طراحی کاربردی سالنامه | جلد چرمی سالنامه

طراحی کاربردی سالنامه | جلد چرمی سالنامه

اگر به دنبال ایجاد تقویم 1403خود هستید، لازم است که طراحی کاربردی سالنامه را در نظر بگیرید تا بتوانید به سادگی، خود و کسانی که تقویم را به آنها هدیه می دهید، از آن نهایت بهره را ببرید. می توانید با عکس های نمونه کار و یا تصاویر مورد علاقه خود، آنها را کامل کنید. اما نکته ای که دارای اهمیت است، اندازه، نوع کاغذ، فضاهای خالی برای نوشتن و دوام مناسب تقویم است که می تواند آن را ارزشمند کند. همچنین استفاده از جلدهای نفیس و مستحکم مانند جلد چرمی سالنامه، می تواند در جذابیت های بصری آن، موثر باشد.

طراحی کاربردی سالنامه

مراحل طراحی کاربردی سالنامه

در مراحل طراحی کاربردی سالنامه، لازم است که نکات ذیل را توجه داشته باشید:

موضوع خود را انتخاب کنید.

در طراحی، از تم های رنگارنگ گرفته تا کلاسیک، عجیب و غریب گرفته تا ساده و همه چیز در این میان، سبک های طراحی زیادی برای انتخاب تقویم های سفارشی وجود دارد.

عکس‌های خود را آپلود نمایید.

چه عکس‌های شما در تلفن، رایانه یا رسانه‌های اجتماعی وجود داشته باشد، استفاده از آنها در طراحی تقویم، می تواند در جذابیت بیشتر آن موثر باشد.

از جلد مناسب استفاده کنید.

برای آنکه بتوانید تقویمی زیبا را به مشتریان، دوستان و همکاران خود هدیه کنید، بهتر است جلدی مناسب را انتخاب نمایید. این می تواند جلد چرمی سالنامه با حکاکی نام و لوگوی شما باشد.

طراحی کاربردی سالنامه

صفحه هر ماه را سفارشی نمایید.

12 ماه برای ویرایش وجود دارد و در طراحی کاربردی سالنامه می توانید طرح بندی عکس را در هر صفحه برای نمایش یک یا چند تصویر سفارشی کنید. روزهای خاصی را برای هر ماه، به صورت خلاقانه در نظر بگیرید. جدای از تعطیلات معمول، مواردی مانند تولد اقوام، روزهای مهم نیز شامل شود.

پس زمینه خود را انتخاب کنید.

می توانید از بین تعداد طرح و رنگ پس زمینه موجود در نگاران، انتخاب کنید تا زمانی آن را کاملا شخصی سازی نمایید.

تزیینات خود را برگزینید.

در طراحی کاربردی سالنامه، هر تم دارای مجموعه تزیینات منحصر به فرد خود است. از برچسب های مصور که با تم مطابقت دارند تا برچسب های تاریخ های مهم مانند تولد و سالگرد. می‌توانید با جلد چرمی سالنامه، جذابیت بصری آن را اضافه کنید. قیمت طراحی و چاپ انواع سالنامه را از نگاران دریافت نمایید.همچنین اگر به دنبال دانستن نکات بیشتر در مورد سالنامه و قیمت ان هستید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله عوامل موثر بر قیمت سالنامه را بخوانید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی نگاران برای شما

پیمایش به بالا