمان یا خدمات شما بیافتند. (منبع)

پیمایش به بالا