چاپ بنر

تبلیغات، بخش جدانشدنی هر کسب و کاری محسوب می شود و تاثیرگذاری آن بر فروش و ارتقا بیزینس امری کاملا اثبات شده است. برای تبلیغات راه و روش های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین و اقتصادی ترین آن، چاپ بنر و تبلیغات به روش بنر دیواری است. بنر تبلیغاتی باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد و در عین حال تمام خدمات و سرویس های ارائه شده را به صورت جامع و کامل به مشتریان معرفی کند. در ادامه این مطلب به سفارش بنر فوری، نکات مهم بنر تبلیغاتی ایده آل و محاسبه قیمت بنر می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

چاپ بنر فوری

چاپ بنر فوری

همانطور که از عنوان پیداست، بنر فوری در سریع ترین زمان ممکن طراحی و به مشتریان تحویل داده می شود. بدون شک در بسیاری از مشاغل، چاپ بنر فوری می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. در این روش، علی رغم سرعت بالا و تحویل فوری، کیفیت کار همچنان بالا بوده و ابعاد بنر می تواند کاملا متناسب با نیاز مشتریان باشد. گروه طراحی و چاپ نگاران، مراحل آماده شدن سفارش را در سریع ترین زمان ممکن و با طراحی دلخواه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بنر تبلیغاتی

در این صنعت همواره چاپ بنر تبلیغاتی بیش ترین میزان سفارش را به خود اختصاص داده و این آمار نشان می دهد که بنر تبلیغاتی تاثیر بسزایی در کسب و کارها دارد. در چاپ بنر تبلیغاتی، طراحی و سایز بنر اهمیت بسیار زیادی دارد. این نوع از بنر باید به گونه ای طراحی شود که مخاطب با دیدن آن مجاب شود از کسب و کار مربوطه بازدید کند. در پی این بازدید تعداد فروش و یا درخواست خدمات بالا رفته و قدرت بنر تبلیغاتی قابل مشاهده خواهد بود. همانطور که در قسمت اول گفته شد، علاوه بر طراحی بنر، سایز بنر نیز حائز اهمیت است. با توجه به کسب و کار و مکانی که بنر برروی آن نصب می شود، سایز بنر می تواند متغییر باشد.

محاسبه قیمت بنر

در محاسبه قیمت بنر جنس پارچه و کیفیت متریال رنگ چاپ تعیین کننده قیمت نهایی هستند. به طور کلی قیمت بنر را می توان به دو دسته بنر ارزان و بنر باکیفیت دسته بندی کرد. در محاسبه قیمت بنر به این نکته توجه داشته باشید که اگر کیفیت رنگ و جنس پارچه برای شما اهمیت زیادی ندارد و تعداد سفارشات چاپ بنر زیادی دارید، استفاده از متریال ارزان می تواند صرفه اقتصادی زیادی برای شما داشته باشد. از سوی دیگر، اگر کیفیت بنر و بازدهی بالا در شرایط آب و هوایی مختلف برای شما اهمیت زیادی دارد، استفاده از بنر باکیفیت انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. علاوه بر موارد فوق به این نکته نیز توجه داشته باشید که محاسبه قیمت بنر براساس متر مربع حساب می شود.

چاپ بنر

نکات مهم در سفارش چاپ بنر

بنر دیواری و بنر تبلیغاتی نیازمند نکاتی هستند که قبل از سفارش باید به آن ها توجه داشت. این نکات شامل سایز و متریال، طراحی و گرافیک، نوع نصب و مدت زمان چاپ بنر است که هریک از آن ها نقش مهمی در چاپ دارند؛ در قسمت زیر تمام این موارد را با جزئیات کامل بررسی خواهیم کرد:

سایز بنر

سایز بنر و نوع رنگ استفاده شده در آن هیچ محدودیتی ندارد و مشتریان می توانند بنر دیواری را با هر ابعاد و متراژی که مد نظر دارند، ثبت سفارش کنند. نکته مهمی که در سفارش سایز بنر باید در نظر داشته باشید، محاسبه قیمت بنر برحسب متر مربع است.

