نکات کلیدی و مهم در طراحی کارت ویزیت | هزینه طراحی کارت ویزیت

هزینه طراحی کارت ویزیت

هر روز، دنیای کسب و کار بیشتر به سمت بدون روند کاغذی نزدیک می شود. با این حال، با وجود تمام نوآوری‌ها و فناوری‌هایی که همچنان ما را به جلو می‌برد، کارت ویزیت هرگز از مد نمی‌افتد. در واقع، به ازای هر 2000 کارت ویزیت که ارائه می شود، فروش یک شرکت 2.5 درصد افزایش می یابد. مهم نیست که در چه نوع حرفه ای، فعال هستید، آن اعداد بازاریابی ارزش توجه به کارت ویزیت را دارد. در اینجا به نکات کلیدی در طراحی کارت ویزیت اشاره کرده ایم. شما می توانید از طریق گروه چاپ و طراحی نگاران نیز، هزینه طراحی کارت ویزیت را دریافت کرده و کارت ویزیت منحصر به فرد خود را داشته باشید.

هزینه طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

توجه داشته باشید طراحی کارت ویزیت شما، بر بازاریابی کلی کسب و کار شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، مصرف کنندگان به کارت های رنگی معمولاً 10 برابر بیشتر از کارت های سفید معمولی جذب می شوند. این بدان معناست که اگر می خواهید کارت ویزیت شما به فروش تبدیل شود، باید به نحوه ایجاد و طرحی آن توجه دقیق داشته باشید. در اینجا پنج نکته برای طراحی یک کارت ویزیت موثر وجود دارد.

آن را ساده نگه دارید.

از نکات کلیدی در طراحی کارت ویزیت این است که هنگام طراحی ، به راحتی می توان در ارائه ایده ها، زیاده روی کرد. شما تصمیم دارید آن را برجسته کنید، به علاوه اطلاعات زیادی برای گنجاندن در اختیار دارید. این طرز فکر می تواند به سرعت به یک کارت ویزیت تبدیل شود که بسیار شلوغ و پیچیده است و قطعا برای افراد عادی جذاب نیست.

در عصر امروزی، مردم می خواهند اطلاعات را در اسرع وقت و با کمترین سر و صدای ممکن کسب کنند. بنابراین، مطمئن شوید که طراحی کارت ویزیت خود را ساده نگه دارید. از حداکثر یک تا سه رنگ استفاده کنید، خطوط تمیز و لبه‌های مستقیم را در آن بگنجانید و با اطلاعات موجود، آن را شلوغ نکنید. این کار می تواند بر هزینه طراحی کارت ویزیت نیز موثر باشد.

هزینه طراحی کارت ویزیت

از طراحی جسورانه استفاده کنید.

در عین سادگی، طراحی جسورانه کارت ویزیت را در دستور کار خود قرار دهید. ترکیب رنگ های منحصر به فرد یا ایده های طراحی کاملاً خوب است. در واقع، با این روش، توجه مخاطبان را جلب می کنید و به تبدیل کارت ویزیت به یک فروش کمک خواهید کرد.

به عنوان مثال، یک شکل غیر سنتی کارت، یک کاغذ بافت دار یا حروف برجسته را امتحان کنید. ویژگی‌های طراحی ساده مانند اینها می‌تواند کارت شما را بدون پیچیدگی بیش از حد، متمایز کند. البته، از نکات کلیدی در طراحی کارت ویزیت ، به یاد داشته باشید که طراحی جسورانه را تا حد امکان ساده نگه دارید.

یک لوگوی بزرگ داشته باشید.

با تبدیل لوگوی خود به بزرگترین عنصر طراحی کارت، توجه مردم را به خود جلب کنید. برای ساده نگه داشتن آن، از لوگوی خود به عنوان مبنایی برای کل طراحی استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که چگونه کارت ویزیت می تواند در با طراحی لوگو، به خوبی کار کند و چه رنگ ها یا ویژگی های طراحی مکمل لوگو هستند. در این مسیر، هزینه طراحی کارت ویزیت را نیز در نظر داشته باشید.

موارد ضروری را بگنجانید.

مطابق با ساده نگه داشتن موارد و توجه به نکات کلیدی در طراحی کارت ویزیت ، مطمئن شوید که اطلاعات روی کارت فقط شامل موارد ضروری است. نام، عنوان، نام شرکت، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و وب سایت خود را وارد کنید. هر گونه اطلاعات دیگری احتمالاً غیر ضروری است و نیازی به درج کارت نیست. چاپ و طراحی نگاران، در این طراحی، شما را یاری می کنند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

روتوش عکس چیست؟
مقالات
مهدی قاسمی

روتوش عکس چیست؟

روتوش عکس فرآیندی است که در آن با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر، تغییراتی بر روی عکس ها اعمال

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا