طراحی بنر چاپی | قیمت بنر چاپی | هزینه طراحی و چاپ بنر | انواع بنر چاپی

طراحی بنر چاپی

وقتی نوبت به طراحی و چاپ بنر برای کسب و کار شما می رسد، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. حتی اگر در سایر اشکال طراحی چاپ مثلاً طراحی استیکر یا بروشور و غیره نسبتاً تجربه داشته باشید، برخی از جنبه‌های طراحی بنر چاپی وجود دارد که بسیاری از طراحان از آنها غفلت می کنند در حالی که این موارد برای موفقیت بنر شما بسیار مهم است و در قیمت بنر چاپی نیز موثر خواهد بود.

قیمت بنر چاپی

تاثیر بنرهای چاپی

بر خلاف بسیاری از دیگر مواد بازاریابی چاپی، بنرهای چاپی ، باید خوانا و از راه دور قابل مشاهده باشند و بنابراین، عناصر خاصی از طراحی وجود دارد که باید بر آنها تأکید شود تا تاثیر بنرهای چاپی ، روشن گردد. شما می توانید در گروه چاپ و طراحی نگاران، طراحی های متفاوتی را به عنوان نمونه، مشاهده نمایید و یا برای دریافت ایده های مناسب، با کارشناسان این گروه حرفه ای مشورت نمایید. در این خصوص، نکات مهمی وجود دارد که به آن ها اشاره می کنیم.

هزینه طراحی و چاپ بنر

در نظر گرفتن محل قرارگیری بنر :

اولین چیزی که باید قبل از تصمیم گیری طراحی بنر چاپی به آن فکر کنید، محل قرار دادن بنر مورد نظرتان است. قرارگیری بنر شما احتمالاً بر انتخاب طرح رنگ یا حتی کل طرح مورد استفاده برای بنر، تأثیر می گذارد. در حالت ایده آل، طرح رنگ بنر باید در مقایسه با محل قرارگیری آن بسیار متضاد باشد. بنابراین، اگر قصد دارید بنر خود را روی یک دیوار آجری زرد یا نارنجی قرار دهید، لازم است مطمئن شوید پس زمینه بنر، رنگ مشابهی ندارد.

انتخاب رنگ های روشن و متضاد :

در ادامه ، بهتر است مطمئن شوید که بنر با استفاده از رنگ های روشن و متضاد طراحی شده است. به عنوان مثال، رنگ سفید برای متن روی بنر استفاده می شود که در پس زمینه نارنجی بسیار متضاد است. این، همراه با متن پررنگ بزرگ، باعث می‌شود پیام واضح باشد و از فاصله دور برجسته شود.

می توانید چند نمونه دیگر از رنگ های روشن و متضاد مورد استفاده در بنرها را در نمونه کارهای نگاران مشاهده کنید. این بنرها، از سایه‌های مختلف رنگ‌های روشن استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که پیام ها برجسته هستند. استفاده از رنگ های روشن و متضاد تقریباً همیشه در طراحی بنر چاپی ایده خوبی است.

استفاه از متن بزرگ :

نکته ای که باید در مورد بنرها به خاطر بسپارید این است که بنرها با بسیاری از مواد بازاریابی دیگر مانند بروشورها و کاتالگ ها متفاوت هستند. در بیشتر موارد، هدف از نصب بنرها، جلب توجه از راه دور است. به همین دلیل، باید مطمئن شوید که هر محتوایی که روی بنر شما نوشته شده است، با متن خوانا بزرگ نوشته شده باشد، زیرا بدون انجام این کار، بعید است که بنر شما در فاصله چند متری برای کسی قابل رمزگشایی باشد. اغلب با این نوع بنرها، با هدف جلب توجه رهگذران و اطلاع رسانی به آنها از اطلاعات مرتبط است. در این زمینه، توجه به برآورد قیمت بنر  و پوستر چاپی نیز داشته باشید.

اما فقط اندازه متن مهم نیست. همچنین لازم است که فونتی را که تصمیم دارید استفاده کنید و وزن آن را در نظر بگیرید. فونت مورد استفاده لازم است که حتی از راه دور بسیار خوانا باشد. یکی از دلایل این امر، چاپ و طراحی بنر چاپی در وزن قلم بزرگ و همچنین ساده بودن سبک قلم است.

قیمت بنر چاپی

فونت های مختلف زیادی وجود دارد و انتخاب یک فونت، می تواند وسوسه انگیز باشد، اما وقتی صحبت از بنرها می شود، همیشه باید خوانایی را در نظر بگیرید. به طور معمول، فونت‌های پررنگ‌تر ، بیش از فونت‌های دیگر قابل خواندن هستند، اما این قانون، کلیت ندارد. شما می توانید برای دریافت قیمت بنر چاپی ، با کارشناسان نگاران در ارتباط باشید.همچنین اگر  نیاز به اطلاعات بیشتر برای چاپ بنر و پوستر برای کسب و کار خود هستید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله  تفاوت بنر و فلکسی ما را مشاهده کنید .

 

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

پیمایش به بالا