طراحی بنر فوری

قسمت طراحی و چاپ بنر یکی از مهم ترین قسمت های سفارش بنر تبلیغاتی است. برای طراحی بنر، مشتریان می توانند طرح دلخواه را به ما تحویل داده و بنر نهایی را تحویل بگیرند؛ در این روش باید توجه داشته باشید که فرمت و رزولوشن تصویر شما کیفیت قابل قبولی داشته باشد. از سوی دیگر، مشتریان می توانند ایده و یا طرح خود را به ما ارائه دهند و طراحی بنر را کارشناسان ما به صورت کامل انجام دهند.

نصب

نصب انواع بنر به صورت کلی از طریق سه روش انجام می شود؛ روش اول با استفاده از پانچ (ایجاد سوراخ در گوشه های بنر) و طناب است. این روش اغلب برای مراسمات عذارای و تبریک مورد استفاده قرار می گیرد. در روش دوم، مشتریان قصد دارند بنر را از طریق داربست و یا یک تکه چوب به محل مورد نظر متصل کنند. در این روش مشتریان باید هنگام سفارش قید کنند که خدمات لیفه کردن برای آن ها انجام شود. نوع سوم در نصب بنر، متصل شدن بنر برروی تابلو و یا دیوار تبلیغاتی است. در این نوع نصب،مشتریان نیازی به لیفه و پانچ کردن نخواهند داشت و کافی است هنگام ثبت سفارش این نکته را بازگو کنند. برای اطلاعات بیشتر درمورد بنر و پوستر به شما پیشنهاد میکنیم مقاله راه کارهای تبلیغاتی با بنر و پوستر را مشاهده کنید.

مدت زمان تحویل بنر

یکی از سوالات رایج و پرتکرار مشتریان، این است که مدت زمان تحویل بنر چقدر است؟ در سفارش چاپ بنر، زمان یکی از آیتم های مهم تلقی می شود که برای مشتریان بسیار اهمیت دارد. مدت زمان چاپ بنر فوری چیزی حدود 20 تا 30 دقیقه است. این مدت زمان برروی سفارشات زیاد، متغییر است و با هماهنگی، زمان دقیق تحویل بنر به مشتری اعلام خواهد شد. اما به طور کلی، زمان تحویل سفارش جای نگرانی نخواهد داشت؛ چرا که زمان تحویل هر محصول به مشتریان اعلام می شود.

مزیت های چاپ بنر

شاید برای شما هم سوال باشد که در میان انواع روش های تبلیغاتی، چاپ بنر چه مزیتی دارد که آن را از سایر روش ها متمایز می کند؟ در چاپ بنر محدودیتی وجود ندارد و مشتریان می توانند با هزینه کم و تنوع بالا، تبلغیات گسترده ای را آغاز کنند. عدم وجود محدودیت در چاپ بنر باعث می شود تا بنر تبلیغاتی تبدیل به یکی از پرفروش ترین انواع بنر در میان سایر روش های تبلیغات شود. از ویژگی های تبلیغات به واسطه چاپ بنر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گستردگی تبلیغات بدون محدودیت
 • هزینه مناسب و بازدهی بالا
 • مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی اعم از گرما و باران
 • قابلیت نصب برروی مکان های مختلف
 • سرعت بالا در تحویل
بنر تبلیغاتی

انواع بنر و پوستر 

چاپ بنر و پوستر  تنها وسیله ای برای تبلیغات نیست و می تواند اهداف مختلفی در پی داشته باشد. برای مثال، چاپ بنر می تواند برای مراسمات عذارای، تسلیت، تبریک و مناسبت های ویژه ثبت سفارش شود. به طور کلی انواع بنر شامل موارد زیر می شود:

 • چاپ بنر تبلیغاتی
 • چاپ همایشی
 • چاپ بنر تسلیت
 • چاپ بنر عریض
 • چاپ مناسبتی
 • چاپ عکس روی بنر
پیمایش به بالا