لیبل شرینک | کاربردهای برچسب شرینک

لیبل شرینک

وقتی می‌ خواهید محصول خود را به شکل کامل برچسب گذاری کنید، لیبل شرینک ، راهی برای ایجاد پوشش 360 درجه برای محصولاتتان خواهد بود. محبوبیت و کاربردهای برچسب شرینک در چند دهه گذشته، افزایش یافته است. طراحی و چاپ این لیبل ها می تواند بر رونق برند شما، بیافزاید. می توانید برای طراحی و چاپ آنها، از خدمات نگاران بهره مند شوید و هزینه چاپ لیبل شرینک را از اینجا مشاهده کنید.

محبوبیت لیبل شرینک

محبوبیت لیبل های شرینک برای قوطی‌ها، بطری‌ها و سایر ظروف در حال افزایش است. افراد زیادی به بسته ‌بندی محصول با کیفیت نیاز دارند و نمی‌ دانند لیبل shrink چیست و چگونه کار می‌ کنند. آنها لیبل های تمام رنگی با چاپ 360 درجه هستند که از گرما در فرآیند اعمال، استفاده می کنند تا برچسب را با شکل ظرف مطابقت دهند.  برچسب ها معمولاً روی مواد پلاستیکی یا پلی استر چاپ می شوند و روی قوطی های آلومینیومی و بطری های شیشه ای یا پلاستیکی استفاده می شوند.

مزایای برچسب شرینک

مزایای برچسب شرینک

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از برچسب شرینک این است که امکان افزایش 150 درصدی برچسب را در مقایسه با برچسب های حساس به فشار به شما می دهد. این فضای اضافی می تواند برای کمک به بیان داستان برند شما، افزودن تصاویر بیشتر یا ایجاد فضایی برای همه اطلاعات نظارتی که باید روی لیبل شرینک قرار گیرند، استفاده شود.

یکی دیگر از مزایای استفاده از برچسب های شرینک این است که از مواد بسیار بادوام ساخته شده اند. این قابلیت، آنها را به گزینه ای عالی برای برچسب زدن محصولاتی مانند محصولات مراقبت از مو تبدیل می کند که اغلب در محیط های مرطوب یا سنگین مانند دوش ها و یخچال ها هستند.

هزینه طراحی و چاپ لیبل شرینک

کاربرد برچسب شرینک

فراتر از نام تجاری، کاربرد برچسب شرینک این است که آنها می‌توانند به عنوان مهر و موم غیرقابل دستکاری عمل کنند تا امنیت بیشتری را به محصولات شما بدهند. آنها را می توان برای بسته بندی چندین اقلام با هم به منظور ارائه آن به عنوان یک محصول به کار برد.

از آنجایی که لیبل های شرینک فرم مناسبی دارند، می توانید ظروف با اندازه و شکل های مختلف، مانند نمونه های رایگان یا معاملات دو به یک، را به راحتی با هم بسته بندی کنید. ضمن آنکه مانند برچسب ‌های معمولی، لیبل ، ابزاری برای اضافه کردن اطلاعات نام تجاری و محصول در یک ظرف به شما می‌دهند.

هزینه طراحی و چاپ لیبل شرینک

می توانید برای سفارش و دریافت هزینه طراحی و چاپ لیبل شرینک ، با کارشناسان نگاران مشورت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

روتوش عکس چیست؟
مقالات
روتوش عکس چیست؟

روتوش عکس فرآیندی است که در آن با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر، تغییراتی بر روی عکس ها اعمال

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا