معرفی 10 تا از هدایای تبلیغاتی کاربردی

معرفی 10 تا از هدایای تبلیغاتی کاربردی

هدایای تبلیغاتی کاربردی که توسط اغلب کسب و کارها استفاده می شوند، می توانند مزایای متعددی برای هر برند یا سازمانی داشته باشند. اولین و مهم ترین مزیت این است که کاربردی بودن این هدایا باعث می شود تا آن ها به طور مداوم توسط مشتریان مورد استفاده قرار بگیرند. که این موضوع خود تضمین کننده حضور دائمی نام و لوگوی برند در زندگی مشتریان است. زمانی که یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی به صورت روزمره و در موقعیت های مختلف به کار گرفته می شود، نه تنها در ذهن شخص مصرف کننده، بلکه در معرض دید دیگران نیز قرار می گیرد. این موضوع این امکان را فراهم می آورد تا برند کسب و کار توسط افراد متعددی مشاهده و شناخته شود. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی 10 تا از هدایای تبلیغاتی کاربردی بپردازیم؛ با مجله طراحی و چاپ نگاران همراه باشید.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی کاربردی، اقلامی هستند که توسط کسب و کارها به مشتریان، کارکنان و یا شرکای تجاری به منظور ارتقا ارتباط برند، تقویت محبوبیت و افزایش آگاهی از محصولات یا خدمات اهدا می شوند. این موارد معمولا با داشتن نام تجاری یا لوگوی شرکت بر روی خود، به عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغاتی عمل می کنند. هدایای تبلیغاتی کاربردی می توانند متنوع باشند و محدوده ای از موارد کم هزینه مانند خودکارها و دفترچه های یادداشت تا اقلام گران قیمت تر نظیر ساعت های دیواری، فلش درایوها و لوازم الکترونیکی را شامل شوند. ارزش واقعی این هدایا در ترویج بلند مدت برند و ایجاد یک ارتباط مثبت با دریافت کننده است که می تواند به تکرار خرید و ارجاعات کسب و کار منجر شود.

معرفی 10 تا از هدایای تبلیغاتی کاربردی

10 تا از هدایای تبلیغاتی کاربردی

اگر شما هم به دنبال تبلیغات و برند سازی از طریق هدایای تبلیغاتی کاربردی هستید، بهتر است با برخی از این محصولات آشنا شوید. توجه داشته باشید که اغلب این اقلام قیمت اقتصادی و مناسبی دارند و جهت تبلیغات در تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به معرفی برخی از این محصولات می پردازیم:

خودکارهای تبلیغاتی؛ اقتصادی ترین هدایای تبلیغاتی کاربردی

خودکارها اقلامی ساده و کاربردی هستند که به دفعات و طی روز مورد استفاده قرار می گیرند. بدین ترتیب با چاپ لوگو یا پیام تبلیغاتی برند بر روی آن ها، می توانند تبلیغ دائمی برای شرکت باشند.

لیوان و ماگ

لیوان ها و ماگ های تبلیغاتی با تنوع در طرح و رنگ به علاوه امکان چاپ پیام یا لوگو، یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی محسوب می شوند که به صورت روزمره در معرض دید هستند.

تقویم و سررسید

به عنوان یادآوری مداوم از برند و تاریخ های مهم، سررسید و تقویم های دارای نام شرکت یا محصول، ابزارهایی مفید جهت برنامه ریزی هستند. بنابراین، این محصولات می توانند یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی و اقتصادی برای کسب و کارها محسوب شوند. یکی از نکات جالبی که در مورد هدیه دادن محصولات پرکاربرد مثل تقویم رومیزی یا طرح های خلاقانه یا سررسیدها و سالنامه ها وجود دارد، این است: تا زمانی که هدیه شما مورد استفاده باشد، کمپین بازاریابی شما همچنان ادامه دارد.

فلش درایو (USB) تبلیغاتی

در عصر دیجیتال، فلش درایوها با قرار دادن لوگوی شرکت بر روی بدنه خود، هدیه ای مدرن و محبوب هستند که علاوه بر کاربرد زیاد، امکان نمایش پیشرفت و آپدیت شدن برند را نیز فراهم می آورند.

کیسه های خرید بازیافتی

با افزایش آگاهی نسبت به محیط زیست، ساک های دستی کاغذی و کیسه های خرید دوستدار محیط زیست با لوگوی شرکت، نه تنها پیامی از مسئولیت پذیری اجتماعی می دهند، بلکه با هر استفاده مجدد، نام برند را در معرض دید قرار می دهند.

پاور بانک های تبلیغاتی؛ یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی کاربردی

دستگاه های پرتابل شارژ که با هویت برند شما نامگذاری شده اند، نشان دهنده توجه شما به نیازهای مدرن مشتریان هستند و هنگام استفاده در مکان های عمومی توجه زیادی را به خود جلب می کنند. در حال حاضر، پاور بانک ها یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی کاربردی محسوب می شوند که تمام اقشار جامعه به آن نیاز دارند.

هدایای تبلیغاتی کاربردی

نوت بوک ها و دفترچه های یادداشت

با وجود رویکرد دیجیتالی امروزی، دفترچه های یادداشت هنوز هم بین متخصصان به دلیل قابلیت حمل و سهولت استفاده محبوب هستند. با چاپ لوگو یا شعار برند بر روی آن ها، اطمینان حاصل می گردد که هر یادداشتی با یادآوری از نام تجاری شما همراه است.

ماوس پدهای تبلیغاتی

با گسترش مشاغل و فعالیت های محیط کاری مجازی، ماوس پدها که معمولا در معرض دید کارمندان و بازدید کنندگان قرار دارند، می توانند نام و پیام تجاری کسب و کار را به صورت روزمره به نمایش بگذارند.

بطری های آب و فلاسک های تبلیغاتی

بطری های آب قابل استفاده مجدد و فلاسک ها که برای نگهداری نوشیدنی های گرم یا سرد طراحی شده اند، از جمله هدایای تبلیغاتی کاربردی هستند که به طور گسترده در محل کار، باشگاه های ورزشی، هنگام پیاده روی و سایر فعالیت های روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند برای طولانی مدت به عنوان یک تبلیغ موثر عمل کنند.

ساعت؛ جذاب ترین هدایای تبلیغاتی کاربردی

بیشتر افراد همیشه برای برنامه ریزی روزانه خود به ساعت و مدیریت زمان نیاز دارند. بنابراین، ساعت رومیزی گزینه مناسب و پرکاربرد بین هدایای تبلیغاتی نفیس است که می توانید برای مشتریان و مخاطبان خود در نظر بگیرید. از مدل های دیگر ساعت تبلیغاتی می توان به ساعت دیواری و مچی نیز اشاره کرد. ساعت یک هدیه تبلیغاتی کاربردی است که قیمت مناسب و ماندگاری بالایی دارد. هر شخص در طول روز به دفعات ساعت را چک می کند که همین مسئله باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب می شود. (منبع)

پیمایش به بالا