چاپ و طراحی بنر مناسب نمایشگاه | چاپ بنر ارزان | چاپ بنر فوری | چاپ بنر آنلاین

چاپ و طراحی بنر

بنرها عمدتا به این دلیل بزرگ هستند که از دور به سرعت خوانده شوند. آن ها به این دلیل که بتوانید یک داستان کامل روی آنها بنویسید، طراحی نشده اند. یک ترکیب عالی از چاپ و طراحی بنر ، مهم ترین اطلاعات را نشان می دهد. انتخاب اندازه ای مناسب از بنر که همراه با لوگوی کسب و کار شما باشد، می تواند تاثیری ماندگار بر مخاطبان نمایشگاه بگذارد.

چاپ و طراحی بنر

طراحی بنر

پس‌زمینه‌ های تیره روی چاپ‌هایی با متن منفی (متن روشن روی پس‌زمینه تیره) ممکن است واقعاً خوب به نظر برسند و برند را تقویت کنند. طرح های حروف تیره، در پس زمینه روشن، عمدتا در چاپ و طراحی بنر ، تاثیر بیشتری را در جذب مخاطب دارد. در واقع، اگر متن سفید روی صفحات سیاه بهتر بود، کتاب ها را به این ترتیب چاپ می کردند.

عکس، وضوح و فرمت مناسب در بنر

یک عکس خوب بیش از هزاران کلمه را بیان می کند، اما یک عکس بد فقط مخاطبان را فراری می دهد. فقط از تصاویری در چاپ و طراحی بنر استفاده کنید که بتوانند داستانی را بیان کنند. نمی توان به صراحت گفت که عکس‌ های بدون فوکوس بزرگ چاپ شوند، بهتر می‌شوند و یا یک عکس شارپ 0.5 مگابایتی همیشه بهتر از یک عکس غیرشارپ 250 مگابایتی است.

RGB و CMYK و پروفایل های رنگی در چاپ و درک آنها برای خوب جلوه دادن عکس شما در چاپ و طراحی بنر بسیار مهم است. به طور معمول، چاپ و طراحی بنر در CMYK یا چاپ 4 رنگ انجام می شوند. چیزی که روی مانیتور خود می بینید همیشه RGB است، این یک حالت رنگ متفاوت است که نیاز به روشن بودن مانیتور دارد و دارای نور پس زمینه ای است که رنگ ها را بهبود می بخشد.

CMYK مخفف 4 رنگی است که آنها را با هم مخلوط می کنند تا صدها سایه در چاپ و طراحی بنر دریافت می شود، اما رنگ های RGB، یک عکس روی صفحه است که می تواند رنگ های بیشتری را نسبت به چاپ نشان دهد.  چاپگرهای ما نمی توانند با وضوح بیشتر از 150 نقطه در اینچ چاپ کنند، بنابراین ارسال با وضوح بالاتر مفید نیست.

مانیتور شما فقط 72 نقطه در اینچ را نشان می دهد، بنابراین اگر این وضوح برای شما به اندازه کافی خوب باشد، برای چاپ نیز بهتر عمل خواهد کرد. در واقع یک تصویر شطرنجی پایین ممکن است در فاصله ای واضح تر به نظر برسد. 50-100 نقطه در اینچ برای مثال کافی است. چاپ و طراحی بنر در فرمت 40-50 نقطه در اینچ، برای یک بنر کنار جاده کافی است.

اگر از یک عکس یک پی دی اف بسازید و آن را با اندازه 100% روی مانیتور خود نگاه کنید، به همان وضوح تصویر چاپی خواهد بود. ارسال آثار هنری به صورت jpg/jpeg و تنظیم فایل بزرگ هنگام ذخیره نیز در چاپ و طراحی بنر موثر است.

چاپ و طراحی بنر

مدیریت رنگ و پروفایل در چاپ بنر

چاپ و طراحی بنر خود را به CMYK تغییر دهید و نمایه رنگ را تغییر دهید. مطمئن شوید که رنگ پر شده حداقل 30 درصد باشد تا در چاپ، به خوبی ظاهر شود. اگر تفاوت بین عمق رنگ خیلی کم باشد، گرادیان های رنگی کوچک در چاپ ظاهر نمی شوند.

برای رنگ های عمیق مانند مشکی نیازی به اضافه کردن رنگ نیست. چاپگر ممکن است از چاپ و طراحی بنر در مواردی که رنگ ها بیش از حد استفاده می شود خودداری کند، زیرا ممکن است باعث پوسته پوسته شدن قسمت های چاپ شود و زمان خشک شدن چاپ ها بی دلیل طولانی شود.

هر رسانه چاپی کمی متفاوت است. انتظار اینکه رنگ های روی صفحه و چاپ 100% با سرعت بالا باشد، تفاوت داشته و مواد چاپی متنوعی وجود دارد. چاپ و طراحی بنر با مدیریت رنگ مناسب در نگاران، تفاوت ها بسیار کم است، زیرا همیشه از تجهیزات مناسب، رنگ ها و رسانه های پیشرفته ای استفاده می کنند.

با این حال، تفاوت سفیدی دو چاپ از چاپخانه‌های مختلف با همه دستگاه‌های مشابه و کار پیش‌چاپ ممکن است بسته به مارک رنگ مورد استفاده و سفیدی مختلف رسانه‌ای که جوهر روی آن قرار می‌گیرد، متفاوت باشد. در گروه حرفه ای چاپ و طراحی نگاران ، می توانید برای سفارش چاپ و طراحی بنر خود اقدام کرده و بهترین ایده ها را برای طراحی آن، از بخش طراحی نگاران دریافت نمایید.اگرمایل به دانستن اطلاعات بیشتر راجع به چاپ بنر هستید به شما پیشتهاد میکنیم که حتما سری به مقاله ی چاپ بنر ما بزنید .

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی نگاران برای شما

پیمایش به بالا