قطع های متفاوت تقویم | قیمت قطع های متفاوت تقویم | انواع قطع تقویم رومیزی

قطع های متفاوت تقویم

بسته به نوع تقویمی که می خواهید چاپ کنید، اندازه ها متفاوت است. نکته خوب در مورد تقویم ها این است که می توانید تقویمی را در اندازه ای ایجاد کنید که مطابق با نیازهای شما باشد. حتی می‌توانید اندازه دلخواه را با تعیین عرض و ارتفاع مورد نظر خود تنظیم کنید. قطع های متفاوت تقویم را می توانید در گروه حرفه ای چاپ و طراحی نگاران داشته باشید. ضمن آنکه قیمت قطع های متفاوت تقویم نیز در شرایطی ایده آل، ارائه می شود.

قطع های متفاوت تقویم

اندازه تقویم دیواری

تقویمهای دیواری همانطور که از نامشان پیداست طوری طراحی شده اند که به دیوار آویزان می شوند. با این حال، اندازه تقویم دیواری 5.5 اینچی در 8.5 اینچی، به خوبی در هر اتاق اداری یا اتاق های منزل قرار می گیرد. در واقع، همین امر را می توان در مورد بقیه اندازه های تقویم دیواری ذکر شده نیز بیان کرد.

در حالی که تقویم های پوستری 8.5 در 11 اینچی ممکن است خیلی کوچک باشند، قطع های متفاوت تقویم ، یک تقویم 27 اینچی در 39 اینچی به اندازه کافی بزرگ است که در یک فضای کاری مشترک قرار گیرد تا همه بتوانند از آن استفاده کنند. این سایزهای بزرگتر، بسته به طرح شما، به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوان از فاصله دور آنها را مشاهده کرد.

به عنوان مثال، تقویم های مغناطیسی باید به اندازه کافی کوچک باشند تا زمانی که در یخچال قرار می گیرند، مزاحمتی را ایجاد نکنند. اما به اندازه ای بزرگ باشند که جزئیات همچنان از فاصله دور برجسته شوند. همین امر در مورد تقویم های دیواری و پوستری نیز صادق است.

هنگام انتخاب قطع های متفاوت تقویم شما باید میزان فضایی که آنها اشغال می کنند را در نظر بگیرید. با انتخاب اندازه مناسب، کاربران می توانند تقویم های شما را برای یک سال کامل به نمایش بگذارند. انتظار می‌رود که تقویم ‌های کوچک ‌تر هزینه کمتری برای شما داشته باشند، اما داشتن تقویم‌های بزرگ بدون شک برند شما را در یک دید بزرگ‌تر تبلیغ می‌کند.

چاپ قطع های متفاوت تقویم

چاپ تقویم راهی عالی برای برندسازی تصویر شرکت شما و ایجاد انگیزه برای پاسخ مستقیم از سوی مخاطبان هدف شما است. طراحی تقویم عالی، تنها بخشی از این فرآیند است. قبل از اینکه بتوانید تقویم خود را بین مخاطبانی که به زودی به مشتریانی وفادار تبدیل خواهند شد، توزیع کنید، باید فرآیند چاپ  قطع های متفاوت تقویم را در نظر بگیرید.

قطع های متفاوت تقویم

اهمیت انتخاب کاغذ تقویم

جلد تقویم باید ضخیم تر و محکم تر از صفحات داخلی شما باشد. پوشش براق برای روکش ‌های تقویم مناسب است، زیرا این نوع کاغذ دارای درخشندگی مناسبی است و از تقویم شما محافظت می‌کند. برای صفحات داخلی خود، از میان کاغذهای مات در گرم های مختلف انتخاب کنید که مانع خستگی چشم هنگام مرور صفحات خواهد شد.

اندازه قطع های متفاوت تقویم

اکنون مهم است که بررسی کنید می‌خواهید تقویمتان چقدر بزرگ باشد؟ باید در نظر بگیرید که اکثر تقویم‌ های شما کجا آویزان می‌شوند. اگر فضای کمی وجود دارد، تقویم 6 اینچ در 6 اینچ یا 5.5 اینچ در 8.5 اینچ را انتخاب کنید. اگر فضای زیادی دارید، هر چه تقویم شما بزرگتر باشد، افراد بیشتری می توانند آن را به راحتی ببینند. با یک تقویم استاندارد 8.5 اینچی در 11 اینچی یا با فرمت بزرگ 12 اینچی در 12 اینچی، این ابزار قدرتمند چاپی را به کار گرفته و از میان قطع های متفاوت تقویم ، محصول چاپی خود را تهیه کنید.

چاپ تقویم سال 1401

شما باید مطمئن شوید که چاپ تقویم سال 1401 ، به همان اندازه که روی صفحه رایانه ظاهر می‌شود، عالی به نظر می‌رسد. بنابراین از یک الگوی تقویم مناسب برای طراحی خود استفاده می‌کنید. چنین الگوهایی شامل خطوط خطوط برش و همچنین هر دستورالعمل خاصی است که باید در خصوص قطع های متفاوت تقویم  بدانید.

به علاوه، آنها با ویژگی های رنگی و وضوح مناسب آماده هستند تا طراحی شما را کارآمدتر کنند. شما همچنین باید یک نمونه چاپی دریافت کنید تا بتوانید قبل از اجرای کل کار، ببینید تقویم دقیقاً چگونه خواهد بود. به این ترتیب، خواهید توانست تغییرات لازم را اعمال کنید. تقویم ها وسایل بسیار خوبی برای تقویت شناخت برند و بازگشت سرمایه هستند. این تکنیک های چاپ تقویم را دنبال کنید تا بتوانید به یکی از قدرتمند ترین ابزارهای تبلیغاتی برای کسب و کار خود، دست یابید. اگر به دانستن مطالبی از این دست علاقه دارید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله  چاپ تقویم رومیزی در تهران را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی نگاران برای شما

پیمایش به بالا