موشن گرافیک تبلیغاتی | هزینه ساخت موشن

موشن گرافیک تبلیغاتی | قیمت ، تعرفه و هزینه ساخت موشن گرافی در تهران

موشن گرافیک تبلیغاتی ،  یکی از هفت نوع طراحی برتر در بازاریابی است که از متن، گرافیک، رنگ و حرکت برای ایجاد محتوای ویدیویی بصری استفاده می کند. اغلب برای انیمیشن های لوگو، فیلم های انیمیشن محصول و ویدیوهای اینفوگرافیک مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید هزینه ساخت موشن را از نگاران (تیم تخصصی چاپ و تبلیغات) دریافت کنید.

تفاوت های موشن گرافیک و انیمیشن

برخی ممکن است بگویند که موشن گرافیک یک طراحی گرافیکی متحرک است و اصلا اشتباه نمی کنند. این، نوعی انیمیشن است. در همین حال، انیمیشن یک اصطلاح کلی برای تمامی زمینه تصاویر متحرک است، از جمله همه چیز، از کارتون گرفته تا نقاشی را در بر می گیرد.

با داشتن نام دامنه، شما همیشه کنترل کاملی بر کل وب سایت خود دارید، مهم نیست چه اتفاقی می افتد. هنگام انتخاب نام دامنه، چند قانون وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

اگر مراحل راه اندازی سایت تجاری را طی می کنید، نام دامنه شما باید با نام شرکت شما مطابقت داشته باشد. اگر قصد دارید یک وب سایت شخصی یا وبلاگ شخصی برای خود بسازید، نمونه YourName.com ، همیشه یک گزینه عالی است.

موشن گرافیک تبلیغاتی | قیمت ، تعرفه و هزینه ساخت موشن گرافی در تهران

جذابیت های بصری

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان علوم اعصاب MIT، مغز ما اطلاعات بصری را بسیار سریع، حدود 13 میلی ثانیه را پردازش می کند. ویدیوهای موشن کوتاه هستند و مستقیماً به اصل مطلب می پردازند. تمام اطلاعات مهم را تنها در یک دقیقه جمع آوری می کنند. این به بازار هدف شما اجازه می دهد تا به راحتی آن را با خانواده ها و دوستانی که احساس می کنند به محصول یا خدمات موجود در ویدیو علاقه مند هستند، درک کرده و به اشتراک بگذارد.

موشن گرافیک تبلیغاتی

مقرون به صرفه بودن موشن گرافیک تبلیغاتی

موشن گرافیک هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. با این حال، تولید ویدیوی لایو اکشن بسیار گران است و به یک مکان یا استودیو و یک گروه کامل نیاز دارد. از طرف دیگر، این طراحی گرافیکی را می توان بر روی کامپیوتر انجام داد و زمان کمتری برای تکمیل آن نیاز دارد.

نقش رنگ ها در جذب مخاطب

رنگ ها نقش مهمی در جلب توجه مخاطب دارند. وقتی ویدیوهای موشن در هر رسانه اجتماعی مانند فیس بوک باز می شوند، تبلیغات به صورت خودکار پخش می شوند. اما به طور پیش فرض روی بی صدا تنظیم شده اند. اگر محتوا توجه مخاطب را جلب کند، به صداگذاری گوش داده می شود. بنابراین، محتوا باید اطلاعات غیرکلامی و به اندازه کافی جذاب داشته باشد تا در ثانیه اول مخاطب را جذب نماید. اگر محتواهای زیادی به ویدیو اضافه کنید، ویدیو پیچیده تر می شود. ممکن است سرگرم کننده باشد اما کل نکته بازاریابی را از دست داده است.

هزینه ساخت موشن

در صورتی که سفارش طراحی و ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی دارید، می توانید با کارشناسان نگاران تماس گرفته و هزینه ساخت موشن را جویا شوید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

پیمایش به بالا