نکات کلیدی در طراحی کاتالوگ سه لت | چاپ سفارشی کاتالوگ های سه لتی

طراحی کاتالوگ سه لت

توجه به نکات کلیدی در طراحی کاتالوگ سه لت ، باعث می شود که نتیجه نهایی، تاثیرگذاری بالایی را به خود اختصاص دهد. البته باید در نظر داشت که بروشورهای تبلیغاتی در اندازه های مختلفی وجود دارند و می توان آنها را به روش های مختلفی تا کرد که رایج ترین آنها بروشور سه تایی است. این روش با تا زدن کناره ها از وسط، سه قسمت مساوی ایجاد می کند. اکثر سه لت ها ابتدا سمت چپ و سپس سمت راست را خم می کنند تا وقتی باز می شود، بروشور از راست به چپ خوانده شود. چاپ سفارشی کاتالوگ های سه لتی می تواند بهترین گزینه برای تبلیغات و بازاریابی باشد.

طرح بندی در طراحی کاتالوگ سه لت

طرح بندی در طراحی کاتالوگ سه لت اولین نکته ای است که باید در نظر داشت. حتی در شرایطی که بروشورهای سه تایی می توانند هر اندازه ای داشته باشند، تا کردن معمولاً بر اساس نمای افقی کاغذ است. اعداد اختصاص داده شده به هر بخش نشان دهنده ترتیب ظاهر شدن بروشور هنگام باز شدن و خواندن آن توسط مشتری است. هنگام طراحی قسمت جلو، به ترتیب بخش های 2، 3 و 4 نشان داده می شوند. پشت کاغذ صاف بخش های 5، 6 و 1 را به نمایش می گذارند.

طراحی کاتالوگ سه لت

چاپ سفارشی کاتالگ های سه لتی

هنگام چاپ سفارشی کاتالگ های سه لتی ، ترتیب طراحی باید رعایت شود. در بخش اول فلپ جلویی، کاتالوگ تا شده است. معمولاً این جلد بیرونی شامل یک تصویر، نام شرکت و یک پیام قوی است که خواننده را ترغیب می کند تا آن را باز کند و برای اطلاعات بیشتر به خواندن ادامه دهد.

در بخش دوم، خواننده بروشور را باز می کند تا جلد جلوی داخل را ببیند. بسیاری این بخش را مهم‌ترین بخش می‌دانند، زیرا باید محصول یا خدمات را در آن معرفی کرد تا به بهترین شکل، مخاطب را جذب کند. اغلب این فلپ شامل سؤالات و پاسخ هایی است که به خواننده می گوید چرا این محصول، خدمات یا رویداد ضروری است.

بخش داخلی در طراحی کاتالوگ سه لت

بخش داخلی در طراحی کاتالوگ سه لت

در بخش های سوم و چهارم، خواننده بروشور را باز می کند تا کل قسمت داخلی آن را ببیند. پانل های داخلی وسط و سمت راست، معمولا حاوی اطلاعات بیشتری هستند. این بخش می‌ تواند با متن ‌های زیاد همراه باشد، به همین دلیل است که بسیاری از طراحان ترجیح می‌دهند از سرصفحه‌ها و زیر سربرگ‌های زیادی برای سازماندهی استفاده کنند.

اغلب، بخش پنج، فلپ بیرونی را شامل می شود که گاهی اوقات اطلاعات اضافی مانند توصیفات را در خود جای می دهد. در نهایت، پنل پشتی، برای اطلاعات تماس، آرم یا احتمالاً نقشه منظور می شود. در صورتی که سفارش چاپ و طراحی کاتالوگ سه لت را دارید، با کارشناسان نگاران تماس گرفته و هزینه چاپ سفارشی کاتالوگ های سه لتی را از ایشان بخواهید.اگر به این مطلب علاقه علاقه داشتسد به شما پیشنهاد میکنیم صفحه دانلود طرح لایه باز کاتالوگ را ببنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با شما

کاتالوگ صنعتی
کاتالوگ
هما ادهمی

کاتالوگ صنعتی چیست؟

کاتالوگ صنعتی چیست؟ | طراحی کاتالوگ صنعتی | هزینه چاپ کاتالوگ صنعتی کسب‌وکارهای صنعتی یا تولیدی، از کتاب‌های دیجیتال و

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا